MEČ
28.03.21 | 1. kolo kval. | Alexander Ovcharov | Richard Zusman | 6-3, 6-3 | M15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Russia
17.06.98, 25 Godina
11748 $
17.06.98, 25 Godina
11748 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
USA
22.08.00, 23 Godina
22.08.00, 23 Godina
Alexander Ovcharov vs. Richard Zusman - Međusobni mečevi
28.03.21 | 1. kolo kval. | Alexander Ovcharov | Richard Zusman | 6-3, 6-3 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Alexander Ovcharov form & Richard Zusman form
Alexander Ovcharov - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.04.21 kval. | vs. Cheong-Eui Kim | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Janos Fekete | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Flavio Cobolli | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Nicolo Turchetti | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Richard Zusman | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Guy Den Heijer | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
09.03.21 kval. | vs. Sergei Pogosian | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Bulat Galiev | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 St. - dvorana | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Maxim Ratniuk | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 St. - dvorana | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Andrea Guerrieri | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Igor Trunov | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Mateusz Terczynski | 2-6, 6-3, 3-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
11.02.20 kval. | vs. Arvid Nordquist | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Moritz Trocker | 6-3, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Ismael Changawa Ruwa Mzai | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Vladimir Osminkin | 6-2, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.11.19 kval. | vs. Alexis Boureau | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Pavel Verbin | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 2-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Lukas Jirousek | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.10.19 kval. | vs. Mariano Alberto Hasenkopf | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Luka Miklavcic | 2-6, 6-4, 10-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Adil Kalyanpur | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. George Tsivadze | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
17.09.19 kval. | vs. Klim Kozyrev | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Mikhail Yehayan | 6-0, 6-0 | detalj meča |
Richard Zusman - Posljednji mečevi
M25 Badalona - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Noah Regas Luis | 4-6, 6-3, 2-10 | detalj meča | |
M15 Les - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Louis Dussin | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Ignasi Forcano | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Nil Boixader Roca | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Pedro Andre De Almeida Santos | 7-63, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Filip Misolic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Martijn Molenkamp | 3-6, 6-1, 8-10 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
16.01.24 kval. | vs. Arthur Bonnaud | 3-6, 6-1, 6-10 | detalj meča | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Naoya Honda | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Nathan Trouve | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Orel Kimhi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Georgios Valaris | 6-75, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Przemyslaw Michocki | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mateo Luis Alvarez Sarmiento | 4-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
M25 Zaragoza - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Julio Cesar Porras | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-3, Benjamin Winter Lopez - odustajanje | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Valentin Gonzalez-Galino | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Javier Molino | 7-62, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
M25 Sabadell - zemlja | ||||
26.09.23 kval. | vs. Noah Lopez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Elicha Navas | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Madrid - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Pablo Masjuan Ginel | 4-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
12.09.23 kval. | vs. Bharath Nishok Kumaran | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Joao Teixeira | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. David Puig Molina | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Budapest - tvrda | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Elias Julian Werner | 6-4, 6-74, 8-10 | detalj meča | |
M15 Budapest - tvrda | ||||
28.08.23 kval. | vs. Peter Sallay | 6-4, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Kornel Halmos | 5-7, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Amrutjay Mohanty | 6-1, 6-1 | detalj meča |