MEČ
28.08.19 | 1. kolo | Alexey Zakharov | Alexander Ovcharov | 6-2, 6-1 | M25 Ust | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Alexey Zakharov | Alexander Ovcharov | |
1. servis % | 29/46 (63%) | 34/54 (63%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/29 (90%) | 18/34 (53%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/17 (35%) | 6/20 (30%) |
Osvojene break-lopte | 5/8 (63%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/54 (56%) | 14/46 (30%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 62/100 (62%) | 38/100 (38%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 1 |
Asovi | 3 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
2-0 | Alexander Ovcharov | |
0-0 | ||
Alexey Zakharov | 3-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Alexander Ovcharov | |
0-0 | ||
Alexey Zakharov | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
4-2 | Alexander Ovcharov | |
0-0 | ||
Alexey Zakharov | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Alexander Ovcharov | |
0-0, 15-0, 40-40, A-40[BP] | ||
2-0 | Alexander Ovcharov | |
0-0 | ||
Alexey Zakharov | 3-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Alexander Ovcharov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexey Zakharov | 4-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
17.06.98, 25 Godina
11748 $
17.06.98, 25 Godina
11748 $
Alexey Zakharov vs. Alexander Ovcharov - Međusobni mečevi
11.09.19 | 1. kolo | Alexey Zakharov | Alexander Ovcharov | 7-5, 2-6, 6-0 | detalj meča | M15 Shymkent | zemlja |
28.08.19 | 1. kolo | Alexey Zakharov | Alexander Ovcharov | 6-2, 6-1 | detalj meča | M25 Ust | tvrda |
Alexey Zakharov form & Alexander Ovcharov form
Alexey Zakharov - Posljednji mečevi
New Delhi - tvrda | ||||
26.02.24 kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-5, - Alexey Zakharov - odustajanje | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Rio Noguchi | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. Yunseong Chung | 6-3, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Moez Echargui | 5-7, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Bengaluru Challenger - tvrda | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Seong Chan Hong | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Vadym Ursu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jakob Schnaitter | 7-5, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 6-3, 6-72, 4-6 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Chennai - tvrda | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Mukund Sasikumar | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Orel Kimhi | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Vishnu Vardhan | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Doha - tvrda | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Mirza Basic | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Viacheslav Bielinskyi | 7-69, 3-6, 6-77 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Yi Zhou | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M15 Kuala - tvrda | ||||
03.12.23 Finale | vs. Yeongseok Jeong | 6-1, 6-76, 4-6 | detalj meča | |
02.12.23 Polufinale | vs. Yuta Kawahashi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Tanguy Genier | 6-1, 7-66 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Corban Crowther | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Qian Sun | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Ipoh - tvrda | ||||
26.11.23 Finale | vs. Takuya Kumasaka | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
25.11.23 Polufinale | vs. Ryota Tanuma | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Duckhee Lee | 6-4, 6-4 | detalj meča |
Alexander Ovcharov - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.04.21 kval. | vs. Cheong-Eui Kim | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Janos Fekete | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Flavio Cobolli | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Nicolo Turchetti | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Richard Zusman | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Guy Den Heijer | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
09.03.21 kval. | vs. Sergei Pogosian | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Bulat Galiev | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 St. - dvorana | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Maxim Ratniuk | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 St. - dvorana | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Andrea Guerrieri | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Igor Trunov | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Mateusz Terczynski | 2-6, 6-3, 3-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
11.02.20 kval. | vs. Arvid Nordquist | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Moritz Trocker | 6-3, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Ismael Changawa Ruwa Mzai | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Vladimir Osminkin | 6-2, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Pavel Verbin | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
11.11.19 kval. | vs. Alexis Boureau | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 2-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Lukas Jirousek | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.10.19 kval. | vs. Mariano Alberto Hasenkopf | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Luka Miklavcic | 2-6, 6-4, 10-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Adil Kalyanpur | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. George Tsivadze | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
17.09.19 kval. | vs. Klim Kozyrev | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Mikhail Yehayan | 6-0, 6-0 | detalj meča |