INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Artem Smirnov vs. Vitaliy Sachko - Međusobni mečevi
13.12.19 | Četvrtfinale | Vitaliy Sachko | Artem Smirnov | 6-3, 5-7, 6-2 | detalj meča | M15 Heraklion | tvrda |
29.05.19 | 2. kolo | Artem Smirnov | Vitaliy Sachko | 6-1, Vitaliy Sachko - odustajanje | detalj meča | M15 Irpin | zemlja |
26.04.18 | 2. kolo | Artem Smirnov | Vitaliy Sachko | 6-4, 6-3 | detalj meča | Turkey F16 | zemlja |
22.06.15 | 1. kolo | Artem Smirnov | Vitaliy Sachko | 6-1, 6-0 | detalj meča | Czech Republic | zemlja |
Artem Smirnov form & Vitaliy Sachko form
Artem Smirnov - Posljednji mečevi
M15 Vyshkovo - zemlja | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.09.21 1. kolo | vs. Szymon Kielan | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 7-67, 5-7 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
01.09.20 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
13.12.19 Četvrtfinale | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
12.12.19 2. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 6-3, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
10.12.19 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
01.12.19 Finale | vs. Matija Pecotic | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
30.11.19 Polufinale | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Daniel Masur | 7-62, 6-72, 7-5 | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Jakub Paul | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Andrej Glvac | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
28.09.19 Četvrtfinale | vs. Gergely Madarasz | 6-4, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Kenneth Raisma | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
24.09.19 1. kolo | vs. Dmytro Kamynin | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Irpin - zemlja | ||||
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Jurgen Zopp | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Djurabeck Karimov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
16.08.19 Polufinale | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
15.08.19 Četvrtfinale | vs. David Volfson | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
14.08.19 2. kolo | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
13.08.19 1. kolo | vs. Francesco Bessire | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
30.05.19 Četvrtfinale | vs. Dostanbek Tashbulatov | 4-5, - Artem Smirnov - odustajanje | detalj meča | |
29.05.19 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-1, Vitaliy Sachko - odustajanje | detalj meča | |
28.05.19 1. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
25.05.19 Finale | vs. Vladyslav Orlov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.05.19 Polufinale | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
23.05.19 Četvrtfinale | vs. Kristjan Tamm | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
22.05.19 2. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-4 | detalj meča |
Vitaliy Sachko - Posljednji mečevi
Ostrava Challenger - zemlja | ||||
25.04.24 2. kolo | vs. Jaime Faria | 7-5, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.04.24 1. kolo | vs. Norbert Gombos | 5-7, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Oeiras 3 - zemlja | ||||
15.04.24 1. kolo | vs. Elias Ymer | 4-6, - Vitaliy Sachko - odustajanje | detalj meča | |
Madrid Challenger - zemlja | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Leandro Riedi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
09.04.24 1. kolo | vs. Francesco Passaro | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
Barcelona Challenger - zemlja | ||||
03.04.24 2. kolo | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 6-76, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-75, 6-74 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Nonthaburi 3 - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 1-4, - Vitaliy Sachko - odustajanje | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
01.01.24 kval. | vs. Terence Atmane | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Zsombor Piros | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Sofia - dvorana | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
05.11.23 kval. | vs. Nerman Fatic | 6-72, 6-3, 7-67 | detalj meča | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 7-66, 6-1 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 6-3, 6-73, 3-6 | detalj meča | |
Vienna - dvorana | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Sonego | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Kotov | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
Bratislava 2 - dvorana | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Dominic Thiem | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Mouilleron Le - dvorana | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Antoine Escoffier | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo | vs. Gabriel Diallo | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Bad Waltersdorf - zemlja | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Dennis Novak | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 7-63, 7-61 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 6-4, 6-73 | detalj meča | |
Tulln Challenger - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-72, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 7-62, 7-61 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Raul Brancaccio | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
San Marino - zemlja | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. David Goffin | 7-60, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 2-6, 6-3 | detalj meča |