INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Juan Manuel Benitez Chavarriaga vs. Benjamin Lock - Međusobni mečevi
nije pronađen nikakav meč |
Juan Manuel Benitez Chavarriaga form & Benjamin Lock form
Juan Manuel Benitez Chavarriaga - Posljednji mečevi
M15 Boca - zemlja | ||||
18.11.22 Četvrtfinale | vs. Roberto Cid Subervi | 6-2, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
17.11.22 2. kolo | vs. Brandon Perez | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
16.11.22 1. kolo | vs. Miguel Angel Cabrera | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Innsbruck - zemlja | ||||
22.07.22 Četvrtfinale | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 1-4, - Juan Manuel Benitez Chavarriaga - odustajanje | detalj meča | |
21.07.22 2. kolo | vs. Jeffrey Von Der Schulenburg | 6-73, 7-65, 6-2 | detalj meča | |
19.07.22 1. kolo | vs. Maciej Rajski | 6-3, 2-1, Maciej Rajski - odustajanje | detalj meča | |
M25 Anapoima - zemlja | ||||
18.03.22 Četvrtfinale | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | - | detalj meča | |
17.03.22 2. kolo | vs. Tomas Lipovsek Puches | 4-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
16.03.22 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-4, 6-73, 7-62 | detalj meča | |
14.03.22 kval. | vs. Kousuke Ogura | 1-6, 6-2, 10-6 | detalj meča | |
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Franco Roncadelli | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Duvan Santiago Torres Villamil | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
26.02.22 Polufinale | vs. Matteo Gigante | 0-6, 1-2, - Juan Manuel Benitez Chavarriaga - odustajanje | detalj meča | |
25.02.22 Četvrtfinale | vs. Daniele Capecchi | 6-3, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
24.02.22 2. kolo | vs. Robert Strombachs | 1-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
23.02.22 1. kolo | vs. Davide Galoppini | 7-62, 7-5 | detalj meča | |
22.02.22 kval. | vs. Roberto Miceli | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Victor Ernaelsteen | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
21.02.22 2. kolo kval. | vs. Mykhailo Mossur | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
16.02.22 1. kolo | vs. Peter Fajta | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.02.22 kval. | vs. Amr Elsayed | 6-3, 3-6, 11-9 | detalj meča | |
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Ondrej Horak | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Ainius Sabaliauskas | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
08.02.22 kval. | vs. Marc Othman Ktiri | 6-3, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Dylan Salton | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Oryan Zohar | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
01.02.22 kval. | vs. Ilya Snitari | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
M25 Cairo - zemlja | ||||
28.01.22 Četvrtfinale | vs. Riccardo Bonadio | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
27.01.22 2. kolo | vs. Gergely Madarasz | 7-64, 7-63 | detalj meča |
Benjamin Lock - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Matias Soto | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Kigali 2 - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Stefan Kozlov | 6-72, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
Kigali 1 - zemlja | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Burnie 2 - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Luke Saville | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-3, 6-73, 0-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-74, 6-75 | detalj meča | |
Drummondville Challenger - dvorana | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Benjamin Thomas George | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Calgary Challenger - dvorana | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Zizou Bergs | 7-63, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Sydney Challenger - tvrda | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Ryan Seggerman | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Shenzhen 2 - tvrda | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Shenzhen 1 - tvrda | ||||
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Zhe Li | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Shanghai - tvrda | ||||
03.10.23 kval. | vs. Rinky Hijikata | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Giustino | 7-67, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 6-2, 6-77 | detalj meča | |
Chengdu - tvrda | ||||
21.09.23 1. kolo | vs. Miomir Kecmanovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.09.23 kval. | vs. Rio Noguchi | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Linang Xiao | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
M25 Kigali - zemlja | ||||
09.09.23 Polufinale | vs. Damien Wenger | 2-6, 6-711 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Atharva Sharma | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Guy Orly Iradukunda | 1-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Porto Challenger - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Jules Marie | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Astana Challenger - tvrda | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Yanki Erel | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Islam Orynbasar | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
25.07.23 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 7-5, 6-4 | detalj meča |