Ariel Behar/Gonzalo Escobar vs. Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves 26.10.2019

Ariel Behar/Gonzalo Escobar vs. Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves 26.10.2019 - Lima Challenger - usporedba

MEČ

26.10.19FinaleAriel Behar/Gonzalo Escobar Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves 6-2, 2-6, 10-3 Peru Lima Challenger zemlja

STATISTIKE MEČA

1
Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve0-0
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP]
0-1Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves serve
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve1-1
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP]
1-2Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves serve
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP]
Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve2-2
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30
3-2Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves serve
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP]
Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve4-2
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40
5-2Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves serve
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP]
6-2
2
Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve0-0
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP]
0-1Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves serve
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP]
Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve1-1
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP]
1-2Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves serve
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40
Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve1-3
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40
2-3Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves serve
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40
Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve2-4
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP]
2-5Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves serve
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40
2-6
3
Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve0-0
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 5-1, 5-2, 5-3, 6-3, 7-3, 8-3, 9-3
(3)Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves serve
0-0
10-3

Ariel Behar
Uruguay
12.11.89, 31 Godina
182 cm
73 kg

Igra desnom rukom



Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Venezuela
12.05.89, 31 Godina







Luis David Martinez
Gonzalo Escobar
Ecuador
20.01.89, 31 Godina




Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra

Brazil
19.02.98, 22 Godina




Felipe Meligeni Rodrigues Alves
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Ariel Behar/Gonzalo Escobar vs. Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves - Međusobni mečevi

26.10.19FinaleAriel Behar/Gonzalo EscobarLuis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves6-2, 2-6, 10-3 detalj mečaPeru Lima Challenger zemlja

Ariel Behar/Gonzalo Escobar - Posljednji mečevi

Kazakhstan Nur-Sultan - dvorana
28.10.20
1. kolo
vs. Luke Bambridge/Divij Sharan5-7, 6-4, 6-10 porazdetalj meča
Turkey Istanbul Challenger - tvrda
24.10.20
Finale
vs. Robert Galloway/Nathaniel Lammons4-6, 6-3, 10-7 pobjedadetalj meča
23.10.20
Polufinale
vs. Denys Molchanov/Sergiy Stakhovsky6-1, 7-65 pobjedadetalj meča
22.10.20
Četvrtfinale
vs. Teimuraz Gabashvili/Maxime Janvier6-4, 6-0 pobjedadetalj meča
21.10.20
1. kolo
vs. Koray Kirci/Ergi Kirkin6-1, 7-63 pobjedadetalj meča
Italy Sardinia - zemlja
14.10.20
1. kolo
vs. Simone Bolelli/Maximo Gonzalez1-6, 4-6 porazdetalj meča
Italy Parma Challenger - zemlja
10.10.20
Finale
vs. Marcelo Arevalo/Tomislav Brkic4-6, 4-6 porazdetalj meča
09.10.20
Polufinale
vs. Simone Bolelli/Maximo Gonzalez6-4, 3-6, 13-11 pobjedadetalj meča
08.10.20
Četvrtfinale
vs. Prajnesh Gunneswaran/Kamil Majchrzak6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
07.10.20
1. kolo
vs. Marcus Daniell/Philipp Oswald6-2, 4-6, 10-4 pobjedadetalj meča
France Paris - zemlja
29.09.20
1. kolo
vs. Nicholas Monroe/Tommy Paul3-6, 7-5, 6-74 porazdetalj meča
France Aix En - zemlja
12.09.20
Polufinale
vs. Luis David Martinez/Miguel-Angel Reyes-Varela6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
12.09.20
Finale
vs. Andres Molteni/Hugo Nys4-6, 6-74 porazdetalj meča
11.09.20
Četvrtfinale
vs. Benjamin Bonzi/Antoine Hoang6-4, 4-6, 10-7 pobjedadetalj meča
09.09.20
1. kolo
vs. Arthur Cazaux/Harold Mayot7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
Chile Santiago - zemlja
27.02.20
Četvrtfinale
vs. Facundo Bagnis/Pablo Cuevas3-6, 4-6 porazdetalj meča
24.02.20
1. kolo
vs. Leonardo Mayer/Andres Molteni7-5, 7-5 pobjedadetalj meča
Brazil Rio de - zemlja
18.02.20
1. kolo
vs. Salvatore Caruso/Federico Gaio4-6, 3-6 porazdetalj meča
Argentina Buenos Aires - zemlja
11.02.20
1. kolo
vs. Marcel Granollers/Horacio Zeballos6-73, 5-7 porazdetalj meča
Argentina Cordoba - zemlja
08.02.20
Polufinale
vs. Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop4-6, 3-6 porazdetalj meča
06.02.20
Četvrtfinale
vs. Thiago Moura Monteiro/Fernando Romboli4-6, 6-3, 13-11 pobjedadetalj meča
05.02.20
1. kolo
vs. Sander Gille/Joran Vliegen3-6, 6-3, 11-9 pobjedadetalj meča
USA Newport Beach - tvrda
01.02.20
Finale
vs. Antonio Sancic/Tristan-Samuel Weissborn6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
31.01.20
Polufinale
vs. Marius Copil/Christopher Eubanks6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
30.01.20
Četvrtfinale
vs. Luis David Martinez/Miguel-Angel Reyes-Varela3-6, 6-3, 10-8 pobjedadetalj meča
29.01.20
1. kolo
vs. Alex Lawson/Dennis Novikov6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
USA Houston Challenger - tvrda
16.11.19
Finale
vs. Jonathan Erlich/Santiago Gonzalez3-6, 6-74 porazdetalj meča
16.11.19
Polufinale
vs. Luke Bambridge/Nathaniel Lammons3-6, 6-3, 10-8 pobjedadetalj meča
15.11.19
Četvrtfinale
vs. Sekou Bangoura/Govind Nanda7-5, 6-3 pobjedadetalj meča
13.11.19
1. kolo
vs. Robert Galloway/Roberto Maytin6-4, 6-0 pobjedadetalj meča

Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves - Posljednji mečevi

Brazil Campinas Challenger - zemlja
01.12.20
1. kolo
vs. Oscar Jose Gutierrez/Eduardo Ribeiro6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
Brazil Sao Paulo - zemlja
28.11.20
Finale
vs. Rogerio Dutra Da Silva/Fernando Romboli6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
27.11.20
Polufinale
vs. Guillermo Duran/Roberto Quiroz6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
26.11.20
Četvrtfinale
vs. Frederico Ferreira Silva/Mariano Kestelboim6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
25.11.20
1. kolo
vs. Aziz Dougaz/Benjamin Lock6-3, 3-6, 10-7 pobjedadetalj meča
Ecuador Guayaquil Challenger - zemlja
21.11.20
Finale
vs. Sergio Martos Gornes/Jaume Antoni Munar Clar6-0, 4-6, 10-3 pobjedadetalj meča
20.11.20
Polufinale
vs. Rafael Matos/Joao Menezes3-6, 6-3, 10-5 pobjedadetalj meča
19.11.20
Četvrtfinale
vs. Francisco Cerundolo/Tomas Martin Etcheverry Francisco Cerundolo/Tomas Martin Etcheverry - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
18.11.20
1. kolo
vs. Christian Lindell/Pedro Sakamoto6-0, 6-4 pobjedadetalj meča
USA Houston Challenger - tvrda
13.11.19
1. kolo
vs. Miguel-Angel Reyes-Varela/Fernando Romboli4-6, 4-6 porazdetalj meča
Uruguay Montevideo Challenger - zemlja
08.11.19
Četvrtfinale
vs. Boris Arias/Federico Zeballos1-6, 2-6 porazdetalj meča
06.11.19
1. kolo
vs. Martin Cuevas/Facundo Mena6-2, 7-5 pobjedadetalj meča
Ecuador Guayaquil Challenger - zemlja
01.11.19
Polufinale
vs. Pedro Sakamoto/Thiago Seyboth Wild6-73, 6-4, 3-10 porazdetalj meča
31.10.19
Četvrtfinale
vs. Boris Arias/Federico Zeballos6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
30.10.19
1. kolo
vs. Yannick Hanfmann/Roberto Quiroz3-6, 7-61, 10-4 pobjedadetalj meča
Peru Lima Challenger - zemlja
26.10.19
Finale
vs. Ariel Behar/Gonzalo Escobar2-6, 6-2, 3-10 porazdetalj meča
25.10.19
Polufinale
vs. Miguel-Angel Reyes-Varela/Fernando Romboli3-6, 6-1, 10-5 pobjedadetalj meča
24.10.19
Četvrtfinale
vs. Facundo Bagnis/Facundo Mena4-6, 6-3, 10-3 pobjedadetalj meča
23.10.19
1. kolo
vs. Inigo Cervantes/Oriol Roca Batalla4-6, 7-5, 13-11 pobjedadetalj meča
Brazil Campinas Challenger - zemlja
05.10.19
Polufinale
vs. Miguel-Angel Reyes-Varela/Fernando Romboli7-64, 6-75, 7-10 porazdetalj meča
03.10.19
Četvrtfinale
vs. Joao Menezes/Alejandro Tabilo7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
01.10.19
1. kolo
vs. Thiago Moura Monteiro/Pedro Sakamoto3-6, 6-3, 10-6 pobjedadetalj meča
Argentina Buenos Aires - zemlja
28.09.19
Polufinale
vs. Guido Andreozzi/Andres Molteni7-65, 4-6, 7-10 porazdetalj meča
27.09.19
Četvrtfinale
vs. Sebastian Baez/Juan Manuel Cerundolo7-5, 6-75, 10-4 pobjedadetalj meča
25.09.19
1. kolo
vs. Sergio Galdos/Juan Pablo Varillas7-65, 5-7, 10-8 pobjedadetalj meča
Spain Mallorca Challenger - tvrda
30.08.19
Polufinale
vs. Sander Arends/David Pel4-6, 6-76 porazdetalj meča
29.08.19
Četvrtfinale
vs. Harri Heliovaara/Emil Ruusuvuori6-3, 3-6, 10-5 pobjedadetalj meča
27.08.19
1. kolo
vs. Adrian Menendez-Maceiras/Dudi Sela6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
<