Slovakia
28.09.00, 23 Godina
28.09.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Turkey
11.06.02, 21 Godina
11.06.02, 21 Godina
Andrej Krajcik vs. Efe Comu - Međusobni mečevi
29.09.19 | 1. kolo kval. | Andrej Krajcik | Efe Comu | 6-4, 6-3 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Andrej Krajcik form & Efe Comu form
Andrej Krajcik - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Saveliy Ivanov | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Grigory Shebekin | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Filip Gabriel Bara | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 6-4, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Yannick Castelnuovo | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Vito Tonejc | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Cedric Stanke | 7-5, 0-6, 5-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
24.10.23 kval. | vs. Michael Bassem Sobhy | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Julian Duval | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Fedor Zamakhin | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Bad - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Patrick Zahraj | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Satu - zemlja | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Eduard Silviu Schipor | 7-5, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
M15 Vienna - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Giovanni Calvano | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
28.08.23 kval. | vs. Janis Graski | 6-3, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Mariano Beltrame | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Lukas Klampfl | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Huy - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Alessio Basile | 5-7, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Samuel Puskar | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Frederic Schlossmann | 5-7, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Caspar Schuetze | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kottingbrunn - zemlja | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Gal Emersic Potocnik | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Dennis Dragomirov | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Jakub Voldrab | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Mihailovic | 0-6, 6-0, 7-10 | detalj meča | |
M25 Telfs - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 6-4, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
M15 Wroclaw - zemlja | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Maksymilian Samojlowicz | 2-6, 6-0, 3-10 | detalj meča | |
M25 Poprad - zemlja | ||||
19.06.23 kval. | vs. Ivan Denisov | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Paulovcak | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sarajevo - zemlja | ||||
06.06.23 kval. | vs. Bozo Barun | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. David Petrovic | 6-1, 6-2 | detalj meča |
Efe Comu - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Sergeyev | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.12.21 1. kolo | vs. Mikhail Fufygin | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Dmitrii Vasilev | 3-6, 7-65, 8-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.01.21 1. kolo kval. | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 1-6, 12-14 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.12.20 2. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
20.12.20 1. kolo kval. | vs. Sarp Motorcu | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Jaime Caldes | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Emir Sendogan | 7-5, 1-6, 9-11 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Bogdan Borza | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Alessio Demichelis | 6-4, 6-72, 11-9 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Gleb Blekher | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Nikolay Vyalkov | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Gleb Blekher | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.11.19 1. kolo | vs. Roi Ginat | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Tristan Boyer | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Danilo Krunic | 6-3, 2-6, 10-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Benedikt Emesz | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Marvin Schramm | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Andrej Krajcik | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 4-6, 4-6 | detalj meča |