Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ukraine
12.01.89, 35 Godina
12.01.89, 35 Godina
August Holmgren vs. Ivan Derepa - Međusobni mečevi
21.09.15 | 2. kolo kval. | August Holmgren | Ivan Derepa | 6-0, 6-3 | detalj meča | Turkey F38 | tvrda |
August Holmgren form & Ivan Derepa form
August Holmgren - Posljednji mečevi
Gwangju Challenger - tvrda | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Duckhee Lee | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Busan Challenger - tvrda | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Yuki Mochizuki | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Calabasas - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Karue Sell | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Cash Hanzlik | 7-69, 7-5 | detalj meča | |
M25 Bakersfield - tvrda | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Alexander Klintcharov | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Lukas Neumayer | 3-6, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ilya Ivashka | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
26.02.24 kval. | vs. Mitchell Krueger | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Carlos Taberner | 6-2, 6-78, 6-4 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Jesper De Jong | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Kenay Ortiz Gonzalez | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Delray Beach - tvrda | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Radu Albot | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Davis Cup - zemlja | ||||
04.02.24 | vs. Ernesto Escobedo | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
03.02.24 | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 6-75, 7-62, 3-6 | detalj meča | |
Tenerife 1 - tvrda | ||||
15.01.24 kval. | vs. Guy Den Ouden | 7-5, 6-73, 6-73 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Oeiras 2 - dvorana | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 6-2, Maximilian Neuchrist - odustajanje | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-4, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
29.11.23 2. kolo | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Kai Wehnelt | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Ryuki Tsutsumi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
19.11.23 kval. | vs. Naoki Tajima | 3-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
18.11.23 1. kolo kval. | vs. James Kent Trotter | 7-64, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Luca Nardi | 3-6, 6-3, 5-7 | detalj meča |
Ivan Derepa - Posljednji mečevi
Ukraine F3 - zemlja | ||||
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Vadim Alekseenko | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Illya Malyarchuk | 7-5, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
Ukraine F2 - zemlja | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Mykola Leshchynskyy | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Ukraine F1 - zemlja | ||||
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Yaroslav Sokyrka | 0-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
Ukraine F6 - tvrda | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Egor Baklanov | 6-2, 6-76, 7-5 | detalj meča | |
03.10.16 2. kolo kval. | vs. Danyil Chornous | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
03.10.16 kval. | vs. Oleg Koval | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
Turkey F38 - tvrda | ||||
21.09.15 2. kolo kval. | vs. August Holmgren | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Turkey F37 - tvrda | ||||
14.09.15 1. kolo kval. | vs. Jan Kubicek | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
14.09.15 2. kolo kval. | vs. Michal Bisko | 2-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
Turkey F36 - tvrda | ||||
07.09.15 2. kolo kval. | vs. Pavel Selivanovsky | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
07.09.15 kval. | vs. Geronimo Barrios | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Turkey F35 - tvrda | ||||
31.08.15 kval. | vs. Cristopher Kohl | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Ukraine F9 - tvrda | ||||
23.06.14 1. kolo kval. | vs. Nikita Mashtakov | 6-74, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
23.06.14 2. kolo kval. | vs. Sergiy Sergiienko | 6-4, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Ukraine F8 - tvrda | ||||
16.06.14 2. kolo kval. | vs. Daniil Zarichanskyy | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.06.14 1. kolo kval. | vs. Stanislav Smirnov | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Ukraine F6 - zemlja | ||||
26.05.14 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Orlov | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Ukraine F5 - zemlja | ||||
19.05.14 1. kolo kval. | vs. Kento Tagashira | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Ukraine F4 - zemlja | ||||
12.05.14 2. kolo kval. | vs. Vasko Mladenov | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Ukraine F3 - dvorana | ||||
17.03.14 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Yanchenko | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Ukraine F2 - dvorana | ||||
10.03.14 2. kolo kval. | vs. Giacomo Oradini | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
10.03.14 1. kolo kval. | vs. Leonid Chechel | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Ukraine F1 - dvorana | ||||
03.03.14 2. kolo kval. | vs. Vasil Yehorov | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Donetsk - tvrda | ||||
08.09.08 1. kolo kval. | vs. Uladzimir Ignatik | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
Cherkassy - zemlja | ||||
01.09.08 kval. | vs. Irakli Labadze | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
01.09.08 1. kolo kval. | vs. Askold Kuznetsov | 6-1, 6-0 | detalj meča |