MEČ
26.08.19 | kval. | Arthur Reymond | Alvaro Saez-Royuela Ariza | 7-61, 6-2 | M25 Donostia | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Arthur Reymond | Alvaro Saez-Royuela Ariza | |
1. servis % | 46/68 (68%) | 42/59 (71%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 34/46 (74%) | 31/42 (74%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/22 (64%) | 4/17 (24%) |
Osvojene break-lopte | 3/4 (75%) | 1/4 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/59 (41%) | 20/68 (29%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 72/127 (57%) | 55/127 (43%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 1 |
Asovi | 2 | 1 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Spain
11.08.00, 23 Godina
11.08.00, 23 Godina
Arthur Reymond vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza - Međusobni mečevi
26.08.19 | kval. | Arthur Reymond | Alvaro Saez-Royuela Ariza | 7-61, 6-2 | detalj meča | M25 Donostia | zemlja |
20.08.19 | 1. kolo kval. | Arthur Reymond | Alvaro Saez-Royuela Ariza | 6-4, 6-3 | detalj meča | M25 Santander | zemlja |
Arthur Reymond form & Alvaro Saez-Royuela Ariza form
Arthur Reymond - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Mert Naci Turker | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Toulouse - dvorana | ||||
18.03.24 kval. | vs. Tanguy Genier | 6-710, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
Braunschweig Challenger - zemlja | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Karlsruhe Challenger - zemlja | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Peter Gojowczyk | 5-7, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kamen - zemlja | ||||
30.06.23 Četvrtfinale | vs. Niels Visker | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
29.06.23 2. kolo | vs. Matyas Cerny | 7-66, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo | vs. Max Schoenhaus | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M25 Montauban - zemlja | ||||
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
22.06.23 2. kolo | vs. Paul Inchauspe | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Maxence Rivet | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Bordeaux Challenger - zemlja | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Louis Wessels | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Sabadell - zemlja | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Meerbusch - zemlja | ||||
30.04.23 Finale | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
29.04.23 Polufinale | vs. Deney Wassermann | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
28.04.23 Četvrtfinale | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
27.04.23 2. kolo | vs. Tim Handel | 5-7, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
26.04.23 1. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 7-5, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Trento - tepih | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Alastair Gray | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.03.23 1. kolo | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Toulouse - dvorana | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Rigele Te | 7-64, 2-6, 6-75 | detalj meča | |
21.03.23 1. kolo | vs. August Holmgren | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.03.23 Četvrtfinale | vs. Jorge Martinez Martinez | 1-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
09.03.23 2. kolo | vs. Filippo Speziali | 6-2, 6-74, 7-5 | detalj meča | |
08.03.23 1. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.03.23 Finale | vs. Edoardo Lavagno | 4-6, 6-3, 6-75 | detalj meča | |
04.03.23 Polufinale | vs. Alexander Weis | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
03.03.23 Četvrtfinale | vs. Denys Klok | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
02.03.23 2. kolo | vs. Andrea Bacaloni | 6-1, 6-2 | detalj meča |
Alvaro Saez-Royuela Ariza - Posljednji mečevi
M25 Gandia - zemlja | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Valldoreix - zemlja | ||||
09.11.20 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Tim Riedel | 6-2, 4-6, 1-10 | detalj meča | |
M15 Paguera - zemlja | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Diego Barreto Sanchez | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Elijah Poritzky | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
07.01.20 2. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
05.01.20 1. kolo kval. | vs. Luis Francisco | 4-6, 7-5, 10-1 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Kacper Zuk | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
26.11.19 1. kolo | vs. Pol Sanchez Vinas | 2-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
25.11.19 kval. | vs. Michal Wozniak | 6-3, 1-6, 10-6 | detalj meča | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Jaime Caldes | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Damien Wenger | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
M15 Nules - zemlja | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Pol Fernandez | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Giovanni Rizzuti | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Carles Arteche Vaquer | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Getafe - tvrda | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Alvaro Blanco Damea | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Roja de - zemlja | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
07.10.19 kval. | vs. Sergi Perez Contri | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sabadell - zemlja | ||||
01.10.19 kval. | vs. Maxime Mora | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Andres Vazquez Machuca | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Madrid - zemlja | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Louis Dussin | 0-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Carles Batlle | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Donostia - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Pau Perez Contri | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
26.08.19 kval. | vs. Arthur Reymond | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
M25 Santander - zemlja | ||||
20.08.19 1. kolo kval. | vs. Arthur Reymond | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Pozoblanco - tvrda | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Albert Roglan | 4-6, 2-6 | detalj meča |