MEČ
02.12.18 | 2. kolo kval. | Bradley Holt | Michael-John Every | 6-2, 6-1 | South Africa | tvrda |
STATISTIKE MEČA
USA
13.06.94, 29 Godina
13.06.94, 29 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
0
15.04.94, 29 Godina
15.04.94, 29 Godina
Bradley Holt vs. Michael-John Every - Međusobni mečevi
02.12.18 | 2. kolo kval. | Bradley Holt | Michael-John Every | 6-2, 6-1 | detalj meča | South Africa | tvrda |
25.11.18 | 2. kolo kval. | Michael-John Every | Bradley Holt | 6-4, 7-5 | detalj meča | South Africa | tvrda |
Bradley Holt form & Michael-John Every form
Bradley Holt - Posljednji mečevi
M15 Tallahassee - dvorana | ||||
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Kyle Overmyer | - | detalj meča | |
South Africa - tvrda | ||||
06.12.18 2. kolo | vs. Benjamin Lock | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
04.12.18 1. kolo | vs. Lance Cohen | 3-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
03.12.18 kval. | vs. Joseph W. Van Meter | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
02.12.18 2. kolo kval. | vs. Michael-John Every | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Chevaan Davids | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
South Africa - tvrda | ||||
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Michael-John Every | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Victor Putter | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
South Africa - tvrda | ||||
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Amaury De Beer | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
17.11.18 1. kolo kval. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
Nigeria F5 - tvrda | ||||
07.10.18 kval. | vs. Emmanuel Idoko | - | detalj meča | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Sylvestre Monnou | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Nigeria F4 - tvrda | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Sylvestre Monnou | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
USA F22 - tvrda | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Alfredo Perez | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
USA F21 - tvrda | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Charles Broom | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
USA F20 - tvrda | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Alex Blumenberg | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
USA F19b - tvrda | ||||
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Carl Soderlund | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
USA F10 - tvrda | ||||
10.04.18 2. kolo kval. | vs. Samuel Shropshire | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
09.04.18 1. kolo kval. | vs. Joseph W. Van Meter | 6-2, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
USA F6 - zemlja | ||||
27.01.18 | vs. Washi Gervais | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
USA F5 - zemlja | ||||
21.01.18 1. kolo kval. | vs. Joseph W. Van Meter | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.01.18 2. kolo kval. | vs. Strong Kirchheimer | 2-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
20.01.18 | vs. Nicolas Cabrera | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
USA F4 - zemlja | ||||
15.01.18 1. kolo kval. | vs. Mitchell Thomas Mcdaniels | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
14.01.18 | vs. Emmett Ward | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
USA F3 - zemlja | ||||
06.01.18 | vs. Rowland Phillips | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Canada F5 - tvrda | ||||
28.08.17 kval. | vs. Andrew Watson | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Shane Nicholls | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
USA F27 - tvrda | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Jeffrey Schorsch | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
USA F26 - tvrda | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Andrea Caligiana | 6-4, 6-3 | detalj meča |
Michael-John Every - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
10.03.20 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
02.03.20 kval. | vs. Takeru Yuzuki | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
01.03.20 2. kolo kval. | vs. Marco De Rosa | 6-3, 3-6, 10-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Guillaume Dermiens | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Alberto Martellato | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Maputo - tvrda | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Maputo - tvrda | ||||
04.11.19 kval. | vs. S.prithvi Sekhar | 7-66, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Julian Ocleppo | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 6-4, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
22.10.19 kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-4, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Riccardo Tavilla | 6-0, 7-68 | detalj meča | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Igor Solomatin | 6-3, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
M25+H Lagos - tvrda | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Takanyi Garanganga | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Mukhtar Andu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Pretoria - tvrda | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Takanyi Garanganga | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Johannesburg - tvrda | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Hamid Reza Nadaf | 0-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Len Schouten | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
M25 Troyes - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Uriage - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
15.07.19 kval. | vs. Nicolas Uryson | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Den - zemlja | ||||
02.07.19 kval. | vs. Mats Hermans | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Joris Hoogland | 6-2, 1-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Harare - tvrda | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Benjamin Lock | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
25.06.19 1. kolo | vs. Yash Yadav | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Harare - tvrda | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Joshua Paris | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Kaltenkirchen - zemlja | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Tadeas Paroulek | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Kampala - zemlja | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Simon Carr | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
08.05.19 1. kolo | vs. Giovani Samaha | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
06.05.19 kval. | vs. Sebulime Sware | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Accra - tvrda | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Benjamin Lock | 3-6, 1-6 | detalj meča |