Ariel Behar/Gonzalo Escobar vs. Orlando Luz/Rafael Matos 01.11.2019

Ariel Behar/Gonzalo Escobar vs. Orlando Luz/Rafael Matos 01.11.2019 - Guayaquil Challenger - usporedba

MEČ

01.11.19PolufinaleAriel Behar/Gonzalo Escobar Orlando Luz/Rafael Matos 6-4, 7-5 Ecuador Guayaquil Challenger zemlja

STATISTIKE MEČA

Ariel Behar/Gonzalo EscobarOrlando Luz/Rafael Matos
1. servis %54/64 (84%)52/65 (80%)
Osvojeni bodovi na 1.servis40/54 (74%)30/52 (58%)
Osvojeni bodovi na 2.servis2/10 (20%)3/13 (23%)
Osvojene break-lopte4/10 (40%)2/6 (33%)
Osvojeni bodovi iz returna32/65 (49%)22/64 (34%)
Osvojeni bodovi ukupno74/129 (57%)55/129 (43%)
Dvostruke pogreške11
Asovi01

STATISTIKE MEČA

1
0-0Orlando Luz/Rafael Matos Orlando Luz/Rafael Matos serve
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40
Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve0-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15
1-1Orlando Luz/Rafael Matos Orlando Luz/Rafael Matos serve
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve2-1
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30
3-1Orlando Luz/Rafael Matos Orlando Luz/Rafael Matos serve
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40
Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve3-2
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40
4-2Orlando Luz/Rafael Matos Orlando Luz/Rafael Matos serve
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40
Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve4-3
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30
5-3Orlando Luz/Rafael Matos Orlando Luz/Rafael Matos serve
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40
Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve5-4
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
6-4
2
0-0Orlando Luz/Rafael Matos Orlando Luz/Rafael Matos serve
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP]
Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve1-0
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40
1-1Orlando Luz/Rafael Matos Orlando Luz/Rafael Matos serve
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40
Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve2-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
3-1Orlando Luz/Rafael Matos Orlando Luz/Rafael Matos serve
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40
Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve3-2
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15
4-2Orlando Luz/Rafael Matos Orlando Luz/Rafael Matos serve
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40
Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve4-3
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40
4-4Orlando Luz/Rafael Matos Orlando Luz/Rafael Matos serve
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40
Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve4-5
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30
5-5Orlando Luz/Rafael Matos Orlando Luz/Rafael Matos serve
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP]
Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve6-5
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40
7-5

Ariel Behar
Uruguay
12.11.89, 31 Godina
182 cm
73 kg

Igra desnom rukom



Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Brazil
08.02.98, 22 Godina







Orlando Luz
Gonzalo Escobar
Ecuador
20.01.89, 31 Godina




Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra

Brazil
06.01.96, 24 Godina




Rafael Matos
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Ariel Behar/Gonzalo Escobar vs. Orlando Luz/Rafael Matos - Međusobni mečevi

07.11.19ČetvrtfinaleOrlando LuzAriel Behar4-6, 6-4, 10-8 detalj mečaUruguay Montevideo Challenger zemlja
01.11.19PolufinaleAriel Behar/Gonzalo EscobarOrlando Luz/Rafael Matos6-4, 7-5 detalj mečaEcuador Guayaquil Challenger zemlja

