MEČ
22.06.15 | Četvrtfinale | Artem Smirnov | Zdenek Kolar | 6-3, 6-0 | Czech Republic | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Artem Smirnov vs. Zdenek Kolar - Međusobni mečevi
18.02.17 | Polufinale | Artem Smirnov | Zdenek Kolar | 6-4, 6-4 | detalj meča | Egypt F5 | tvrda |
22.06.15 | Četvrtfinale | Artem Smirnov | Zdenek Kolar | 6-3, 6-0 | detalj meča | Czech Republic | zemlja |
Artem Smirnov form & Zdenek Kolar form
Artem Smirnov - Posljednji mečevi
M15 Vyshkovo - zemlja | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.09.21 1. kolo | vs. Szymon Kielan | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 7-67, 5-7 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
01.09.20 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
13.12.19 Četvrtfinale | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
12.12.19 2. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 6-3, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
10.12.19 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
01.12.19 Finale | vs. Matija Pecotic | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
30.11.19 Polufinale | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Daniel Masur | 7-62, 6-72, 7-5 | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Jakub Paul | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Andrej Glvac | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
28.09.19 Četvrtfinale | vs. Gergely Madarasz | 6-4, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Kenneth Raisma | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
24.09.19 1. kolo | vs. Dmytro Kamynin | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Irpin - zemlja | ||||
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Jurgen Zopp | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Djurabeck Karimov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
16.08.19 Polufinale | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
15.08.19 Četvrtfinale | vs. David Volfson | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
14.08.19 2. kolo | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
13.08.19 1. kolo | vs. Francesco Bessire | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
30.05.19 Četvrtfinale | vs. Dostanbek Tashbulatov | 4-5, - Artem Smirnov - odustajanje | detalj meča | |
29.05.19 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-1, Vitaliy Sachko - odustajanje | detalj meča | |
28.05.19 1. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
25.05.19 Finale | vs. Vladyslav Orlov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.05.19 Polufinale | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
23.05.19 Četvrtfinale | vs. Kristjan Tamm | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
22.05.19 2. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-4 | detalj meča |
Zdenek Kolar - Posljednji mečevi
Zadar Challenger - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Nino Serdarusic | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 6-4, 6-74, 6-3 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Franco Agamenone | 6-4, 6-71, 3-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Manuel Guinard | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Filip Misolic | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Jurij Rodionov | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
Cherbourg Challenger - dvorana | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Hazem Naow | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Nottingham Challenger - dvorana | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Matteo Martineau | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Marvin Moeller | 6-4, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Remy Bertola | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Hazem Naow | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Tristan Lamasine | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Charles Broom | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Zizou Bergs | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Nonthaburi 1 - tvrda | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Brandon Holt | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
02.01.24 1. kolo | vs. Kasidit Samrej | 5-7, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. August Holmgren | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 6-1, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. James Duckworth | 2-6, 7-64, 2-6 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Jason Jung | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Olbia Challenger - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Gilles Arnaud Bailly | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 5-7, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Bad Waltersdorf - zemlja | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Jan Choinski | 6-2, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Tulln Challenger - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
26.08.23 kval. | vs. Jakub Mensik | 5-7, 4-6 | detalj meča |