MEČ
08.04.21 | 2. kolo | Antonio Campo | Jose Fco. Vidal Azorin | 6-4, 6-4 | M15 Shymkent | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Antonio Campo | Jose Fco. Vidal Azorin | |
1. servis % | 42/61 (69%) | 49/60 (82%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/42 (67%) | 33/49 (67%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/19 (53%) | 2/11 (18%) |
Osvojene break-lopte | 4/6 (67%) | 2/5 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/60 (42%) | 23/61 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 63/121 (52%) | 58/121 (48%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 3 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Antonio Campo | 0-0 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
1-0 | Jose Fco. Vidal Azorin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Antonio Campo | 1-1 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Jose Fco. Vidal Azorin | |
0-0, 15-30, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Antonio Campo | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Jose Fco. Vidal Azorin | |
0-0 | ||
3-3 | Jose Fco. Vidal Azorin | |
0-0, 0-40, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
4-3 | Jose Fco. Vidal Azorin | |
0-0, 0-40 | ||
Antonio Campo | 4-4 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Jose Fco. Vidal Azorin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Antonio Campo | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Jose Fco. Vidal Azorin | |
0-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Antonio Campo | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Jose Fco. Vidal Azorin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Antonio Campo | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
3-2 | Jose Fco. Vidal Azorin | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 30-40 | ||
Antonio Campo | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Jose Fco. Vidal Azorin | |
0-0 | ||
4-4 | Jose Fco. Vidal Azorin | |
0-0, 0-40, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
5-4 | Jose Fco. Vidal Azorin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Antonio Campo vs. Jose Fco. Vidal Azorin - Međusobni mečevi
16.04.21 | Četvrtfinale | Jose Fco. Vidal Azorin | Antonio Campo | 3-2, Jose Fco. Vidal Azorin - odustajanje | detalj meča | M15 Shymkent | zemlja |
08.04.21 | 2. kolo | Antonio Campo | Jose Fco. Vidal Azorin | 6-4, 6-4 | detalj meča | M15 Shymkent | zemlja |
Antonio Campo form & Jose Fco. Vidal Azorin form
Antonio Campo - Posljednji mečevi
M25+H Lesa - zemlja | ||||
23.08.21 kval. | vs. Federico Marchetti | 3-6, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Antonio Mazzeo | 0-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
M15 Pescara - zemlja | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Julien De Cuyper | 3-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
M15 Perugia - zemlja | ||||
20.07.21 kval. | vs. Alessandro Pecci | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Federico Marchetti | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Pietro Genovese | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 L'Aquila - zemlja | ||||
12.07.21 2. kolo kval. | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 4-6, 7-5, 8-10 | detalj meča | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Edoardo Monti | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
M25 Casinalbo - zemlja | ||||
07.07.21 2. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
06.07.21 1. kolo | vs. Adrian Obert | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
05.07.21 kval. | vs. Facundo Arias Bisso | 5-7, 6-0, 10-7 | detalj meča | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Alberto Orso | 6-2, 5-7, 10-5 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.06.21 kval. | vs. Petr Bar Biryukov | 4-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Damir Makhmudov | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
25.05.21 kval. | vs. Bulat Galiev | 3-6, 6-2, 4-10 | detalj meča | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Bogdan Seleznev | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
16.04.21 Četvrtfinale | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 2-3, - Antonio Campo - odustajanje | detalj meča | |
15.04.21 2. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
14.04.21 1. kolo | vs. Mark Tryakshin | 6-3, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
13.04.21 kval. | vs. Alberto Orso | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Yerassyl Murat | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
10.04.21 Polufinale | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
09.04.21 Četvrtfinale | vs. Sergey Fomin | 4-5, Sergey Fomin - odustajanje | detalj meča | |
08.04.21 2. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
07.04.21 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
06.04.21 kval. | vs. Ivan Denisov | 6-2, 6-76, 10-6 | detalj meča | |
05.04.21 1. kolo kval. | vs. Piotr Pawlak | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Leonardo Civita-Telles | 4-6, 6-1, 9-11 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
15.03.21 kval. | vs. Yanais Laurent | 2-6, 4-6 | detalj meča |
Jose Fco. Vidal Azorin - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Olivier Rojas | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.02.23 2. kolo | vs. Tim Handel | 7-64, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.02.23 1. kolo | vs. Vito Tonejc | 3-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
29.01.23 Finale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-1, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
28.01.23 Polufinale | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
27.01.23 Četvrtfinale | vs. Samir Hamza Reguig | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
26.01.23 2. kolo | vs. Vladislav Ivanov | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
25.01.23 1. kolo | vs. Niccolo Catini | 6-1, 2-0, Niccolo Catini - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
19.01.23 2. kolo | vs. Antonio Massara | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
18.01.23 1. kolo | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Tigre 1 - zemlja | ||||
03.01.23 kval. | vs. Thiago Seyboth Wild | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
02.01.23 1. kolo kval. | vs. Martin Cuevas | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
Valencia Challenger - zemlja | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 1-6, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Jan Choinski | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Coquimbo 2 - zemlja | ||||
19.10.22 2. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
18.10.22 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 2-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
17.10.22 kval. | vs. Lorenzo Gagliardo | 2-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Miguel Fernando Pereira | 5-7, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Rio De - zemlja | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Alicante Challenger - tvrda | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Bu Yunchaokete | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
28.09.22 2. kolo | vs. Titouan Droguet | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
26.09.22 1. kolo | vs. Archip Kochnev | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Giovanni Calvano | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.09.22 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 5-7, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M25 Cairo - zemlja | ||||
09.09.22 Četvrtfinale | vs. Amr Elsayed | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
08.09.22 2. kolo | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
07.09.22 1. kolo | vs. Karim El Feky | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
03.09.22 Polufinale | vs. Leonardo Aboian | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
02.09.22 Četvrtfinale | vs. Stefano Battaglino | 6-3, 6-3 | detalj meča |