Slovenia
23.10.03, 20 Godina
23.10.03, 20 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Austria
20.09.01, 22 Godina
20.09.01, 22 Godina
Aljaz Jeran vs. Niklas Waldner - Međusobni mečevi
21.05.23 | 2. kolo kval. | Aljaz Jeran | Niklas Waldner | 6-2, 6-3 | detalj meča | M15 Warmbad | zemlja |
24.04.23 | 2. kolo kval. | Aljaz Jeran | Niklas Waldner | 6-4, 6-4 | detalj meča | M15 Kursumlijska | zemlja |
Aljaz Jeran form & Niklas Waldner form
Aljaz Jeran - Posljednji mečevi
M15 Opatija - zemlja | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Jerko Brkic | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Vilim Karacic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
12.03.24 kval. | vs. Yvo Panak | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Matteo Fondriest | 6-2, 4-6, 10-3 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Miha Vetrih | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
05.03.24 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 2-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Gasper Bezjak | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Osgar O'Hoisin | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Emil Dapcevic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Ruslan Tiukaev | 4-6, 6-2, 10-12 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Marco Berti | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Artur Kukasian | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 San - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Valerio Perruzza | 4-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Nicola Rispoli | 6-77, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Gianrocco De Filippo | 7-61, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
07.11.23 kval. | vs. Yousef Khamis | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Alexander Krylov | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Al - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Samuel Puskar | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Lawrence Bataljin | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Razvan Marius Codescu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Al - tvrda | ||||
24.10.23 kval. | vs. Artiom Dorofeev | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Peter Benjamin Privara | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Bad - zemlja | ||||
02.10.23 kval. | vs. Matic Dimic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Basic | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
19.09.23 kval. | vs. Petr Michnev | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Miha Vetrih | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Kelnar | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Maribor - zemlja | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Serafin Zund | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
M15 Kottingbrunn - zemlja | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Lanik | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Osijek - zemlja | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Adam Gabor Szoke | 5-7, 7-5, 10-12 | detalj meča |
Niklas Waldner - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Sven Corbinais | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Stefan Frljanic | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
18.03.24 kval. | vs. Pietro Pampanin | 4-6, 6-71 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Francesco Paschetto | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Samir Mustafin | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Romain Faucon | 2-6, 6-3, 12-10 | detalj meča | |
26.02.24 kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-3, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Breno Rossetto Urvaneja | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Liam Delicata | 5-7, 6-4, 4-10 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Michael Zhu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Matteo Fondriest | 3-6, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
18.12.23 1. kolo kval. | vs. Konstantin Zhzhenov | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Frederic Schlossmann | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Laelson Rodrigues | 3-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Thiemo de Bakker | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Harold Van Raemdonck | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Rishabdev Raman | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandr Lobanov | 6-4, 3-6, 13-11 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Ivo Vercik | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Alexandar Balj | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Miguel Garcia | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Laelson Rodrigues | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Selva - dvorana | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Moroder | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Aleksandr Lobanov | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Loan Lestir | 1-6, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Stefano Liokossis | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Cardinaud | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Clement Deleersnyder | 3-6, 1-6 | detalj meča |