MEČ
29.03.21 | 2. kolo kval. | Alberto Barroso Campos | Pietro Pampanin | 6-3, 6-3 | M15 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
05.01.03, 21 Godina
13737 $
05.01.03, 21 Godina
13737 $
Alberto Barroso Campos vs. Pietro Pampanin - Međusobni mečevi
29.03.21 | 2. kolo kval. | Alberto Barroso Campos | Pietro Pampanin | 6-3, 6-3 | detalj meča | M15 Monastir | tvrda |
Alberto Barroso Campos form & Pietro Pampanin form
Alberto Barroso Campos - Posljednji mečevi
M25 Loule - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Pedro Araujo | 6-1, 6-73, 6-710 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Goncalo Falcao | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. John Echeverria | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Goncalo Falcao | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Gastao Elias | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Laurent Lokoli | 6-2, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Sergio Callejon Hernando | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Pedro Araujo | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Cooper Ter Meulen | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Ilia Simakin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Luca Castagnola | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lilian Marmousez | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Stuart Parker | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Tenerife 1 - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Oeiras 2 - dvorana | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Maspalomas Challenger - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
26.11.23 Finale | vs. Aziz Dougaz | 7-63, 6-75, 6-3 | detalj meča | |
26.11.23 Polufinale | vs. Remy Bertola | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Oscar Otte | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. John Sperle | 3-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Fabrizio Andaloro | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 6-2, 6-74, 7-5 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
29.10.23 Finale | vs. Olaf Pieczkowski | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
28.10.23 Polufinale | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Adrian Oetzbach | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Ye Hongyu | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Fabien Salle | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
21.10.23 Polufinale | vs. Aziz Dougaz | 6-711, 1-6 | detalj meča |
Pietro Pampanin - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
25.03.24 kval. | vs. Nicolas Ifi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Viacheslav Ovchinnikov | 6-74, 6-3, 10-4 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Blazka | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Enzo Wallart | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Niklas Waldner | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Alessandro Versteegh | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Leyton Rivera | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Noah Perfetti | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
20.02.24 kval. | vs. Gabriele Volpi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Emil Rast | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
13.02.24 kval. | vs. Ivan Kazakov | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Corentin Denolly | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
20.12.23 1. kolo | vs. Aleksander Chayka | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Haydar Cem Gokpinar | 6-4, 1-6, 10-3 | detalj meča | |
12.12.23 kval. | vs. Marco Furlanetto | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Fomin | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 San - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Rayane Oumaouche | 6-72, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Leopold Zima | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Jack Molloy | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Nil Boixader Roca | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Francisco Rocha | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Marek Gengel | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
14.11.23 kval. | vs. Ricardo Villacorta-Alonso | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-3, 1-6, 11-9 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Svyatoslav Gulin | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Kirill Mishkin | 6-74, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 1-6, 2-6 | detalj meča |