MEČ
02.09.19 | kval. | Andrea Guerrieri | Leonardo Taddia | 6-1, 6-3 | M25 Trieste | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Andrea Guerrieri | Leonardo Taddia | |
1. servis % | 25/43 (58%) | 39/62 (63%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/25 (76%) | 18/39 (46%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/18 (44%) | 9/23 (39%) |
Osvojene break-lopte | 6/17 (35%) | 2/2 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 35/62 (56%) | 16/43 (37%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 62/105 (59%) | 43/105 (41%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 4 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
2-0 | Leonardo Taddia | |
0-0, 15-15, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Andrea Guerrieri | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Leonardo Taddia | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andrea Guerrieri | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40, 40-40 | ||
5-1 | Leonardo Taddia | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Andrea Guerrieri | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
1-0 | Leonardo Taddia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Andrea Guerrieri | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Leonardo Taddia | |
0-0 | ||
Andrea Guerrieri | 4-1 | |
0-0, 0-15 | ||
Andrea Guerrieri | 4-3 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Andrea Guerrieri | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
29.01.00, 24 Godina
29.01.00, 24 Godina
Andrea Guerrieri vs. Leonardo Taddia - Međusobni mečevi
02.09.19 | kval. | Andrea Guerrieri | Leonardo Taddia | 6-1, 6-3 | detalj meča | M25 Trieste | zemlja |
Andrea Guerrieri form & Leonardo Taddia form
Andrea Guerrieri - Posljednji mečevi
M15 Heraklion - tvrda | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Martin Klizan | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Milan Welte | 6-74, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Osgar O'Hoisin | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Jake Van Emburgh | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Henrik Wiersholm | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Adam Heinonen | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ioannis Xilas | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Amit Vales | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Trento - dvorana | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Jerome Kym | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Kai Lemstra | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Giorgio Ricca | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Cox | 6-0, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Grenoble - dvorana | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 6-1, 6-72, 4-1, Alexey Vatutin - odustajanje | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Alexandre Aubriot | 3-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Liutarevich | 6-4, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
Danderyd Challenger - dvorana | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Blockx | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
07.11.23 kval. | vs. Johannes Ingildsen | 3-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Matyas Cerny | 6-71, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
20.10.23 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Henrique Rocha | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Niklas Schell | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Henrique Rocha | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Francisco Rocha | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Pedro Araujo | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Kris Van Wyk | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Daniil Ostapenkov | 7-65, 6-0 | detalj meča | |
M25 Pozzuoli - tvrda | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Alessandro Pecci | 6-77, 3-6 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Andrea Colombo | 6-0, 6-2 | detalj meča |
Leonardo Taddia - Posljednji mečevi
M25 Trimbach - tepih | ||||
12.03.24 kval. | vs. Mischa Lanz | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Hugo Ouzilou | 2-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
M25 Trento - dvorana | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Leonardo Rossi | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15+H Bagnoles - zemlja | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Gergely Madarasz | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
22.01.24 kval. | vs. Adam Panaras | 2-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Timothee Andriveau | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 San - zemlja | ||||
27.11.23 kval. | vs. Pasquale De Giorgio | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Riccardo Di Vita | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
M15 Selva - dvorana | ||||
30.10.23 kval. | vs. Federico Bertuccioli | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Martin Boninsegna | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
03.10.23 kval. | vs. Artur Kukasian | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Pino | 4-6, 6-1, 11-9 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
26.09.23 kval. | vs. Pepijn Bastiaansen | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Danylo Pustovoitenko | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Constanta - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Mateo Berge Nourescu | 1-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Gian Marco Ortenzi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Dominic Ducariu | 6-1, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Andrei-Cristian Jinga | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Caslano - zemlja | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Rodrigo Alujas | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Muttenz - zemlja | ||||
15.08.23 kval. | vs. Jonas Schaer | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Sacha Ouzilou | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Umberto Giovannini | 6-4, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
M25 Castelo - tvrda | ||||
17.07.23 kval. | vs. Adan Freire Da Silva | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Joao Dinis Silva | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Brasov - zemlja | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Caspar Schuetze | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Robert Paul Betuker | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Cattolica - zemlja | ||||
19.06.23 kval. | vs. Christian Fellin | 6-3, 5-7, 6-10 | detalj meča |