Ariel Behar/Gonzalo Escobar - Posljednji mečevi

Kazakhstan Nur-Sultan - dvorana
28.10.20
1. kolo
vs. Luke Bambridge/Divij Sharan5-7, 6-4, 6-10 porazdetalj meča
Turkey Istanbul Challenger - tvrda
24.10.20
Finale
vs. Robert Galloway/Nathaniel Lammons4-6, 6-3, 10-7 pobjedadetalj meča
23.10.20
Polufinale
vs. Denys Molchanov/Sergiy Stakhovsky6-1, 7-65 pobjedadetalj meča
22.10.20
Četvrtfinale
vs. Teimuraz Gabashvili/Maxime Janvier6-4, 6-0 pobjedadetalj meča
21.10.20
1. kolo
vs. Koray Kirci/Ergi Kirkin6-1, 7-63 pobjedadetalj meča
Italy Sardinia - zemlja
14.10.20
1. kolo
vs. Simone Bolelli/Maximo Gonzalez1-6, 4-6 porazdetalj meča
Italy Parma Challenger - zemlja
10.10.20
Finale
vs. Marcelo Arevalo/Tomislav Brkic4-6, 4-6 porazdetalj meča
09.10.20
Polufinale
vs. Simone Bolelli/Maximo Gonzalez6-4, 3-6, 13-11 pobjedadetalj meča
08.10.20
Četvrtfinale
vs. Prajnesh Gunneswaran/Kamil Majchrzak6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
07.10.20
1. kolo
vs. Marcus Daniell/Philipp Oswald6-2, 4-6, 10-4 pobjedadetalj meča
France Paris - zemlja
29.09.20
1. kolo
vs. Nicholas Monroe/Tommy Paul3-6, 7-5, 6-74 porazdetalj meča
France Aix En - zemlja
12.09.20
Finale
vs. Andres Molteni/Hugo Nys4-6, 6-74 porazdetalj meča
12.09.20
Polufinale
vs. Luis David Martinez/Miguel-Angel Reyes-Varela6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
11.09.20
Četvrtfinale
vs. Benjamin Bonzi/Antoine Hoang6-4, 4-6, 10-7 pobjedadetalj meča
09.09.20
1. kolo
vs. Arthur Cazaux/Harold Mayot7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
Chile Santiago - zemlja
27.02.20
Četvrtfinale
vs. Facundo Bagnis/Pablo Cuevas3-6, 4-6 porazdetalj meča
24.02.20
1. kolo
vs. Leonardo Mayer/Andres Molteni7-5, 7-5 pobjedadetalj meča
Brazil Rio de - zemlja
18.02.20
1. kolo
vs. Salvatore Caruso/Federico Gaio4-6, 3-6 porazdetalj meča
Argentina Buenos Aires - zemlja
11.02.20
1. kolo
vs. Marcel Granollers/Horacio Zeballos6-73, 5-7 porazdetalj meča
Argentina Cordoba - zemlja
08.02.20
Polufinale
vs. Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop4-6, 3-6 porazdetalj meča
06.02.20
Četvrtfinale
vs. Thiago Moura Monteiro/Fernando Romboli4-6, 6-3, 13-11 pobjedadetalj meča
05.02.20
1. kolo
vs. Sander Gille/Joran Vliegen3-6, 6-3, 11-9 pobjedadetalj meča
USA Newport Beach - tvrda
01.02.20
Finale
vs. Antonio Sancic/Tristan-Samuel Weissborn6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
31.01.20
Polufinale
vs. Marius Copil/Christopher Eubanks6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
30.01.20
Četvrtfinale
vs. Luis David Martinez/Miguel-Angel Reyes-Varela3-6, 6-3, 10-8 pobjedadetalj meča
29.01.20
1. kolo
vs. Alex Lawson/Dennis Novikov6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
USA Houston Challenger - tvrda
16.11.19
Polufinale
vs. Luke Bambridge/Nathaniel Lammons3-6, 6-3, 10-8 pobjedadetalj meča
16.11.19
Finale
vs. Jonathan Erlich/Santiago Gonzalez3-6, 6-74 porazdetalj meča
15.11.19
Četvrtfinale
vs. Sekou Bangoura/Govind Nanda7-5, 6-3 pobjedadetalj meča
13.11.19
1. kolo
vs. Robert Galloway/Roberto Maytin6-4, 6-0 pobjedadetalj meča

