Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Croatia
12.01.01, 23 Godina
17554 $
12.01.01, 23 Godina
17554 $
Albert Roglan vs. Admir Kalender - Međusobni mečevi
27.01.20 | kval. | Albert Roglan | Admir Kalender | 6-4, 6-2 | detalj meča | M15 Monastir | tvrda |
Albert Roglan form & Admir Kalender form
Albert Roglan - Posljednji mečevi
M15 Cairo - zemlja | ||||
08.09.21 1. kolo | vs. Marlon Vankan | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Oviedo - zemlja | ||||
01.09.21 2. kolo | vs. Alejandro Garcia | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
31.08.21 1. kolo | vs. Pol Amoros Ramos | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
30.08.21 kval. | vs. Ilya Rudiukov | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Pablo Masjuan Ginel | 3-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
M25 Santander - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Pablo Masjuan Ginel | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
M15 Xativa - zemlja | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
03.08.21 kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Pablo Masjuan Ginel | 3-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Victor Bini | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Denia - zemlja | ||||
28.07.21 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
27.07.21 kval. | vs. Alexis Boureau | 6-2, 5-7, 10-7 | detalj meča | |
27.07.21 2. kolo kval. | vs. Xavi Matas Ortega | 7-64, 6-75, 10-5 | detalj meča | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Adria Vallejo Ferrer | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Gandia - zemlja | ||||
20.07.21 kval. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Xavier Gabarro | 2-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Charles Dossetter | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Marbella - tvrda | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Las - zemlja | ||||
27.04.21 kval. | vs. Federico Iannaccone | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Ilya Rudiukov | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Dorian Kos | - | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Samir Hamza Reguig | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Fausto Tabacco | 7-64, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
M25 La - zemlja | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 La - zemlja | ||||
09.03.21 2. kolo kval. | vs. Luka Novakovic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
09.03.21 kval. | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-4, 3-6, 3-10 | detalj meča | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Egor Matvievici | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Hugo Gimenez Pinto | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Oscar Pinto Sansano | 6-2, 4-6, 5-10 | detalj meča |
Admir Kalender - Posljednji mečevi
M15 Bucharest - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Arthur Bonnaud | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Cezar Cretu | 1-4, - Admir Kalender - odustajanje | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dumitru | 3-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Celje - zemlja | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Jonas Trinker | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Litija - zemlja | ||||
16.06.23 Četvrtfinale | vs. Pawel Juszczak | 5-7, - Admir Kalender - odustajanje | detalj meča | |
15.06.23 2. kolo | vs. Gal Emersic Potocnik | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
13.06.23 1. kolo | vs. Roko Horvat | 1-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Krsko - zemlja | ||||
19.05.23 2. kolo | vs. Lucas Poullain | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
18.05.23 1. kolo | vs. Lukas Palovic | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Doboj - zemlja | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Daniele Minighini | 4-6, 6-3, 2-10 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Petr Nesterov | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 1-6, 1-4, - Admir Kalender - odustajanje | detalj meča | |
M15 Vilnius - dvorana | ||||
16.01.23 kval. | vs. Jesse De Jager | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Daniil Piatrouski | 6-2, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Simeon Terziev | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
18.10.22 1. kolo | vs. Calin Manda | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 1-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Valentin Vanta | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Cengiz Aksu | 6-1, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Aaron Gil Garcia | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M25 Maribor - zemlja | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Valentin Royer | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Celje - zemlja | ||||
28.08.22 Finale | vs. Roko Horvat | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
27.08.22 Polufinale | vs. Domagoj Biljesko | 6-2, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
26.08.22 Četvrtfinale | vs. Adam Jurajda | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
25.08.22 2. kolo | vs. Szymon Kielan | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
24.08.22 1. kolo | vs. Jan Kupcic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.08.22 kval. | vs. Maj Premzl | 3-6, 6-4, 11-9 | detalj meča | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Gasper Bezjak | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Bad - zemlja | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Gregor Hausberger | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
M15 Litija - zemlja | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Igor Gimenez | 5-7, 6-73 | detalj meča |