MEČ
10.03.20 | kval. | Artur Shakhnubaryan | Aliaksandr Prudnikau | 6-3, 6-4 | M15 Kazan | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Artur Shakhnubaryan | Aliaksandr Prudnikau | |
1. servis % | 28/51 (55%) | 38/63 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/28 (86%) | 21/38 (55%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/23 (61%) | 14/25 (56%) |
Osvojene break-lopte | 3/7 (43%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/63 (44%) | 13/51 (25%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 66/114 (58%) | 48/114 (42%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 1 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Artur Shakhnubaryan | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Aliaksandr Prudnikau | |
0-0, 15-0, 30-40 | ||
Artur Shakhnubaryan | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
2-1 | Aliaksandr Prudnikau | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
3-2 | Aliaksandr Prudnikau | |
0-0 | ||
Artur Shakhnubaryan | 3-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Aliaksandr Prudnikau | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Artur Shakhnubaryan | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Aliaksandr Prudnikau | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Artur Shakhnubaryan | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Aliaksandr Prudnikau | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Artur Shakhnubaryan | 0-3 | |
0-0, 0-15 | ||
1-3 | Aliaksandr Prudnikau | |
0-0, 15-0, 30-40 | ||
Artur Shakhnubaryan | 1-4 | |
0-0 | ||
2-4 | Aliaksandr Prudnikau | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Artur Shakhnubaryan | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Aliaksandr Prudnikau | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Artur Shakhnubaryan | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Belarus
21.10.95, 28 Godina
21.10.95, 28 Godina
Artur Shakhnubaryan vs. Aliaksandr Prudnikau - Međusobni mečevi
10.03.20 | kval. | Artur Shakhnubaryan | Aliaksandr Prudnikau | 6-3, 6-4 | detalj meča | M15 Kazan | dvorana |
Artur Shakhnubaryan form & Aliaksandr Prudnikau form
Artur Shakhnubaryan - Posljednji mečevi
M15 Kazan - dvorana | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.03.20 kval. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Artem Dacenko | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Gimcheon - tvrda | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Sora Fukuda | 7-67, 2-6, 6-0 | detalj meča | |
12.06.19 2. kolo | vs. Yong-Kyu Lim | 0-5, - Artur Shakhnubaryan - odustajanje | detalj meča | |
11.06.19 kval. | vs. Jaeheon Yoon | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Woo Young Lee | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Aidan Mchugh | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
29.05.19 1. kolo | vs. Marek Jaloviec | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.05.19 kval. | vs. Alexandros Skorilas | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Raphael Loukas | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Prijedor - zemlja | ||||
08.05.19 kval. | vs. Dusan Rajic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Dusan Obradovic | 4-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
03.04.19 1. kolo | vs. Simon Carr | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
01.04.19 kval. | vs. Gregorio Cordonnier | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Maksym Khalus | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Tomas Liska | 6-1, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
M25+H Kazan - dvorana | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Shalva Dzhanashia | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
M25 Kazan - dvorana | ||||
23.01.19 1. kolo | vs. Denis Matsukevitch | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
22.01.19 kval. | vs. Andrey Uvarov | 6-3, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Salikh Gilmutdinov | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Turkey F22 - zemlja | ||||
07.06.18 2. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 6-1, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
06.06.18 1. kolo | vs. Neven Krivokuca | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Hungary F3 - zemlja | ||||
23.05.18 2. kolo | vs. Mick Lescure | 4-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
22.05.18 1. kolo | vs. Nick Cmager | 6-73, 6-2, 7-65 | detalj meča | |
21.05.18 kval. | vs. Andrej Popovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Davud Amirov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Hungary F2 - zemlja | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.05.18 kval. | vs. Peter Balla | 3-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Simone Camposeo | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča |
Aliaksandr Prudnikau - Posljednji mečevi
M15 St. - dvorana | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Andrey Kuznetsov | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
08.02.21 kval. | vs. Semen Voronin | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 6-4, 2-6, 10-5 | detalj meča | |
M15 St. - dvorana | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Maxim Ratniuk | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
10.03.20 kval. | vs. Artur Shakhnubaryan | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Grigory Kuklin | 1-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
M25 Aktobe - dvorana | ||||
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Aktobe - dvorana | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Leonardo Taddia | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Bo Cautaerts | 7-5, 1-6, 11-9 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Michael Zhu | 6-3, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
M15 Bukhara - tvrda | ||||
15.10.19 kval. | vs. Aziz Dadabaev | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Mirfayz Nizomov | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Karshi - tvrda | ||||
08.10.19 kval. | vs. Sergey Shipilov | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Naesar Jewoor | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Almaty - tvrda | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
24.09.19 kval. | vs. Victor Gurevich | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Zhanibek Temirtasov | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Ust - tvrda | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Edan Leshem | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
27.08.19 kval. | vs. Shokhrukh Gayratov | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Minsk - tvrda | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Michal Konecny | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Mikhail Yehayan | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Aliaksey Matsiush | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
M25+H Bydgoszcz - zemlja | ||||
13.08.19 kval. | vs. Petr Michnev | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Peter Samosi | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Koszalin - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Vrba | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Wels - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Tomas Liska | 6-75, 0-3, - Aliaksandr Prudnikau - odustajanje | detalj meča | |
M15 Parnu - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Martins Rocens | 4-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
M15 Almaty - tvrda | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 6-4, 6-75, 3-6 | detalj meča |