MEČ
15.11.20 | 1. kolo kval. | Alberto Barroso Campos | Mario Mansilla Diez | 6-3, 6-3 | M15 Villena | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Alberto Barroso Campos vs. Mario Mansilla Diez - Međusobni mečevi
15.11.20 | 1. kolo kval. | Alberto Barroso Campos | Mario Mansilla Diez | 6-3, 6-3 | detalj meča | M15 Villena | zemlja |
Alberto Barroso Campos form & Mario Mansilla Diez form
Alberto Barroso Campos - Posljednji mečevi
M25 Loule - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Pedro Araujo | 6-1, 6-73, 6-710 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Goncalo Falcao | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. John Echeverria | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Goncalo Falcao | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Gastao Elias | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Laurent Lokoli | 6-2, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Sergio Callejon Hernando | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Pedro Araujo | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Cooper Ter Meulen | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Ilia Simakin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Luca Castagnola | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lilian Marmousez | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Stuart Parker | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Tenerife 1 - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Oeiras 2 - dvorana | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Maspalomas Challenger - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
26.11.23 Polufinale | vs. Remy Bertola | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
26.11.23 Finale | vs. Aziz Dougaz | 7-63, 6-75, 6-3 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Oscar Otte | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. John Sperle | 3-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Fabrizio Andaloro | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 6-2, 6-74, 7-5 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
29.10.23 Finale | vs. Olaf Pieczkowski | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
28.10.23 Polufinale | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Adrian Oetzbach | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Ye Hongyu | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Fabien Salle | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
21.10.23 Polufinale | vs. Aziz Dougaz | 6-711, 1-6 | detalj meča |
Mario Mansilla Diez - Posljednji mečevi
M25 Tarragona - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Pol Amoros Ramos | 5-7, 6-3, 9-11 | detalj meča | |
M15 Valencia - zemlja | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Artem Avdieiev | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Jorge Prats Navarrete | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
10.04.23 kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Roberto Perez Socas | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Reus - zemlja | ||||
04.04.23 kval. | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Darius Florin Pop | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Almeida | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Javier Molino | 7-5, 6-75, 7-10 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
09.02.23 1. kolo | vs. Noah Gabriel | 6-2, 6-73, 4-6 | detalj meča | |
07.02.23 kval. | vs. Jan Jermar | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Tomas Cortez | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Madrid - tvrda | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Federico Bondioli | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Valencia Challenger - zemlja | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Gian Marco Moroni | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. David Naharro | 6-73, 7-5, 3-10 | detalj meča | |
M25 Girona - zemlja | ||||
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Cian Maguire | 6-72, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Nicola Rispoli | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M25 Zaragoza - zemlja | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Louis Wessels | 6-71, 0-6 | detalj meča | |
05.10.22 1. kolo | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 6-2, 6-74, 6-1 | detalj meča | |
03.10.22 kval. | vs. Lamine Ouahab | 6-1, 0-6, 10-8 | detalj meča | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Areg Stepanian | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Sabadell - zemlja | ||||
28.09.22 1. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Casablanca - zemlja | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. David Pichler | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
14.09.22 1. kolo | vs. Vladislav Ivanov | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
M15 Casablanca - zemlja | ||||
08.09.22 2. kolo | vs. Max Houkes | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
07.09.22 1. kolo | vs. Federico Campana | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M25 Oviedo - zemlja | ||||
30.08.22 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Santander - zemlja | ||||
24.08.22 2. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
23.08.22 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 6-72, 7-66 | detalj meča | |
M15 Xativa - zemlja | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-2, 6-74, 2-6 | detalj meča |