Bulgaria
02.03.02, 22 Godina
10431 $
02.03.02, 22 Godina
10431 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Brazil
11.12.01, 22 Godina
11.12.01, 22 Godina
Anthony Genov vs. Paulo Knippling - Međusobni mečevi
22.02.21 | 2. kolo kval. | Anthony Genov | Paulo Knippling | 6-3, 6-3 | detalj meča | M25 Vale | tvrda |
Anthony Genov form & Paulo Knippling form
Anthony Genov - Posljednji mečevi
M25 Reus - zemlja | ||||
02.04.24 kval. | vs. Ignasi Forcano | 6-3, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Sergi Fita Juan | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Paul Ender | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M25 Tarragona - zemlja | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Valentin Gonzalez-Galino | 3-6, 0-1, - Anthony Genov - odustajanje | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Sergio Callejon Hernando | 4-6, 6-3, 11-9 | detalj meča | |
M25 Badalona - zemlja | ||||
19.03.24 kval. | vs. Kane Bonsach Ganley | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Nil Boixader Roca | 6-0, 6-72, 10-5 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Marc Ceballos | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Stefan Palosi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Felix Corwin | 6-75, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Federico Campana | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Omar Brigida | 2-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Matteo Rozo Torres | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Martin Krumich | 3-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Max Houkes | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-1, 2-0, Sami Ben Abdennibi - odustajanje | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Taketo Takamisawa | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Lucca Helguera Casado | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Gerald Melzer | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
30.01.24 kval. | vs. Rafael Giotis | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Ryusuke Horiuchi | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Mili Poljicak | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Kevin Humpfner | 1-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Thomas Mathys | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Thomas Kostka | 6-4, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Mathys | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Benicarlo - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 7-65, 3-2, Oscar Jose Gutierrez - odustajanje | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Toprak Avcibasi | 6-79, 6-0, 10-7 | detalj meča |
Paulo Knippling - Posljednji mečevi
M25 Hammamet - zemlja | ||||
16.04.24 kval. | vs. Simone Agostini | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Damian Frutos | 7-5, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Rene Gabriel Jung | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Dario Drebenstedt | 4-6, 7-65, 10-6 | detalj meča | |
07.04.24 2. kolo kval. | vs. Grigory Shebekin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Ferri | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Minghui Zhang | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mateusz Kulakowski | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Razvan Baiant | 6-3, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Mahmut Emre Gurmeric | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sasa Markovic | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Adam Jurajda | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Oldenzaal - zemlja | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Luca Matteo Sobbe | 0-6, 6-79 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Freek Van Donselaar | 5-7, 6-3, 10-4 | detalj meča | |
M25 Kramsach - zemlja | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Gustaf Strom | 2-6, 2-4, - Paulo Knippling - odustajanje | detalj meča | |
M15 Meerbusch - zemlja | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Piet Steveker | 6-4, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Adam Blecha | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Martinez Arjona | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Leonardo Rossi | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
28.11.22 1. kolo kval. | vs. Egor Agafonov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Raz Haviv | 2-6, 1-4, - Paulo Knippling - odustajanje | detalj meča | |
M15 Metzingen - zemlja | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Quinta - tvrda | ||||
21.03.22 1. kolo kval. | vs. Rodrigo Deleu | 6-76, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Naman Sharma | 6-3, 6-76, 7-10 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Alan Gleeson | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Christopher Patzanovsky | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Portimao - tvrda | ||||
25.10.21 2. kolo kval. | vs. Jaime Faria | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. David Gabor | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Loule - tvrda | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Keanu Elias Immler | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Sintra - tvrda | ||||
15.09.21 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 0-6, 0-6 | detalj meča |