Ariel Behar/Gonzalo Escobar vs. Arklon Huertas Del Pino/Conner Huertas Del Pino 24.10.2019

Ariel Behar/Gonzalo Escobar vs. Arklon Huertas Del Pino/Conner Huertas Del Pino 24.10.2019 - Lima Challenger - usporedba

MEČ

24.10.19ČetvrtfinaleAriel Behar/Gonzalo Escobar Arklon Huertas Del Pino/Conner Huertas Del Pino 6-4, 6-4 Peru Lima Challenger zemlja

STATISTIKE MEČA

1
Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve0-0
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP]
0-1Arklon Huertas Del Pino/Conner Huertas Del Pino Arklon Huertas Del Pino/Conner Huertas Del Pino serve
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve1-1
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP]
1-2Arklon Huertas Del Pino/Conner Huertas Del Pino Arklon Huertas Del Pino/Conner Huertas Del Pino serve
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP]
Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve2-2
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40
2-3Arklon Huertas Del Pino/Conner Huertas Del Pino Arklon Huertas Del Pino/Conner Huertas Del Pino serve
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve3-3
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40
3-4Arklon Huertas Del Pino/Conner Huertas Del Pino Arklon Huertas Del Pino/Conner Huertas Del Pino serve
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP]
Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve4-4
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15
5-4Arklon Huertas Del Pino/Conner Huertas Del Pino Arklon Huertas Del Pino/Conner Huertas Del Pino serve
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP]
6-4
2
Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve0-0
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40
1-0Arklon Huertas Del Pino/Conner Huertas Del Pino Arklon Huertas Del Pino/Conner Huertas Del Pino serve
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP]
Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve2-0
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP]
2-1Arklon Huertas Del Pino/Conner Huertas Del Pino Arklon Huertas Del Pino/Conner Huertas Del Pino serve
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve3-1
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP]
3-2Arklon Huertas Del Pino/Conner Huertas Del Pino Arklon Huertas Del Pino/Conner Huertas Del Pino serve
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve4-2
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP]
4-3Arklon Huertas Del Pino/Conner Huertas Del Pino Arklon Huertas Del Pino/Conner Huertas Del Pino serve
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Ariel Behar/Gonzalo Escobar Ariel Behar/Gonzalo Escobar serve5-3
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP]
5-4Arklon Huertas Del Pino/Conner Huertas Del Pino Arklon Huertas Del Pino/Conner Huertas Del Pino serve
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP]
6-4

Ariel Behar
Uruguay
12.11.89, 31 Godina
182 cm
73 kg

Igra desnom rukom



Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Peru
16.07.94, 26 Godina







Arklon Huertas Del Pino
Gonzalo Escobar
Ecuador
20.01.89, 31 Godina




Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra

Peru
20.12.95, 24 Godina




Conner Huertas Del Pino
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Ariel Behar/Gonzalo Escobar vs. Arklon Huertas Del Pino/Conner Huertas Del Pino - Međusobni mečevi

24.10.19ČetvrtfinaleAriel Behar/Gonzalo EscobarArklon Huertas Del Pino/Conner Huertas Del Pino6-4, 6-4 detalj mečaPeru Lima Challenger zemlja

