MEČ
27.07.21 | 1. kolo | Beibit Zhukayev | Simon Anthony Ivanov | 6-73, 6-4, 4-1, - odustajanje | M25 Telavi | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Beibit Zhukayev | Simon Anthony Ivanov | |
1. servis % | 49/83 (59%) | 39/101 (39%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 39/49 (80%) | 31/39 (79%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/34 (44%) | 27/62 (44%) |
Osvojene break-lopte | 5/11 (45%) | 2/4 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 43/101 (43%) | 29/83 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 97/184 (53%) | 87/184 (47%) |
Dvostruke pogreške | 7 | 14 |
Asovi | 10 | 5 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Beibit Zhukayev | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Simon Anthony Ivanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Beibit Zhukayev | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Simon Anthony Ivanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Beibit Zhukayev | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Simon Anthony Ivanov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Beibit Zhukayev | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Simon Anthony Ivanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Beibit Zhukayev | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Simon Anthony Ivanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Beibit Zhukayev | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-5 | Simon Anthony Ivanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Beibit Zhukayev | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 1-4, 1-5, 1-6, 2-6, 3-6 | ||
6-73 |
2 | ||
Beibit Zhukayev | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Beibit Zhukayev | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
1-1 | Simon Anthony Ivanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Beibit Zhukayev | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Simon Anthony Ivanov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Beibit Zhukayev | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Simon Anthony Ivanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Beibit Zhukayev | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Simon Anthony Ivanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Beibit Zhukayev | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Simon Anthony Ivanov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Beibit Zhukayev | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Simon Anthony Ivanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Beibit Zhukayev | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Simon Anthony Ivanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Beibit Zhukayev | 4-1 | |
0-0 | ||
4-1 |
4 | ||
- odustajanje |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Beibit Zhukayev vs. Simon Anthony Ivanov - Međusobni mečevi
27.07.21 | 1. kolo | Beibit Zhukayev | Simon Anthony Ivanov | 6-73, 6-4, 4-1, Simon Anthony Ivanov - odustajanje | detalj meča | M25 Telavi | zemlja |
Beibit Zhukayev form & Simon Anthony Ivanov form
Beibit Zhukayev - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. James Duckworth | 6-74, 6-74 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 7-65, 6-3 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 6-4, 7-60 | detalj meča | |
Phoenix Challenger - tvrda | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Vit Kopriva | 7-64, 3-6, 0-5, - Beibit Zhukayev - odustajanje | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Harold Mayot | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Marcello Serafini | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Lukas Klein | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Hugo Gaston | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Kicker | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Champaign Challenger - dvorana | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Nino Serdarusic | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Knoxville Challenger - dvorana | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Nishesh Basavareddy | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Titouan Droguet | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Charlottesville Challenger - dvorana | ||||
05.11.23 Finale | vs. Aidan Mayo | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
04.11.23 Polufinale | vs. Patrick Kypson | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Nino Serdarusic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Inaki Montes-De La Torre | 6-4, 7-68 | detalj meča | |
30.10.23 1. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 4-6, 7-63, 7-63 | detalj meča | |
Shenzhen 2 - tvrda | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Aleksandar Kovacevic | 4-6, 7-61, 0-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Xiaofei Wang | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Shenzhen 1 - tvrda | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Egor Gerasimov | 7-64, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Thanasi Kokkinakis | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Zhe Li | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Shanghai - tvrda | ||||
08.10.23 2. kolo | vs. Karen Khachanov | 6-71, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
05.10.23 1. kolo | vs. Stefano Napolitano | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
03.10.23 kval. | vs. Dominik Palan | 7-66, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Jason Jung | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Cary 1 - tvrda | ||||
07.08.23 1. kolo | vs. Adam Walton | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Los Cabos - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Ilya Ivashka | 6-3, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
30.07.23 kval. | vs. Keegan Smith | 6-3, 6-1 | detalj meča |
Simon Anthony Ivanov - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Ergi Kirkin | 0-6, 0-3, - Simon Anthony Ivanov - odustajanje | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. David Prasievi | 7-5, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Niccolo Catini | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Limassol - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Joshua Goodger | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Pazardzhik - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 7-5, 3-0, Stefanos Sakellaridis - odustajanje | detalj meča | |
M25 Pazardzhik - zemlja | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Dragos Constantin Ignat | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Francesco Ferrari | 4-6, 0-4, - Simon Anthony Ivanov - odustajanje | detalj meča | |
M15 Pirot - zemlja | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Peter Fajta | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Erik Arutiunian | 7-68, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Marco Furlanetto | 3-6, 7-64, 7-5 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 7-62, 4-6 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Calin Manda | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Marc Majdandzic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Bolzano - zemlja | ||||
31.07.23 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Verona Challenger - zemlja | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Mathias Bourgue | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sofia - zemlja | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Peter Benjamin Privara | 6-3, 6-70, 0-4, - Simon Anthony Ivanov - odustajanje | detalj meča | |
05.07.23 1. kolo | vs. Antonio Massara | 7-68, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Constanta - zemlja | ||||
02.06.23 Četvrtfinale | vs. Elmer Moller | 4-6, 4-4, - Simon Anthony Ivanov - odustajanje | detalj meča | |
01.06.23 2. kolo | vs. Ignacio Carou | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
30.05.23 1. kolo | vs. Kai Lemstra | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Pazardzhik - zemlja | ||||
26.05.23 Četvrtfinale | vs. Corentin Denolly | 3-6, 7-64, 2-6 | detalj meča | |
25.05.23 2. kolo | vs. Luigi Sorrentino | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
24.05.23 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-4, 3-6, 7-68 | detalj meča | |
M15 Pazardzhik - zemlja | ||||
21.05.23 Polufinale | vs. Simone Roncalli | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
20.05.23 Četvrtfinale | vs. Marco Miceli | 6-0, 6-1 | detalj meča |