Orlando Luz/Rafael Matos - Posljednji mečevi

Croatia Split Challenger - zemlja
02.10.20
Polufinale
vs. Andre Goransson/Hunter Reese7-5, 2-6, 5-10 porazdetalj meča
01.10.20
Četvrtfinale
vs. Robert Galloway/Hans Hach Verdugo6-4, 6-0 pobjedadetalj meča
30.09.20
1. kolo
vs. Fernando Romboli/Jan Zielinski7-65, 4-6, 10-7 pobjedadetalj meča
Romania Sibiu Challenger - zemlja
23.09.20
1. kolo
vs. Andre Goransson/Marc-Andrea Huesler4-6, 3-6 porazdetalj meča
Mexico Monterrey Challenger - tvrda
08.03.20
Finale
vs. Karol Drzewiecki/Goncalo Oliveira7-65, 4-6, 9-11 porazdetalj meča
07.03.20
Polufinale
vs. N.Sriram Balaji/Jeevan Nedunchezhiyan7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
05.03.20
Četvrtfinale
vs. Kevin King/Luis Patino6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
04.03.20
1. kolo
vs. Peter Polansky/Brayden Schnur6-73, 7-5, 12-10 pobjedadetalj meča
Brazil Rio de - zemlja
20.02.20
Četvrtfinale
vs. Felipe Meligeni Rodrigues Alves/Thiago Moura Monteiro3-6, 6-77 porazdetalj meča
17.02.20
1. kolo
vs. Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah6-1, 4-6, 10-8 pobjedadetalj meča
Peru M25 Lima - zemlja
08.02.20
Polufinale
vs. Marcelo Tomas Barrios Vera/Carlos Gomez-Herrera5-7, 5-7 porazdetalj meča
07.02.20
Četvrtfinale
vs. Genaro Alberto Olivieri/Matias Zukas6-75, 6-3, 10-7 pobjedadetalj meča
04.02.20
1. kolo
vs. Gonzalo Bueno/Ignacio Buse6-0, 6-3 pobjedadetalj meča
Uruguay Punta Del - zemlja
01.02.20
Finale
vs. Juan Manuel Cerundolo/Thiago Agustin Tirante6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
31.01.20
Polufinale
vs. Nicolas Alvarez/Sergio Galdos7-65, 7-68 pobjedadetalj meča
30.01.20
Četvrtfinale
vs. Hernan Casanova/Oscar Jose Gutierrez Hernan Casanova/Oscar Jose Gutierrez - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
29.01.20
1. kolo
vs. Guilherme Clezar/Fabricio Neis6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
Uruguay Montevideo Challenger - zemlja
10.11.19
Finale
vs. Facundo Bagnis/Andres Molteni4-6, 7-5, 10-12 porazdetalj meča
09.11.19
Polufinale
vs. Boris Arias/Federico Zeballos6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
07.11.19
Četvrtfinale
vs. Ariel Behar/Gonzalo Escobar4-6, 6-4, 10-8 pobjedadetalj meča
05.11.19
1. kolo
vs. Mauricio Echazu/Gonzalo Villanueva7-5, 6-3 pobjedadetalj meča
Ecuador Guayaquil Challenger - zemlja
01.11.19
Polufinale
vs. Ariel Behar/Gonzalo Escobar4-6, 5-7 porazdetalj meča
31.10.19
Četvrtfinale
vs. Sergio Galdos/Diego Hidalgo6-2, 3-6, 12-10 pobjedadetalj meča
30.10.19
1. kolo
vs. Wilson Leite/Christian Lindell6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
Peru Lima Challenger - zemlja
24.10.19
1. kolo
vs. Guilherme Clezar/Pedro Sakamoto5-7, 7-5, 9-11 porazdetalj meča
Brazil Campinas Challenger - zemlja
06.10.19
Finale
vs. Miguel-Angel Reyes-Varela/Fernando Romboli6-72, 6-4, 10-8 pobjedadetalj meča
05.10.19
Polufinale
vs. Sergio Galdos/Leonardo Mayer Sergio Galdos/Leonardo Mayer - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
04.10.19
Četvrtfinale
vs. Federico Coria/Sumit Nagal Federico Coria/Sumit Nagal - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
02.10.19
1. kolo
vs. Jose Hernandez-Fernandez/Diego Hidalgo7-64, 6-4 pobjedadetalj meča
Spain M25 Seville - zemlja
09.09.19
Četvrtfinale
vs. Miguel Damas/Jose Juarez Caro6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
<