Ariel Behar/Gonzalo Escobar - Posljednji mečevi

Kazakhstan Nur-Sultan - dvorana
28.10.20
1. kolo
vs. Luke Bambridge/Divij Sharan5-7, 6-4, 6-10 porazdetalj meča
Turkey Istanbul Challenger - tvrda
24.10.20
Finale
vs. Robert Galloway/Nathaniel Lammons4-6, 6-3, 10-7 pobjedadetalj meča
23.10.20
Polufinale
vs. Denys Molchanov/Sergiy Stakhovsky6-1, 7-65 pobjedadetalj meča
22.10.20
Četvrtfinale
vs. Teimuraz Gabashvili/Maxime Janvier6-4, 6-0 pobjedadetalj meča
21.10.20
1. kolo
vs. Koray Kirci/Ergi Kirkin6-1, 7-63 pobjedadetalj meča
Italy Sardinia - zemlja
14.10.20
1. kolo
vs. Simone Bolelli/Maximo Gonzalez1-6, 4-6 porazdetalj meča
Italy Parma Challenger - zemlja
10.10.20
Finale
vs. Marcelo Arevalo/Tomislav Brkic4-6, 4-6 porazdetalj meča
09.10.20
Polufinale
vs. Simone Bolelli/Maximo Gonzalez6-4, 3-6, 13-11 pobjedadetalj meča
08.10.20
Četvrtfinale
vs. Prajnesh Gunneswaran/Kamil Majchrzak6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
07.10.20
1. kolo
vs. Marcus Daniell/Philipp Oswald6-2, 4-6, 10-4 pobjedadetalj meča
France Paris - zemlja
29.09.20
1. kolo
vs. Nicholas Monroe/Tommy Paul3-6, 7-5, 6-74 porazdetalj meča
France Aix En - zemlja
12.09.20
Polufinale
vs. Luis David Martinez/Miguel-Angel Reyes-Varela6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
12.09.20
Finale
vs. Andres Molteni/Hugo Nys4-6, 6-74 porazdetalj meča
11.09.20
Četvrtfinale
vs. Benjamin Bonzi/Antoine Hoang6-4, 4-6, 10-7 pobjedadetalj meča
09.09.20
1. kolo
vs. Arthur Cazaux/Harold Mayot7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
Chile Santiago - zemlja
27.02.20
Četvrtfinale
vs. Facundo Bagnis/Pablo Cuevas3-6, 4-6 porazdetalj meča
24.02.20
1. kolo
vs. Leonardo Mayer/Andres Molteni7-5, 7-5 pobjedadetalj meča
Brazil Rio de - zemlja
18.02.20
1. kolo
vs. Salvatore Caruso/Federico Gaio4-6, 3-6 porazdetalj meča
Argentina Buenos Aires - zemlja
11.02.20
1. kolo
vs. Marcel Granollers/Horacio Zeballos6-73, 5-7 porazdetalj meča
Argentina Cordoba - zemlja
08.02.20
Polufinale
vs. Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop4-6, 3-6 porazdetalj meča
06.02.20
Četvrtfinale
vs. Thiago Moura Monteiro/Fernando Romboli4-6, 6-3, 13-11 pobjedadetalj meča
05.02.20
1. kolo
vs. Sander Gille/Joran Vliegen3-6, 6-3, 11-9 pobjedadetalj meča
USA Newport Beach - tvrda
01.02.20
Finale
vs. Antonio Sancic/Tristan-Samuel Weissborn6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
31.01.20
Polufinale
vs. Marius Copil/Christopher Eubanks6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
30.01.20
Četvrtfinale
vs. Luis David Martinez/Miguel-Angel Reyes-Varela3-6, 6-3, 10-8 pobjedadetalj meča
29.01.20
1. kolo
vs. Alex Lawson/Dennis Novikov6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
USA Houston Challenger - tvrda
16.11.19
Finale
vs. Jonathan Erlich/Santiago Gonzalez3-6, 6-74 porazdetalj meča
16.11.19
Polufinale
vs. Luke Bambridge/Nathaniel Lammons3-6, 6-3, 10-8 pobjedadetalj meča
15.11.19
Četvrtfinale
vs. Sekou Bangoura/Govind Nanda7-5, 6-3 pobjedadetalj meča
13.11.19
1. kolo
vs. Robert Galloway/Roberto Maytin6-4, 6-0 pobjedadetalj meča

