MEČ
16.12.19 | Finale | Alvaro Lopez San Martin | Mate Valkusz | 4-6, 6-2, 6-4 | M15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Alvaro Lopez San Martin vs. Mate Valkusz - Međusobni mečevi
16.12.19 | Finale | Alvaro Lopez San Martin | Mate Valkusz | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Alvaro Lopez San Martin form & Mate Valkusz form
Alvaro Lopez San Martin - Posljednji mečevi
Maspalomas Challenger - zemlja | ||||
27.11.23 kval. | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Saul Romero Guerra | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 1-6, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Alejandro Melero Kretzer | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Zaragoza - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Iliyan Radulov | 6-77, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Alejandro Juan Mano | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M25 Sabadell - zemlja | ||||
30.09.23 Polufinale | vs. Vilius Gaubas | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Ryan Nijboer | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.09.23 2. kolo | vs. Teimuraz Gabashvili | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Ian Luca Cervantes Tomas | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Oviedo - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Sergio Callejon Hernando | 2-3, - Alvaro Lopez San Martin - odustajanje | detalj meča | |
M25 Santander - zemlja | ||||
24.08.23 Četvrtfinale | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-72, 7-64, 4-6 | detalj meča | |
23.08.23 2. kolo | vs. Alejandro Juan Mano | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-1, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Cordenons Challenger - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Braunschweig Challenger - zemlja | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
Troyes Challenger - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 6-2, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Bakio - tvrda | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Antonio Prat | 3-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo | vs. Illya Maksymchuk | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Blois Challenger - zemlja | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Perugia Challenger - zemlja | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Fabian Marozsan | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.06.23 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 6-4, 4-6, 7-66 | detalj meča | |
12.06.23 kval. | vs. Alexander Weis | 6-3, 6-76, 6-75 | detalj meča | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Pietro Lavoratori | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Cordoba - zemlja | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
09.06.23 Četvrtfinale | vs. Martin Landaluce | 6-3, 0-6, 5-7 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Gonzalo Lama | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
Vicenza Challenger - zemlja | ||||
29.05.23 kval. | vs. Federico Gaio | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Maxime Chazal | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
Lyon - zemlja | ||||
22.05.23 1. kolo | vs. David Goffin | 1-6, 3-6 | detalj meča |
Mate Valkusz - Posljednji mečevi
Estoril - zemlja | ||||
30.03.24 1. kolo kval. | vs. Jaime Faria | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 6-4, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
03.02.24 | vs. Jan-Lennard Struff | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Max Purcell | 6-3, 6-72, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
12.01.24 kval. | vs. Andrea Vavassori | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Francisco Comesana | 2-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Tung-Lin Wu | 7-60, 6-4 | detalj meča | |
Nonthaburi 1 - tvrda | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Metz - dvorana | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 5-7, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Daniel Altmaier | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
05.11.23 kval. | vs. Calvin Hemery | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Grenier | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 4-6, 6-713 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Billy Harris | 6-4, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Stefano Napolitano | 6-75, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Bratislava 2 - dvorana | ||||
09.10.23 kval. | vs. Kalin Ivanovski | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Michal Krajci | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 6-74, - Mate Valkusz - odustajanje | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
30.09.23 Polufinale | vs. Duje Ajdukovic | 7-5, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Titouan Droguet | 7-612, 6-3 | detalj meča | |
26.09.23 2. kolo | vs. Zsombor Piros | Zsombor Piros - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Francesco Passaro | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Terence Atmane | 2-6, 7-66, 3-6 | detalj meča | |
Poznan Challenger - zemlja | ||||
19.06.23 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 7-5, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Bratislava 1 - zemlja | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Jerome Kym | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Prostejov Challenger - zemlja | ||||
07.06.23 2. kolo | vs. Tomas Machac | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
05.06.23 kval. | vs. Michael Vrbensky | 6-3, 6-76, 6-3 | detalj meča |