MEČ
17.07.19 | 1. kolo | Bart Stevens | Lynn Max Kempen | 6-0, 6-3 | M15 Tabarka | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Bart Stevens | Lynn Max Kempen | |
1. servis % | 26/43 (60%) | 32/40 (80%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/26 (88%) | 16/32 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/17 (59%) | 2/8 (25%) |
Osvojene break-lopte | 4/5 (80%) | 0/2 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 22/40 (55%) | 10/43 (23%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 55/83 (66%) | 28/83 (34%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 2 |
Asovi | 4 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Bart Stevens | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Lynn Max Kempen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Bart Stevens | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Lynn Max Kempen | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Bart Stevens | 4-0 | |
0-0, 30-0 | ||
5-0 | Lynn Max Kempen | |
0-0 | ||
6-0 |
2 | ||
Bart Stevens | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
1-0 | Lynn Max Kempen | |
0-0, 0-15 | ||
Bart Stevens | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Lynn Max Kempen | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-A | ||
Bart Stevens | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Lynn Max Kempen | |
Bart Stevens | 3-3 | |
4-3 | Lynn Max Kempen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Bart Stevens | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
11.11.94, 29 Godina
11.11.94, 29 Godina
Bart Stevens vs. Lynn Max Kempen - Međusobni mečevi
17.07.19 | 1. kolo | Bart Stevens | Lynn Max Kempen | 6-0, 6-3 | detalj meča | M15 Tabarka | zemlja |
Bart Stevens form & Lynn Max Kempen form
Bart Stevens - Posljednji mečevi
Bordeaux Challenger - zemlja | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Amersfoort Challenger - zemlja | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Martin Krumich | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Luedenscheid Challenger - zemlja | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Mohamed Safwat | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Roberto Quiroz | 3-6, 7-64, 4-6 | detalj meča | |
Concepcion 2 - zemlja | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Hernan Casanova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Rio Noguchi | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Hernan Casanova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
18.10.21 kval. | vs. Jaroslav Pospisil | 6-3, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Alexandar Lazarov | 1-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Meerbusch Challenger - zemlja | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Kicker | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Jakub Paul | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Jakub Paul | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Miguel Fernando Pereira | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Onder Balci | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Riccardo Di Nocera | 2-6, 6-4, 4-10 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Abdulhamid Mubarak | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Gabriele Moghini | 2-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
M25 Trimbach - tepih | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Klosters - zemlja | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Luca Staeheli | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Dan Added | 0-6, 6-711 | detalj meča | |
24.02.20 kval. | vs. Hendrik Jebens | 3-6, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Clay Crawford | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Glasgow - dvorana | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Luke Johnson | 2-6, 7-62, 4-6 | detalj meča | |
19.02.20 1. kolo | vs. Quentin Robert (1994) | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
17.02.20 kval. | vs. Sean Hodkin | 6-3, 5-7, 10-4 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Johannus Monday | 4-6, 6-1, 10-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 6-0, 4-6, 6-72 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Boris Pokotilov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.12.19 Polufinale | vs. Ronald Slobodchikov | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
06.12.19 Četvrtfinale | vs. Marvin Netuschil | 6-4, 6-2 | detalj meča |
Lynn Max Kempen - Posljednji mečevi
M15 Telde - zemlja | ||||
25.11.19 kval. | vs. Luca Sanchez | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Leonid Shangichev | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Sarreguemines - tepih | ||||
18.11.19 kval. | vs. Yannik Steinegger | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Paul-Georg Guenther | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Tomislav Jotovski | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Gokalp Ayar | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Mate Voros | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.10.19 kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 2-6, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Oscar Galimardanov | 3-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
01.10.19 kval. | vs. Lucas Hellfritsch | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Noah Prehn | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Haren - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Ueberlingen - zemlja | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Kai Wehnelt | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Leopold Zima | 7-63, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Tobias Brutscher | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
19.08.19 kval. | vs. Niklas Albuszies | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Trier - zemlja | ||||
13.08.19 kval. | vs. Adrian Oetzbach | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Fred Olivier Schommer | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Luca Tomasetto | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Bart Stevens | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Vignesh Peranamallur-Chandrasekhar | 4-6, 7-5, 10-5 | detalj meča | |
15.07.19 kval. | vs. Raffaele Giuliano | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Ameur Ben Hassen | 5-0, Ameur Ben Hassen - odustajanje | detalj meča | |
08.07.19 kval. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
M15 Kamen - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Riccardo Maiga | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Germany F16 - dvorana | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Mannapov | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Belgium F7 - zemlja | ||||
06.08.18 kval. | vs. Yanais Laurent | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Benoit Lanckohr | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Carlos Bistre | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Germany F10 - zemlja | ||||
29.07.18 1. kolo kval. | vs. Benjamin Loccisano | 2-6, 1-6 | detalj meča |