MEČ
19.09.21 | 1. kolo kval. | Anton Matusevich | Alessandro Bega | 6-2, 6-1 | Biel Challenger | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Anton Matusevich | Alessandro Bega | |
1. servis % | 28/41 (68%) | 29/52 (56%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/28 (86%) | 13/29 (45%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/13 (46%) | 10/23 (43%) |
Osvojene break-lopte | 5/10 (50%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/52 (56%) | 11/41 (27%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/93 (63%) | 34/93 (37%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 0 |
Asovi | 8 | 3 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Anton Matusevich | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Alessandro Bega | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anton Matusevich | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
2-1 | Alessandro Bega | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anton Matusevich | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Alessandro Bega | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Anton Matusevich | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Alessandro Bega | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Anton Matusevich | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Alessandro Bega | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Anton Matusevich | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Alessandro Bega | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anton Matusevich | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
4-1 | Alessandro Bega | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anton Matusevich | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Anton Matusevich vs. Alessandro Bega - Međusobni mečevi
19.09.21 | 1. kolo kval. | Anton Matusevich | Alessandro Bega | 6-2, 6-1 | detalj meča | Biel Challenger | dvorana |
29.05.21 | Polufinale | Anton Matusevich | Alessandro Bega | 6-4, 6-4 | detalj meča | M15 Kouvola | tvrda |
Anton Matusevich form & Alessandro Bega form
Anton Matusevich - Posljednji mečevi
M25 Tarragona - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Damien Wenger | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Trimbach - tepih | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Marcello Serafini | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Fabien Salle | 7-63, 2-0, Fabien Salle - odustajanje | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Robert Strombachs | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
Nottingham Challenger - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Charles Broom | 4-6, 7-63, 3-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Gomez | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Loughborough - dvorana | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Martyn Pawelski | 4-6, 7-64, 2-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Jacob Fearnley | Jacob Fearnley - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Daniel Cox | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Oeiras 1 - dvorana | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Alastair Gray | 5-7, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Matteo Martineau | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Henrique Rocha | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Joao Silva | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Lukas Pokorny | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Vito Tonejc | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Glasgow - dvorana | ||||
29.10.23 Finale | vs. Alexander Blockx | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
28.10.23 Polufinale | vs. Jacob Fearnley | 6-3, 1-0, Jacob Fearnley - odustajanje | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Kyle Edmund | 6-1, 3-6, 7-64 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Ewen Lumsden | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Daniel Cox | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
28.09.23 Četvrtfinale | vs. Karl Friberg | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
27.09.23 2. kolo | vs. Giles Hussey | 7-65, 2-1, Giles Hussey - odustajanje | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 6-74, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25+H Plaisir - dvorana | ||||
16.09.23 Polufinale | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Antoine Ghibaudo | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-2, 6-2 | detalj meča |
Alessandro Bega - Posljednji mečevi
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Jacopo Berrettini | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Biel Challenger - dvorana | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Anton Matusevich | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Rennes Challenger - dvorana | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Liam Broady | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
13.09.21 kval. | vs. Titouan Droguet | 6-2, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Glenn Smits | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Kyiv Challenger - zemlja | ||||
07.09.21 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-0, 2-6 | detalj meča | |
M25+H Lesa - zemlja | ||||
29.08.21 Finale | vs. Matteo Martineau | 5-7, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
28.08.21 Polufinale | vs. Harold Mayot | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
27.08.21 Četvrtfinale | vs. Federico Arnaboldi | Federico Arnaboldi - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
26.08.21 2. kolo | vs. Federico Marchetti | 4-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
26.08.21 1. kolo | vs. Federico Bertuccioli | 6-3, 3-0, Federico Bertuccioli - odustajanje | detalj meča | |
M25 Muttenz - zemlja | ||||
19.08.21 2. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
18.08.21 1. kolo | vs. Arthur Fery | 6-1, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
26.07.21 kval. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. John Echeverria | 7-61, 6-1 | detalj meča | |
Nur Sultan - tvrda | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
Nur Sultan - tvrda | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Max Purcell | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Wroclaw - zemlja | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.06.21 1. kolo | vs. Wojciech Marek | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Bergamo - zemlja | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Forli Challenger - zemlja | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Lucas Gerch | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Gaiba - trava | ||||
11.06.21 Četvrtfinale | vs. Kirill Kivattsev | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
10.06.21 2. kolo | vs. Andrea Basso | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
09.06.21 1. kolo | vs. Luca Potenza | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Kouvola - tvrda | ||||
29.05.21 Polufinale | vs. Anton Matusevich | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.05.21 Četvrtfinale | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
27.05.21 2. kolo | vs. Arvid Nordquist | 5-7, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
26.05.21 1. kolo | vs. Lucas Krainer | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Tbilisi - tvrda | ||||
23.05.21 Finale | vs. Alexander Shevchenko | 6-4, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
22.05.21 Polufinale | vs. Yanki Erel | 6-4, 6-2 | detalj meča |