Belarus
10.01.97, 27 Godina
18475 $
10.01.97, 27 Godina
18475 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
22.08.00, 23 Godina
22.08.00, 23 Godina
Aleksei Khomich vs. Ivan Zaytsev - Međusobni mečevi
03.02.20 | 2. kolo kval. | Aleksei Khomich | Ivan Zaytsev | 6-3, 6-3 | detalj meča | M15 Sharm | tvrda |
Aleksei Khomich form & Ivan Zaytsev form
Aleksei Khomich - Posljednji mečevi
M25 Antalya - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Yanaki Milev | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Josip Simundza | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
M25 Zlatibor - zemlja | ||||
27.09.23 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Ferri | 6-4, 6-73, 5-10 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Maxim Krapivin | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Sasa Markovic | 1-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
12.09.23 kval. | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 1-6, 6-2, 14-12 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Oskari Eerola | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Pirot - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Marco Furlanetto | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Sebastian Gima | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Vladan Tadic | 4-6, 6-1, 10-3 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandar Daskalovic | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Roberto Herman | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Osijek - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Luka Mikrut | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
08.08.23 kval. | vs. Matic Dimic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Gregor Hausberger | 4-6, 6-3, 10-3 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Stjepan Anisic | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
01.08.23 2. kolo kval. | vs. Gorazd Srbljak | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Matija Zugic | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Artem Avdieiev | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Belgrade - zemlja | ||||
27.06.23 kval. | vs. Petar Jovanovic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 6-72, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Matija Zugic | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Leonardo Aboian | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
20.06.23 kval. | vs. Sasa Markovic | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Veljko Krstic | 3-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Lazar Vojinovic | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Villalon | 2-6, 3-6 | detalj meča |
Ivan Zaytsev - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Aktobe - dvorana | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Zhanger Almashev | 7-5, 6-78, 5-10 | detalj meča | |
M15 Aktobe - dvorana | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Kirill Kolganov | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Yanki Erel | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Nikita Repkin | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Igor Dudun | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Maksim Shin | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Sabadell - zemlja | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Grigory Kuklin | 4-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
M15 Melilla - zemlja | ||||
18.09.23 kval. | vs. Ivan Kazakov | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Areg Stepanian | 7-5, 6-73, 10-3 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Lazar Vojinovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Luca Mindrut | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Xativa - zemlja | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Keanu Elias Immler | 5-7, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
M25 Denia - zemlja | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Stijn Slump | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Uriage - zemlja | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Guillaume Majcher | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Gospodjinacki | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.23 kval. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | Valentin Vanta - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Mete Koseoglu | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Maksim Tikhomirov | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Davud Amirov | 3-6, 7-5, 7-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Birtan Duran | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Gian Matias Di Natale | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M15 Al - tvrda | ||||
01.11.22 kval. | vs. Igor Dudun | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Massimiliano Zanardi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Al - tvrda | ||||
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Massimiliano Zanardi | 6-4, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
M15 Jakarta - tvrda | ||||
16.08.22 kval. | vs. Thanapet Chanta | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Alexander Babanine | Alexander Babanine - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča |