MEČ
28.01.20 | 1. kolo | Brydan Klein | Matthew Christopher Romios | 6-3, 4-6, 6-2 | Burnie Challenger | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Brydan Klein | Matthew Christopher Romios | |
1. servis % | 49/74 (66%) | 50/80 (63%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 38/49 (78%) | 32/50 (64%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/25 (52%) | 13/30 (43%) |
Osvojene break-lopte | 5/11 (45%) | 3/5 (60%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 35/80 (44%) | 23/74 (31%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 86/154 (56%) | 68/154 (44%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 3 |
Asovi | 3 | 5 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Brydan Klein | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Matthew Christopher Romios | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Brydan Klein | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Matthew Christopher Romios | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Brydan Klein | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Matthew Christopher Romios | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Brydan Klein | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Matthew Christopher Romios | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Brydan Klein | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Matthew Christopher Romios | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Brydan Klein | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Matthew Christopher Romios | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Brydan Klein | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Matthew Christopher Romios | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Brydan Klein | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Matthew Christopher Romios | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Brydan Klein | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Matthew Christopher Romios | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Brydan Klein | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Matthew Christopher Romios | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Brydan Klein | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Matthew Christopher Romios | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Brydan Klein | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Matthew Christopher Romios | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Brydan Klein | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Matthew Christopher Romios | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Brydan Klein | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Brydan Klein vs. Matthew Christopher Romios - Međusobni mečevi
28.01.20 | 1. kolo | Brydan Klein | Matthew Christopher Romios | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | Burnie Challenger | tvrda |
30.07.19 | 2. kolo | Matthew Christopher Romios | Brydan Klein | 5-7, 7-65, 4-2, Matthew Christopher Romios - odustajanje | detalj meča | Chengdu Challenger | tvrda |
06.03.19 | 1. kolo | Brydan Klein | Matthew Christopher Romios | 6-3, 6-2 | detalj meča | M25 Mildura | trava |
03.03.19 | Finale | Brydan Klein | Matthew Christopher Romios | 6-1, 6-2 | detalj meča | M25 Albury | trava |
Brydan Klein form & Matthew Christopher Romios form
Brydan Klein - Posljednji mečevi
M25 Geelong - trava | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Calum Puttergill | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
11.03.20 1. kolo | vs. Tristan Schoolkate | 3-6, 6-3, 7-63 | detalj meča | |
M25 Mildura - trava | ||||
08.03.20 Finale | vs. Rio Noguchi | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
07.03.20 Polufinale | vs. Dayne Kelly | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
06.03.20 Četvrtfinale | vs. Yu Hsiou Hsu | 7-65, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
06.03.20 2. kolo | vs. Nikita Volonski | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
03.03.20 1. kolo | vs. Chanchin Sookton-Eng | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Launceston Challenger - tvrda | ||||
03.02.20 1. kolo | vs. Daniel Altmaier | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
Burnie Challenger - tvrda | ||||
29.01.20 2. kolo | vs. Jay Clarke | 6-1, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
28.01.20 1. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Bendigo Challenger - tvrda | ||||
12.01.20 1. kolo | vs. Dayne Kelly | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Nonthaburi - tvrda | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Florent Bax | 6-78, 1-0, - Brydan Klein - odustajanje | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
14.11.19 3. kolo | vs. Steven Diez | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
13.11.19 2. kolo | vs. Sidharth Rawat | 6-1, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Luke Saville | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Playford Challenger - tvrda | ||||
30.10.19 2. kolo | vs. Tatsuma Ito | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.10.19 1. kolo | vs. Dayne Kelly | 4-0, Dayne Kelly - odustajanje | detalj meča | |
Traralgon Challenger - tvrda | ||||
21.10.19 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Toowoomba - tvrda | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Martin Beran | 6-3, 6-71, 6-77 | detalj meča | |
M25 Brisbane - tvrda | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Bradley Mousley | 6-73, 5-7 | detalj meča | |
M25 Darwin - tvrda | ||||
28.09.19 Polufinale | vs. Blake Mott | 2-6, 6-71 | detalj meča | |
27.09.19 Četvrtfinale | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Benard Bruno Nkomba | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Aaron Addison | 5-7, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Cairns - tvrda | ||||
21.09.19 Polufinale | vs. Blake Mott | 4-6, 1-3, - Brydan Klein - odustajanje | detalj meča | |
20.09.19 Četvrtfinale | vs. Alexis Musialek | 7-5, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
19.09.19 2. kolo | vs. Alexander Crnokrak | 6-4, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. George Loffhagen | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Chengdu Challenger - tvrda | ||||
30.07.19 2. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 7-5, 6-75, 2-4, - Brydan Klein - odustajanje | detalj meča |
Matthew Christopher Romios - Posljednji mečevi
Girona Challenger - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Burnie 1 - tvrda | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Shintaro Imai | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
Canberra Challenger - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 2-6, 6-71 | detalj meča | |
Sydney Challenger - tvrda | ||||
30.10.23 kval. | vs. Matthew Dellavedova | 6-73, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Fancutt | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Guangzhou Challenger - tvrda | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 2-5, - Matthew Christopher Romios - odustajanje | detalj meča | |
Shanghai Challenger - tvrda | ||||
04.09.23 kval. | vs. Tao Mu | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Colin Sinclair | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Zhangjiagang Challenger - tvrda | ||||
28.08.23 kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Trieste Challenger - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Salzburg Challenger - zemlja | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Maxime Chazal | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Poprad - zemlja | ||||
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Toby Alex Kodat | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
22.06.23 2. kolo | vs. Lukas Neumayer | 4-6, 6-1, 7-61 | detalj meča | |
20.06.23 1. kolo | vs. Filip Apltauer | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
M25 Jakarta - tvrda | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Andrew Rogers | 5-7, 6-2, 6-73 | detalj meča | |
25.04.23 kval. | vs. Bharath Nishok Kumaran | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Putu Agassi Pranata Nida | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Jakarta - tvrda | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Tomohiro Masabayashi | 5-7, - Matthew Christopher Romios - odustajanje | detalj meča | |
M25 Canberra - zemlja | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Canberra - zemlja | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Tatsuma Ito | 3-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M25 Swan - trava | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Luke Saville | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
22.02.23 1. kolo | vs. Jesse Delaney | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Burnie - tvrda | ||||
09.02.23 2. kolo | vs. Alex Bolt | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
08.02.23 1. kolo | vs. Derek Pham | 7-64, 4-6, 7-65 | detalj meča | |
Burnie Challenger - tvrda | ||||
31.01.23 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
30.01.23 kval. | vs. Calum Puttergill | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Braithwaite | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Traralgon - tvrda | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Alex Bolt | 2-6, 4-6 | detalj meča |