MEČ
01.05.23 | 2. kolo kval. | Alexandru Luca | Joshua Schaefer | 6-3, 6-75, 10-6 | M15 Kursumlijska | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Alexandru Luca | Joshua Schaefer | |
1. servis % | 66/86 (77%) | 58/88 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 36/66 (55%) | 30/58 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/20 (60%) | 17/30 (57%) |
Osvojene break-lopte | 5/9 (56%) | 4/9 (44%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 41/88 (47%) | 38/86 (44%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 89/174 (51%) | 85/174 (49%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 4 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Alexandru Luca | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Joshua Schaefer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexandru Luca | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Joshua Schaefer | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandru Luca | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Joshua Schaefer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandru Luca | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Joshua Schaefer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandru Luca | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Joshua Schaefer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexandru Luca | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Joshua Schaefer | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Alexandru Luca | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Joshua Schaefer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Alexandru Luca | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Joshua Schaefer | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alexandru Luca | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Joshua Schaefer | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Alexandru Luca | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Joshua Schaefer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alexandru Luca | 5-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-6 | Joshua Schaefer | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 1-4, 2-4, 3-4, 4-4, 4-5, 5-5, 5-6 | ||
6-75 |
3 | ||
Alexandru Luca | 0-0 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3, 6-4, 6-5, 7-5, 8-5, 8-6, 9-6 | ||
10-6 |
Romania
01.06.02, 21 Godina
01.06.02, 21 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
28.10.02, 21 Godina
28.10.02, 21 Godina
Alexandru Luca vs. Joshua Schaefer - Međusobni mečevi
01.05.23 | 2. kolo kval. | Alexandru Luca | Joshua Schaefer | 6-3, 6-75, 10-6 | detalj meča | M15 Kursumlijska | zemlja |
Alexandru Luca form & Joshua Schaefer form
Alexandru Luca - Posljednji mečevi
M15 Kish - zemlja | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Guelfo Baldovinetti | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
27.02.24 kval. | vs. Fadi Bidan | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Muhammad Kashan Tariq Qureshi | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 2-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Arad - zemlja | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Samuil Konov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Satu - zemlja | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Martin Zeljenka | 0-6, 7-64, 8-10 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Constanta - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Ferri | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Radovan Michalik | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Luka Vukovic | 4-6, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Kolyachev | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Brasov - zemlja | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Csongor Hejjas | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Constanta - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Hartig | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Dominic Ducariu | 2-6, 7-5, 8-10 | detalj meča | |
M15 Pazardzhik - zemlja | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Peetu Pohjola | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
02.05.23 kval. | vs. Sergei Pogosian | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Joshua Schaefer | 6-3, 6-75, 10-6 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Dimitrije Kocic | 7-5, 5-7, 11-9 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Samuil Konov | 4-6, 6-4, 3-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Igor Gimenez | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Leonardo Catani | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Ibrahim Kandil | 6-4, 10-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Jasza Szajrych | 2-6, 1-6 | detalj meča |
Joshua Schaefer - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Karim Ibrahim | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Karim Mabrouk | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Torello - tvrda | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Nikolay Nedelchev | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Alessandro Bellifemine | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
30.01.24 kval. | vs. Toprak Avcibasi | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Maxwell Weishan | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Andre Stewart | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Sabadell - zemlja | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Sergi Fita Juan | 6-3, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
M15 Trier - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Kamen - zemlja | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Piet Steveker | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Mungia - zemlja | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Kane Bonsach Ganley | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Rabat - zemlja | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Esteban Bruna | 4-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
M15 Kalmar - zemlja | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Filip Gustafsson | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Varnamo - zemlja | ||||
09.05.23 kval. | vs. Olle Noltorp | 0-6, 0-4, - Joshua Schaefer - odustajanje | detalj meča | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Anton Krondell | 7-5, 7-66 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 3-6, 7-65, 6-10 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Alessandro Bellifemine | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Angers - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Artiom Dorofeev | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Reus - zemlja | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Gregoire Gervail | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
M25 Portimao - tvrda | ||||
14.03.23 kval. | vs. Batiste Guerra | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Carlos Garcia Mondelo | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Glauco Pinheiro Da Cruz Junior | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M25 Quinta - tvrda | ||||
08.03.23 1. kolo kval. | vs. Peter Sychev | 6-0, 6-74, 12-14 | detalj meča | |
M25 Faro - tvrda | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Imanol Lopez Morillo | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Dhruva Mulye | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Ben Jones | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Francisco Vilaca | 6-2, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
M15 Jakarta - tvrda | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Lakshya Gupta | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Jakarta - tvrda | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Lucky Candra Kurniawan | 6-4, 2-6, 3-10 | detalj meča |