MEČ
12.01.20 | 1. kolo kval. | Arthur Fils | Thomas Yaka Kofi Setodji | 6-4, 6-2 | M15+H Bagnoles | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Arthur Fils | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
1. servis % | 55/79 (70%) | 39/65 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 29/55 (53%) | 20/39 (51%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/24 (50%) | 10/26 (38%) |
Osvojene break-lopte | 6/10 (60%) | 3/8 (38%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 35/65 (54%) | 38/79 (48%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 76/144 (53%) | 68/144 (47%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 4 |
Asovi | 2 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Arthur Fils | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Arthur Fils | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40, A-40[BP] | ||
Arthur Fils | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Arthur Fils | 3-4 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
0-0 | ||
Arthur Fils | 5-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
0-0, 15-0, 40-40, A-40[BP] | ||
Arthur Fils | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Arthur Fils | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP], 40-40 | ||
3-1 | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
0-0, 0-15 | ||
Arthur Fils | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Arthur Fils | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Arthur Fils vs. Thomas Yaka Kofi Setodji - Međusobni mečevi
12.01.20 | 1. kolo kval. | Arthur Fils | Thomas Yaka Kofi Setodji | 6-4, 6-2 | detalj meča | M15+H Bagnoles | zemlja |
Arthur Fils form & Thomas Yaka Kofi Setodji form
Arthur Fils - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Matteo Arnaldi | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
11.03.24 3. kolo | vs. Casper Ruud | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.03.24 2. kolo | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
07.03.24 1. kolo | vs. Nuno Borges | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Pedro Martinez Portero | 3-6, 7-65, 2-6 | detalj meča | |
28.02.24 2. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Rio de - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Joao Fonseca | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Dusan Lajovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Tallon Griekspoor | 6-3, 1-6, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Jiri Vesely | 4-6, 7-5, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
12.01.24 Polufinale | vs. Alejandro Tabilo | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
11.01.24 Četvrtfinale | vs. Daniel Altmaier | 7-62, 1-0, Daniel Altmaier - odustajanje | detalj meča | |
10.01.24 2. kolo | vs. Nuno Borges | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Richard Gasquet | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
05.01.24 Četvrtfinale | vs. Andrey Rublev | 4-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
04.01.24 2. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
02.01.24 1. kolo | vs. Borna Gojo | 6-3, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
Jeddah - dvorana | ||||
02.12.23 Finale | vs. Hamad Medjedovic | 4-36, 1-4, 2-4, 4-39, 1-4 | detalj meča | |
01.12.23 Polufinale | vs. Luca Van Assche | 2-4, 4-1, 4-31, 4-36 | detalj meča | |
30.11.23 | vs. Dominic Stricker | 4-2, 3-43, 4-2, 4-35 | detalj meča | |
29.11.23 | vs. Flavio Cobolli | 4-1, 4-2, 4-2 | detalj meča | |
28.11.23 | vs. Luca Nardi | 2-4, 4-36, 4-2, 1-4, 4-2 | detalj meča | |
Paris - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Daniel Altmaier | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Vienna - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Daniil Medvedev | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Antwerp - dvorana | ||||
22.10.23 Finale | vs. Alexander Bublik | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
21.10.23 Polufinale | vs. Stefanos Tsitsipas | 7-65, 7-64 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Juan Pablo Varillas | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
18.10.23 2. kolo | vs. Mark Lajal | 7-64, 7-62 | detalj meča | |
Shanghai - tvrda | ||||
09.10.23 3. kolo | vs. Tommy Paul | 4-6, 7-67, 4-6 | detalj meča | |
08.10.23 2. kolo | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 6-2, 7-5 | detalj meča |
Thomas Yaka Kofi Setodji - Posljednji mečevi
Noumea Challenger - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Jesse Delaney | 0-6, 0-3, - Thomas Yaka Kofi Setodji - odustajanje | detalj meča | |
M25 Brazzaville - tvrda | ||||
30.07.23 Finale | vs. Calvin Hemery | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
29.07.23 Polufinale | vs. Aziz Ouakaa | 6-3, 3-6, 7-63 | detalj meča | |
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Guy Orly Iradukunda | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Amr Elsayed | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Brazzaville - tvrda | ||||
22.07.23 Polufinale | vs. Alexander Stater | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Amr Elsayed | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Ethan Denzel Sibanda | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15+H Bagnoles - zemlja | ||||
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Arthur Fils | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25+H Lagos - tvrda | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Abayomi Oluseyi Philips | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25+H Lagos - tvrda | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Hamid Reza Nadaf | 6-4, 2-1, Hamid Reza Nadaf - odustajanje | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
16.09.19 kval. | vs. Gabriele Moghini | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Leonardo Catani | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.09.19 2. kolo kval. | vs. Alberto Bronzetti | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Francisco Comesana | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
09.09.19 kval. | vs. Caspar Schuetze | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.09.19 2. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
M25 La - zemlja | ||||
05.09.19 1. kolo | vs. Elyes Marouani | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
05.09.19 2. kolo | vs. Skander Mansouri | 1-6, 7-69, 4-6 | detalj meča | |
M25 Schlieren - zemlja | ||||
21.08.19 kval. | vs. Joel Kuster | 7-65, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Ronald Slobodchikov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Gian Gruenig | 5-7, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
M15 Uriage - zemlja | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Gianni Mina | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
15.07.19 kval. | vs. Max Westphal | 6-2, 5-7, 10-5 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Sebastien Deridder | 6-3, 6-1 | detalj meča |