MEČ
05.12.17 | 1. kolo | Alexander Lebedyn | Anton Chekhov | 6-2, 7-5 | Pakistan F1 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Alexander Lebedyn | Anton Chekhov | |
1. servis % | 34/55 (62%) | 39/62 (63%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/34 (62%) | 19/39 (49%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/21 (48%) | 6/23 (26%) |
Osvojene break-lopte | 7/10 (70%) | 4/5 (80%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 37/62 (60%) | 24/55 (44%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 68/117 (58%) | 49/117 (42%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 4 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
Ukraine
25.04.96, 27 Godina
11771 $
25.04.96, 27 Godina
11771 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
15.09.92, 31 Godina
19796 $
15.09.92, 31 Godina
19796 $
Alexander Lebedyn vs. Anton Chekhov - Međusobni mečevi
05.12.17 | 1. kolo | Alexander Lebedyn | Anton Chekhov | 6-2, 7-5 | detalj meča | Pakistan F1 | zemlja |
Alexander Lebedyn form & Anton Chekhov form
Alexander Lebedyn - Posljednji mečevi
Germany F5 - zemlja | ||||
25.06.18 2. kolo kval. | vs. Lynn Max Kempen | -def. | detalj meča | |
Belgium F1 - zemlja | ||||
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Raphael Calzi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Italy F14 - zemlja | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Marco De Rosa | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Czech Republic - zemlja | ||||
30.05.18 1. kolo | vs. Sekou Bangoura | 1-4, - Alexander Lebedyn - odustajanje | detalj meča | |
28.05.18 kval. | vs. Yvo Panak | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Marek Podlesak | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Ukraine F3 - zemlja | ||||
23.05.18 2. kolo | vs. Oleg Dolgosheyev | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
21.05.18 1. kolo | vs. Andrii Gryniuk | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Ukraine F2 - zemlja | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Oleg Dolgosheyev | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Ukraine F1 - zemlja | ||||
07.05.18 1. kolo | vs. Artem Smirnov | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Turkey F15 - zemlja | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 0-3, - Alexander Lebedyn - odustajanje | detalj meča | |
Turkey F14 - zemlja | ||||
09.04.18 kval. | vs. Francisco Vittar | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Juan Pablo Cenoz | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Kasper Elsvad | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Qatar F3 - tvrda | ||||
12.03.18 kval. | vs. Riccardo Maiga | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Mohammed Abdulla | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Qatar F2 - tvrda | ||||
05.03.18 kval. | vs. Levente Godry | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Elliott Farmer | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Egypt F3 - tvrda | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Cesar Testoni | 6-3, 5-7, 6-75 | detalj meča | |
Egypt F2 - tvrda | ||||
21.01.18 2. kolo kval. | vs. Artem Dubrivnyy | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Sergey Ksenzov | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Pakistan F3 - zemlja | ||||
19.12.17 1. kolo | vs. Anurag Nenwani | 0-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
Pakistan F2 - zemlja | ||||
14.12.17 1. kolo | vs. Enrique Lopez-Perez | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Pakistan F1 - zemlja | ||||
07.12.17 Četvrtfinale | vs. Kristian Lozan | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
06.12.17 2. kolo | vs. Oleg Besednikov | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
05.12.17 1. kolo | vs. Anton Chekhov | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Morocco F6 - zemlja | ||||
14.11.17 1. kolo | vs. Fernando Bogajo | 6-79, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Morocco F5 - zemlja | ||||
06.11.17 kval. | vs. Arthur Reymond | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Mikel Aranzabal | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Italy F35 - zemlja | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Mirko Cutuli | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča |
Anton Chekhov - Posljednji mečevi
M15 Aktobe - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Petr Nesterov | 6-3, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Razvan Baiant | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Temudzhin Iskandirov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Bodrum - zemlja | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Egor Agafonov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
16.05.23 kval. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Marsel Ilhan | 0-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Patrick Grigoriu | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Alexandr Binda | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Mateusz Kulakowski | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Karshi - tvrda | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-4, 6-72 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
09.09.19 kval. | vs. Fabien Reboul | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
M25 Ust - tvrda | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Moscow - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 6-1, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Anton Desyatnik | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Aleksei Abazov | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Tampere Challenger - zemlja | ||||
22.07.19 kval. | vs. Alexander Zhurbin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Almaty - tvrda | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Sebastian Korda | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
10.07.19 1. kolo | vs. Alexander Chepik | 4-6, 7-66, 6-1 | detalj meča | |
Fergana Challenger - tvrda | ||||
17.06.19 1. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Nonthaburi - tvrda | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Rio Noguchi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.05.19 1. kolo | vs. William Griffith | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Nonthaburi - tvrda | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Ryota Tanuma | 6-3, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
21.05.19 kval. | vs. Arturs Lazdins | 7-68, 1-0, Arturs Lazdins - odustajanje | detalj meča | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Nutdanai Sincharoenwattana | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Samarkand Challenger - zemlja | ||||
13.05.19 kval. | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Shymkent Challenger - zemlja | ||||
06.05.19 1. kolo | vs. Andrey Golubev | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Namangan - tvrda | ||||
30.04.19 kval. | vs. Sanetulla Kutybaev | 2-6, 6-79 | detalj meča |