MEČ
18.07.21 | 1. kolo kval. | Alberto Orso | Luca Parenti | 3-6, 6-4, 10-7 | M15 Perugia | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Italy
09.07.02, 21 Godina
09.07.02, 21 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
10.08.03, 20 Godina
10.08.03, 20 Godina
Alberto Orso vs. Luca Parenti - Međusobni mečevi
18.07.21 | 1. kolo kval. | Alberto Orso | Luca Parenti | 3-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | M15 Perugia | zemlja |
Alberto Orso form & Luca Parenti form
Alberto Orso - Posljednji mečevi
M15 Perugia - zemlja | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Filippo Moroni | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Luca Parenti | 3-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
M15 L'Aquila - zemlja | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Marcello Serafini | 3-6, 6-71 | detalj meča | |
M25 Casinalbo - zemlja | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Antonio Campo | 2-6, 7-5, 5-10 | detalj meča | |
M15 Gaiba - trava | ||||
08.06.21 kval. | vs. Omar Giacalone | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
07.06.21 1. kolo kval. | vs. Leonardo Taddia | 4-6, 6-2, 10-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
13.04.21 kval. | vs. Antonio Campo | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Bulat Galiev | 7-63, 3-0, Bulat Galiev - odustajanje | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
06.04.21 kval. | vs. Aleksei Khomich | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
05.04.21 1. kolo kval. | vs. Rostislav Galfinger | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Constant De La Bassetiere | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Jesse Timmermans | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
27.10.20 1. kolo | vs. Matias Zukas | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
18.10.20 2. kolo kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 2-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
21.06.20 1. kolo | vs. Andrea Bolla | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
20.06.20 1. kolo | vs. Pasquale De Giorgio | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Croatia F2 - zemlja | ||||
10.03.18 | vs. Flemming Peters | 3-6, 1-6 | detalj meča |
Luca Parenti - Posljednji mečevi
M25 Santa - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Giammarco Gandolfi | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Compagnucci | 6-4, 6-74, 11-9 | detalj meča | |
M25 Trimbach - tepih | ||||
12.03.24 kval. | vs. Nicola Rispoli | 6-3, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Tom Schonenberg | 7-5, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
M25 Trento - dvorana | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Alessandro Pecci | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Alen Mujakic | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Hanu Patel | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Markus Giersiepen Garcia | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
M15 San - zemlja | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Simone Guercio | 5-7, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
M15 Alcala - tvrda | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Quentin Tudor Gonzalez | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Victor Ernaelsteen | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Toprak Avcibasi | 6-2, 2-6, 12-10 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Lucca Helguera Casado | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
M25 Sion - zemlja | ||||
28.08.23 kval. | vs. Jan Jermar | 3-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Leo Galliano | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Caslano - zemlja | ||||
21.08.23 kval. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Marko Lazic (SUI) | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Kottingbrunn - zemlja | ||||
14.08.23 kval. | vs. Marcell Bartakovics | 6-1, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Luca Hesselmann | 6-3, 6-76, 10-8 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Milenkovic (AUT) | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Pescara - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Giorgio Ricca | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Matteo Fondriest | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Plunger | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Eindhoven - zemlja | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Giannicola Misasi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Kramsach - zemlja | ||||
27.07.23 1. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Erwin Troebinger | 6-4, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
24.07.23 kval. | vs. Yannick Penkner | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Leonardo Mazzucchelli | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Biella - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Rocco Piatti | 6-73, 4-6 | detalj meča |