MEČ
15.05.22 | 1. kolo kval. | Alexander Gaponenko | Ido Geva | 6-3, 2-6, 10-6 | M15 Akko | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Izrael
01.06.02, 21 Godina
01.06.02, 21 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
02.01.03, 21 Godina
02.01.03, 21 Godina
Alexander Gaponenko vs. Ido Geva - Međusobni mečevi
15.05.22 | 1. kolo kval. | Alexander Gaponenko | Ido Geva | 6-3, 2-6, 10-6 | detalj meča | M15 Akko | tvrda |
Alexander Gaponenko form & Ido Geva form
Alexander Gaponenko - Posljednji mečevi
M15 Raanana - tvrda | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Amit Vales | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Connor Kruger | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Ofek Shimanov | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Ido Geva | 6-3, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
M25 Afula - tvrda | ||||
09.11.21 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
08.11.21 kval. | vs. Niv Zuckerman | 6-1, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Itay Feigin | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M25 Meitar - tvrda | ||||
01.11.21 kval. | vs. Lev Levyatov | 2-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Dan Benchimol | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Christos Keisidis | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Josh Roe Flannelly | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Matteo De Vincentis | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Yannick Stephan Born | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
M15 Jerusalem - tvrda | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Sahar Simon | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.05.21 kval. | vs. Dylan Salton | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Arthur Bernabe | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Tom Saporta | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Ramat - tvrda | ||||
04.05.21 kval. | vs. Dylan Salton | 7-65, 6-74, 8-10 | detalj meča | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Nekhoroshev | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
21.08.20 1. kolo | vs. Lior Goldenberg | 4-6, - Alexander Gaponenko - odustajanje | detalj meča | |
20.08.20 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 6-2, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
19.08.20 1. kolo | vs. Igor Smilansky | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
18.08.20 1. kolo | vs. Lior Goldenberg | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
17.08.20 1. kolo | vs. Edan Leshem | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
13.08.20 1. kolo | vs. Yair Sarouk | 6-3, 5-4 | detalj meča | |
12.08.20 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
04.07.20 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
03.07.20 1. kolo | vs. Lior Goldenberg | 6-3, 6-4 | detalj meča |
Ido Geva - Posljednji mečevi
M25 Maribor - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Davide Ferrarolli | 2-6, 7-67, 3-10 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Artem Mazur | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Herzlia - tvrda | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Max Benaim | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Samer Al Tori | 6-70, 1-6 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Vladimir Bazilevskiy | 0-6, 7-5, 4-10 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Adi Dagan | 6-711, 6-0, 10-4 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Yair Sarouk | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Elias Julian Werner | 5-7, 7-64, 10-8 | detalj meča | |
M25 Jerusalem - tvrda | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Batiste Guerra | 6-2, 6-74, 6-10 | detalj meča | |
M25 Afula - tvrda | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Amit Shahar | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Tim Heger | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
11.10.22 kval. | vs. Stefan Simeunovic | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 1-6, 6-3, 11-9 | detalj meča | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Chrisovalantis Tamiolakis | 6-2, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
M15 Herzlia - tvrda | ||||
09.08.22 kval. | vs. Mark Neyelov | 2-6, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Raz Katz | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Pavlo Rezoglazov | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Victor Sklenka | 7-69, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Max Benaim | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Alexander Gaponenko | 3-6, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
M15 Jerusalem - tvrda | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Dylan Salton | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Ramat - tvrda | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Jesse Ross | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Ziv Moravia | 4-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Nevo Gabriely | 6-73, 0-6 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Tzachi Cohen | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča |