MEČ
12.03.18 | 1. kolo | Carlos Boluda-Purkiss | Siddhant Banthia | 6-2, 6-2 | India F3 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Carlos Boluda-Purkiss | Siddhant Banthia | |
1. servis % | 21/42 (50%) | 33/60 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/21 (90%) | 18/33 (55%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/21 (67%) | 12/27 (44%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/60 (50%) | 9/42 (21%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 63/102 (62%) | 39/102 (38%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 2 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Carlos Boluda-Purkiss | 0-0 | |
0-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Siddhant Banthia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Carlos Boluda-Purkiss | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Siddhant Banthia | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
3-1 | Siddhant Banthia | |
0-0, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
4-1 | Siddhant Banthia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
5-1 | Siddhant Banthia | |
0-0, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
5-2 | Siddhant Banthia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Siddhant Banthia | |
0-0, 40-15[BP] | ||
1-0 | Siddhant Banthia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Carlos Boluda-Purkiss | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Siddhant Banthia | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
4-0 | Siddhant Banthia | |
0-0, 40-40, 40-A | ||
4-1 | Siddhant Banthia | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
5-1 | Siddhant Banthia | |
5-2 | Siddhant Banthia | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
India
04.08.00, 23 Godina
21235 $
04.08.00, 23 Godina
21235 $
Carlos Boluda-Purkiss vs. Siddhant Banthia - Međusobni mečevi
12.03.18 | 1. kolo | Carlos Boluda-Purkiss | Siddhant Banthia | 6-2, 6-2 | detalj meča | India F3 | tvrda |
Carlos Boluda-Purkiss form & Siddhant Banthia form
Carlos Boluda-Purkiss - Posljednji mečevi
M15 Valldoreix - zemlja | ||||
11.11.20 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sintra - tvrda | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Arnaud Bovy | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sintra - tvrda | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
M15 Alkmaar - zemlja | ||||
25.08.20 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
M15 Loule - tvrda | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 6-75, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
M25 Murcia - zemlja | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
04.03.20 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
M15 Paguera - zemlja | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 6-2, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 6-72, 5-7 | detalj meča | |
11.02.20 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Julien Cagnina | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
14.01.20 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Nathan Seateun | - | detalj meča | |
26.11.19 1. kolo | vs. Xavier Gabarro | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
08.11.19 Četvrtfinale | vs. Javier Marti | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
07.11.19 2. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | Carlos Gimeno Valero - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Francisco Andreu Garcia | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Getafe - tvrda | ||||
18.10.19 Četvrtfinale | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
17.10.19 2. kolo | vs. Ivan Marrero Curbelo | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. John Echeverria | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Roja de - zemlja | ||||
11.10.19 Četvrtfinale | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
11.10.19 2. kolo | vs. Jordi Samper-Montana | 7-5, 2-6, 4-1, Jordi Samper-Montana - odustajanje | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Sergio Gutierrez-Ferrol | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Biella Challenger - zemlja | ||||
16.09.19 1. kolo | vs. Andrea Arnaboldi | 5-7, 0-2, - Carlos Boluda-Purkiss - odustajanje | detalj meča | |
Seville Challenger - zemlja | ||||
09.09.19 1. kolo | vs. Julian Ocleppo | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Oviedo - zemlja | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Inigo Cervantes | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
M25 Santander - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 5-7, 2-6 | detalj meča |
Siddhant Banthia - Posljednji mečevi
M15 Chandigarh - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Nitin Kumar Sinha | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 New - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Benjamin Bonzi | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Christian Fellin | 6-4, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Derin Can Atacan | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M25 Bhopal - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Thijmen Loof | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Mandya - tvrda | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Jelle Sels | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Kalaburagi - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Ryuki Matsuda | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Mumbai - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. S D Prajwal Dev | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Kazuma Kawachi | 3-6, 7-65, 6-1 | detalj meča | |
M15 Davangere - tvrda | ||||
26.10.23 1. kolo | vs. Adil Kalyanpur | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
M25 Dharwad - tvrda | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Digvijaypratap Singh | 2-6, 6-77 | detalj meča | |
M15 Ahmedabad - tvrda | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. S D Prajwal Dev | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Jagmeet Singh | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Kigali - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Takura Mhwandagara | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Kigali - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Dylan Salton | 2-6, 3-4, - Siddhant Banthia - odustajanje | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Leo Vithoontien | 6-4, 0-6, 6-2 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-4, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
28.08.23 kval. | vs. Qian Sun | 6-3, 4-6, 10-3 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Cade Birrell | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Collin Altamirano | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Gage Brymer | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Rob Reynolds | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Tanakorn Srirat | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Jakarta - tvrda | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Shivank Bhatnagar | 7-63, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 3-2, Credit Chaiyarin - odustajanje | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Aldhito Ramadhan Dwi Kurniawan | 6-0, 6-1 | detalj meča |