MEČ
10.10.19 | 2. kolo | Alexander Donski | Bogdan Ionut Apostol | 5-7, 6-2, 6-4 | M15 Burgas | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Alexander Donski | Bogdan Ionut Apostol | |
1. servis % | 62/99 (63%) | 40/92 (43%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 35/62 (56%) | 24/40 (60%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 23/37 (62%) | 27/52 (52%) |
Osvojene break-lopte | 6/11 (55%) | 4/9 (44%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 41/92 (45%) | 41/99 (41%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 99/191 (52%) | 92/191 (48%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 7 |
Asovi | 1 | 3 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Alexander Donski vs. Bogdan Ionut Apostol - Međusobni mečevi
10.10.19 | 2. kolo | Alexander Donski | Bogdan Ionut Apostol | 5-7, 6-2, 6-4 | detalj meča | M15 Burgas | zemlja |
Alexander Donski form & Bogdan Ionut Apostol form
Alexander Donski - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Robin Bertrand | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
17.04.24 1. kolo | vs. Samir Hamza Reguig | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
15.04.24 kval. | vs. Luke Sorensen | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Espen Lagarde | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Daniil Piatrouski | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Lukas Pokorny | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.04.24 kval. | vs. Ewen Lumsden | 7-65, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Leo Deflandre | 6-0, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Leon Formella | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Jaime Faria | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Goncalo Falcao | 4-6, 6-1, 10-3 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Daniel Marincas | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Quinta - tvrda | ||||
05.03.24 kval. | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Mikel Martinez | 6-3, 7-68 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Patrick Foley | 1-6, 6-3, 10-4 | detalj meča | |
M25 Faro - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Rodrigo Fernandes | 7-64, 7-64 | detalj meča | |
26.02.24 kval. | vs. Tomas Tenil | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-76, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Elmer Moller | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Rodrigo Fernandes | 2-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Noah Gabriel | 2-6, 6-2, 10-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Jakub Paul | 6-4, 2-6, 0-3, - Alexander Donski - odustajanje | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. David Perez Sanz | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Duarte Vale | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
22.01.24 kval. | vs. Seongbin Sim | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-1, 7-67 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Anas Ben Chiekh | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Chirag Duhan | 6-3, 6-73, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
23.12.23 Četvrtfinale | vs. Omni Kumar | 3-6, 2-6 | detalj meča |
Bogdan Ionut Apostol - Posljednji mečevi
M25 Santa - zemlja | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Luca Castagnola | 0-4, - Bogdan Ionut Apostol - odustajanje | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 2-5, - Bogdan Ionut Apostol - odustajanje | detalj meča | |
Istanbul Challenger - tvrda | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Henri Squire | 2-6, 0-0, - Bogdan Ionut Apostol - odustajanje | detalj meča | |
12.09.22 kval. | vs. Cengiz Aksu | 4-4, - Bogdan Ionut Apostol - odustajanje | detalj meča | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Divij Sharan | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
M15 Constanta - zemlja | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Dragos Constantin Ignat | 4-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
M25 Szabolcsveresmart - zemlja | ||||
02.09.22 Četvrtfinale | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
01.09.22 2. kolo | vs. Zsombor Velcz | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
31.08.22 1. kolo | vs. Leyton Rivera | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
10.08.22 2. kolo | vs. Mihai Razvan Marinescu | - Bogdan Ionut Apostol - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
09.08.22 1. kolo | vs. Fajing Sun | 6-2, 1-6, 7-62 | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Ilya Snitari | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
27.07.22 1. kolo | vs. Piotr Kusiewicz | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sofia - zemlja | ||||
05.07.22 1. kolo | vs. Leo Borg | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Belgrade - zemlja | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Rrezart Cungu | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
M15 Frascati - zemlja | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Manuel Mazza | 6-74, - Bogdan Ionut Apostol - odustajanje | detalj meča | |
07.06.22 1. kolo | vs. Alessandro Cortegiani | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
26.05.22 2. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-2, 0-6, 6-75 | detalj meča | |
25.05.22 1. kolo | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Shymkent 2 - zemlja | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Manafov | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
Shymkent 1 - zemlja | ||||
09.05.22 kval. | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 1-2, - Bogdan Ionut Apostol - odustajanje | detalj meča | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 6-4, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Mohamed Ali Abibsi | 6-2, 1-6, 3-4, - Bogdan Ionut Apostol - odustajanje | detalj meča | |
M25 Cairo - zemlja | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 0-2, - Bogdan Ionut Apostol - odustajanje | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Leo Borg | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
13.04.22 1. kolo | vs. Marko Stakusic | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Dubrovnik - zemlja | ||||
08.04.22 2. kolo | vs. Dino Prizmic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.04.22 1. kolo | vs. Edison Ambarzumjan | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Zadar Challenger - zemlja | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Filip Misolic | 0-6, 3-6 | detalj meča |