MEČ
16.02.20 | 1. kolo kval. | Benedict Kurz | Yannik Steinegger | 6-4, 6-2 | M15 Oberhaching | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Germany
30.11.01, 22 Godina
30.11.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Switzerland
11.09.00, 23 Godina
33866 $
11.09.00, 23 Godina
33866 $
Benedict Kurz vs. Yannik Steinegger - Međusobni mečevi
16.02.20 | 1. kolo kval. | Benedict Kurz | Yannik Steinegger | 6-4, 6-2 | detalj meča | M15 Oberhaching | dvorana |
Benedict Kurz form & Yannik Steinegger form
Benedict Kurz - Posljednji mečevi
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
16.02.20 2. kolo kval. | vs. Blake Ellis | 4-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Ueberlingen - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Wetzlar - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Bad - zemlja | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Colin Van Beem | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Germany F13 - zemlja | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Jakob Aichhorn | 6-2, 4-6, 1-6 | detalj meča |
Yannik Steinegger - Posljednji mečevi
M25 Saint - dvorana | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Mae Malige | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Trimbach - tepih | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Alec Beckley | 3-6, 7-5, 7-65 | detalj meča | |
Lugano Challenger - dvorana | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Illya Marchenko | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Tom Gentzsch | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Osgar O'Hoisin | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Liam Gavrielides | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Jack Loge | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Grenoble - dvorana | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Antoine Walch | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25+H Mulhouse - dvorana | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Yanis Ghazouani Durand | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Leo Poupinel | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Xin Gao | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M25 Nevers - dvorana | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Maxence Beauge | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Karl Friberg | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Milos Karol | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
25.09.23 kval. | vs. Drew Van Orderlain | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Danderyd - dvorana | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Nicolas Kobelt | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25+H Plaisir - dvorana | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Thomas Deschamps | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Sion - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Caslano - zemlja | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Leonardo Rossi | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
M25 Muttenz - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Adam Moundir | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Roehampton - trava | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Paul Jubb | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Nottingham - trava | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Daniel Little | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.07.23 2. kolo | vs. Billy Harris | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Klosters - zemlja | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Mili Poljicak | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča |