MEČ
24.09.20 | Četvrtfinale | Carlos Gomez-Herrera | Johannes Haerteis | 6-3, 6-78, 6-2 | Sibiu Challenger | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Carlos Gomez-Herrera | Johannes Haerteis | |
1. servis % | 74/112 (66%) | 66/105 (63%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 50/74 (68%) | 46/66 (70%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 16/38 (42%) | 12/39 (31%) |
Osvojene break-lopte | 6/12 (50%) | 2/11 (18%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 47/105 (45%) | 46/112 (41%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 113/217 (52%) | 104/217 (48%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 8 |
Asovi | 4 | 8 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Carlos Gomez-Herrera | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Johannes Haerteis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Carlos Gomez-Herrera | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Johannes Haerteis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
4-1 | Johannes Haerteis | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Carlos Gomez-Herrera | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Johannes Haerteis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Carlos Gomez-Herrera | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Johannes Haerteis | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Carlos Gomez-Herrera | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Johannes Haerteis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Carlos Gomez-Herrera | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Johannes Haerteis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Carlos Gomez-Herrera | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Johannes Haerteis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Carlos Gomez-Herrera | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-5 | Johannes Haerteis | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carlos Gomez-Herrera | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Johannes Haerteis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Carlos Gomez-Herrera | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
6-6 | Johannes Haerteis | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 1-4, 2-4, 3-4, 4-4, 4-5, 4-6, 5-6, 6-6, 6-7, 7-7, 7-8, 8-8, 8-9 | ||
6-78 |
3 | ||
0-0 | Johannes Haerteis | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
0-1 | Johannes Haerteis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carlos Gomez-Herrera | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Johannes Haerteis | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Carlos Gomez-Herrera | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Johannes Haerteis | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carlos Gomez-Herrera | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Johannes Haerteis | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Carlos Gomez-Herrera vs. Johannes Haerteis - Međusobni mečevi
24.09.20 | Četvrtfinale | Carlos Gomez-Herrera | Johannes Haerteis | 6-3, 6-78, 6-2 | detalj meča | Sibiu Challenger | zemlja |
Carlos Gomez-Herrera form & Johannes Haerteis form
Carlos Gomez-Herrera - Posljednji mečevi
Tiburon Challenger - tvrda | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Aidan Mayo | 6-75, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
Cali Challenger - zemlja | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Kiranpal Pannu | 4-6, 0-0, - Carlos Gomez-Herrera - odustajanje | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
20.06.22 1. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 1-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
Corrientes Challenger - zemlja | ||||
17.06.22 Četvrtfinale | vs. Mariano Navone | 6-74, 6-71 | detalj meča | |
15.06.22 2. kolo | vs. Alex Barrena | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
14.06.22 1. kolo | vs. Mateo Nicolas Martinez | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Poznan Challenger - zemlja | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
Murcia Challenger - zemlja | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Marbella Challenger - zemlja | ||||
29.03.22 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
28.03.22 kval. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
19.02.22 1. kolo kval. | vs. Ricardas Berankis | 3-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
25.01.22 1. kolo | vs. Gonzalo Lama | 6-74, 6-73 | detalj meča | |
Concepcion Challenger - zemlja | ||||
17.01.22 1. kolo | vs. Facundo Mena | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
19.10.21 1. kolo | vs. Juan Ignacio Londero | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
18.10.21 kval. | vs. Lautaro Midon | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Santiago 3 - zemlja | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Rafael Matos | 2-6, 3-3, - Carlos Gomez-Herrera - odustajanje | detalj meča | |
Santiago 2 - zemlja | ||||
04.10.21 kval. | vs. Nicolas Alvarez | 3-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Lima Challenger - zemlja | ||||
28.09.21 1. kolo | vs. Nicolas Kicker | 4-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
27.09.21 kval. | vs. Jean Thirouin | 6-1, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Luca Castelnuovo | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
Ambato Challenger - zemlja | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-75, 6-3, 6-71 | detalj meča | |
20.09.21 1. kolo | vs. Eduard Esteve Lobato | 6-4, 6-76, 6-3 | detalj meča | |
Quito Challenger - zemlja | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
10.09.21 Četvrtfinale | vs. Andrej Martin | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
08.09.21 2. kolo | vs. Sumit Nagal | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
06.09.21 1. kolo | vs. Drazen Petrovic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Mallorca Challenger - tvrda | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Ramkumar Ramanathan | 7-61, 4-6, 5-7 | detalj meča |
Johannes Haerteis - Posljednji mečevi
M15 Forbach - tepih | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Mikail Alimli | 1-2, - Johannes Haerteis - odustajanje | detalj meča | |
M25 Madrid - tvrda | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Jody Maginley | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Cassis Challenger - tvrda | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Charles Broom | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
M15 Allershausen - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Nicola Kuhn | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Luca Hesselmann | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Ystad - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-63, 4-6 | detalj meča | |
M15 Frankfurt - zemlja | ||||
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Lucas Gerch | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Kai Lemstra | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 4-1, Mats Rosenkranz - odustajanje | detalj meča | |
Porto Challenger - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Emilio Nava | 6-73, 6-72 | detalj meča | |
31.07.23 kval. | vs. Hugo Maia | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Victor Lilov | 6-4, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
M25 Porto - tvrda | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Joao Domingues | 6-2, 6-72, 2-6 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Tomas Pinho | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
M15 Cluj - zemlja | ||||
22.06.23 Četvrtfinale | vs. Gabi Adrian Boitan | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
21.06.23 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
20.06.23 1. kolo | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
M15 Vaasa - tvrda | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Iiro Vasa | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Prague 2 - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 7-5, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Sanxenxo - tvrda | ||||
28.04.23 Četvrtfinale | vs. Robert Strombachs | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
27.04.23 2. kolo | vs. Tao Mu | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
26.04.23 1. kolo | vs. Grigory Kuklin | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.04.23 Četvrtfinale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.04.23 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-1, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
18.04.23 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Daniele Capecchi | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Trento - tepih | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
29.03.23 1. kolo | vs. Aleksandr Bulitski | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Biel Challenger - dvorana | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Forti | 6-4, 4-6, 5-7 | detalj meča |