MEČ
21.02.20 | Četvrtfinale | Arthur Rinderknech | Yosuke Watanuki | 6-2, 6-4 | Drummondville Challenger | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Arthur Rinderknech | Yosuke Watanuki | |
1. servis % | 47/61 (77%) | 26/50 (52%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 36/47 (77%) | 19/26 (73%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/14 (43%) | 11/24 (46%) |
Osvojene break-lopte | 3/5 (60%) | 0/5 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 20/50 (40%) | 19/61 (31%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 62/111 (56%) | 49/111 (44%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 1 |
Asovi | 9 | 4 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Arthur Rinderknech | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Yosuke Watanuki | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Arthur Rinderknech | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Yosuke Watanuki | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur Rinderknech | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Yosuke Watanuki | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur Rinderknech | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-2 | Yosuke Watanuki | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Arthur Rinderknech | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Yosuke Watanuki | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Arthur Rinderknech | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Yosuke Watanuki | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Arthur Rinderknech | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Yosuke Watanuki | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Arthur Rinderknech | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Yosuke Watanuki | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Arthur Rinderknech | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Yosuke Watanuki | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Arthur Rinderknech vs. Yosuke Watanuki - Međusobni mečevi
16.01.23 | 1. kolo | Yosuke Watanuki | Arthur Rinderknech | 6-3, 6-3, 6-2 | detalj meča | Melbourne | tvrda |
21.02.20 | Četvrtfinale | Arthur Rinderknech | Yosuke Watanuki | 6-2, 6-4 | detalj meča | Drummondville Challenger | dvorana |
12.02.20 | 2. kolo | Yosuke Watanuki | Arthur Rinderknech | 7-65, 6-3 | detalj meča | Cleveland Challenger | dvorana |
Arthur Rinderknech form & Yosuke Watanuki form
Arthur Rinderknech - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
19.03.24 kval. | vs. Diego Sebastian Schwartzman | 6-3, 3-6, 6-71 | detalj meča | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Blaise Bicknell | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Phoenix Challenger - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Thanasi Kokkinakis | 1-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Rinky Hijikata | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
03.03.24 Finale | vs. Joris De Loore | 6-4, 3-6, 7-68 | detalj meča | |
02.03.24 Polufinale | vs. Otto Virtanen | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Billy Harris | 4-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Lucas Pouille | 6-78, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-72, 7-63, 2-6 | detalj meča | |
Rotterdam - dvorana | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Maxime Cressy | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Marseille - dvorana | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Grigor Dimitrov | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Jiri Lehecka | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Maxime Cressy | 6-76, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Quimper Challenger - dvorana | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 6-76, 7-5 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 5-7, 1-6, 7-66, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
Adelaide - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Christopher O'Connell | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. James McCabe | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Jacob Bradshaw | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Canberra Challenger - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Helsinki Challenger - dvorana | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Corentin Moutet | 7-5, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Alexandre Muller | 6-77, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
08.11.23 2. kolo | vs. Damir Dzumhur | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
06.11.23 1. kolo | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
Paris - dvorana | ||||
28.10.23 1. kolo kval. | vs. Christopher O'Connell | 6-4, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Basel - dvorana | ||||
22.10.23 kval. | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Antwerp - dvorana | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 6-77, 4-6 | detalj meča |
Yosuke Watanuki - Posljednji mečevi
Los Cabos - tvrda | ||||
18.02.24 kval. | vs. Brandon Holt | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 6-2, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Davis Cup - zemlja | ||||
02.02.24 | vs. Benjamin Hassan | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Miomir Kecmanovic | 6-4, 5-7, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Adelaide - tvrda | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-4, 6-74, 6-74 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Giovanni Fonio | 6-3, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Yuta Shimizu | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
25.11.23 Finale | vs. Yuta Shimizu | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
24.11.23 Polufinale | vs. Michael Mmoh | 6-4, 6-72, 6-0 | detalj meča | |
23.11.23 Četvrtfinale | vs. Giovanni Fonio | 3-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
22.11.23 2. kolo | vs. Mathys Erhard | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Metz - dvorana | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Harold Mayot | 4-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
Paris - dvorana | ||||
29.10.23 kval. | vs. Yoshihito Nishioka | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.10.23 1. kolo kval. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-4, 6-78, 6-3 | detalj meča | |
Tokyo - tvrda | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Casper Ruud | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
Shanghai - tvrda | ||||
07.10.23 2. kolo | vs. Taylor Harry Fritz | 6-72, 7-66, 4-6 | detalj meča | |
05.10.23 1. kolo | vs. Juncheng Shang | 7-67, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Shanghai Challenger - tvrda | ||||
10.09.23 Finale | vs. Christopher O'Connell | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
09.09.23 Polufinale | vs. Juncheng Shang | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Nam Hoang Ly | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Mikalai Haliak | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Alex Bolt | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Adrian Mannarino | 5-7, 7-63, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Stanford Challenger - tvrda | ||||
18.08.23 Polufinale | vs. Constant Lestienne | - Yosuke Watanuki - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
17.08.23 Četvrtfinale | vs. James Duckworth | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
16.08.23 2. kolo | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
14.08.23 1. kolo | vs. Steve Johnson | 7-5, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
Washington - tvrda | ||||
03.08.23 3. kolo | vs. Ugo Humbert | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
02.08.23 2. kolo | vs. Felix Auger Aliassime | 7-610, 7-63 | detalj meča |