Arklon Huertas Del Pino/Conner Huertas Del Pino - Posljednji mečevi

Mexico M15 Cancun - tvrda
18.11.19
1. kolo
vs. Julian Bradley/Nick Chappell3-6, 6-3, 10-1 pobjedadetalj meča
18.11.19
Četvrtfinale
vs. Cameron Green/Ajeet Rai3-6, 7-65, 7-10 porazdetalj meča
Mexico M15 Cancun - tvrda
11.11.19
Polufinale
vs. Gabriel Ciro Da Silva/Eduardo Ribeiro6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
11.11.19
Finale
vs. Nicholas Bybel/David Volfson6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
11.11.19
1. kolo
vs. Samuel Beren/Skyler Butts Samuel Beren/Skyler Butts - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
11.11.19
Četvrtfinale
vs. Cruz Thayne/Wally Thayne6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
Mexico M15 Cancun - tvrda
04.11.19
Finale
vs. Julian Bradley/Cameron Green6-4, 7-5 pobjedadetalj meča
04.11.19
1. kolo
vs. Lance Amaury Lage Castelan/Joao Victor Ortega6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
04.11.19
Četvrtfinale
vs. Will Maher/Colin Sinclair6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
04.11.19
Polufinale
vs. Mateus Alves (2001)/Alejandro Mendoza6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
Peru Lima Challenger - zemlja
24.10.19
Četvrtfinale
vs. Ariel Behar/Gonzalo Escobar4-6, 4-6 porazdetalj meča
23.10.19
1. kolo
vs. Martin Cuevas/Juan Pablo Ficovich6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
Brazil M15 Sao - zemlja
14.10.19
Polufinale
vs. Igor Ribeiro Marcondes/Jose Pereira3-6, 5-7 porazdetalj meča
14.10.19
1. kolo
vs. Lautaro Agustin Falabella/Matias Zukas6-2, 7-64 pobjedadetalj meča
14.10.19
Četvrtfinale
vs. Juan Manuel Cerundolo/Alejo Lorenzo Lingua Lavallen6-3, 3-6, 10-1 pobjedadetalj meča
Brazil M25 Rio - zemlja
07.10.19
1. kolo
vs. Francisco Comesana/Tomas Martin Etcheverry6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
07.10.19
Polufinale
vs. Igor Ribeiro Marcondes/Rafael Matos1-6, 3-6 porazdetalj meča
07.10.19
Četvrtfinale
vs. Facundo Juarez/Michel Vernier6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
Chile M15 Santiago - zemlja
30.09.19
1. kolo
vs. Santiago Besada/Santiago Fa Rodriguez Taverna5-7, 6-0, 10-12 porazdetalj meča
Argentina M15 Buenos - zemlja
16.09.19
1. kolo
vs. Thiago Cigarran/Franco Roncadelli6-0, 6-2 pobjedadetalj meča
16.09.19
Polufinale
vs. Matias Franco Descotte/Bastian Malla6-75, 1-6 porazdetalj meča
16.09.19
Četvrtfinale
vs. Mariano Navone/Juan Bautista Torres6-75, 6-4, 10-6 pobjedadetalj meča
Spain M25 Donostia - zemlja
26.08.19
1. kolo
vs. Javier Barranco Cosano/Jose Hernandez-Fernandez6-4, 3-6, 11-13 porazdetalj meča
Spain M25 Santander - zemlja
19.08.19
Četvrtfinale
vs. Javier Barranco Cosano/Eduard Esteve Lobato6-74, 4-6 porazdetalj meča
19.08.19
1. kolo
vs. Victor Casadevall Gras/Pol Fernandez6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
Serbia M15 Novi - zemlja
12.08.19
Polufinale
vs. Amaury Delmas/Yanais Laurent5-7, 6-3, 10-5 pobjedadetalj meča
12.08.19
Finale
vs. Peter Nagy/Ao Shen6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
12.08.19
1. kolo
vs. Matvey Khomentovskiy/Gabriel Sanchez6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
12.08.19
Četvrtfinale
vs. Nini Gabriel Dica/Strahinja Rakic6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Serbia M15 Novi - zemlja
05.08.19
Finale
vs. Domagoj Biljesko/Qun Gao6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
<