MEČ
27.03.17 | 1. kolo | Aitor Sanz Llopis | Antonio Campo | 3-6, 6-3, 6-4 | Italy F6 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Aitor Sanz Llopis | Antonio Campo | |
1. servis % | 63/100 (63%) | 73/94 (78%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 40/63 (63%) | 42/73 (58%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 17/37 (46%) | 9/21 (43%) |
Osvojene break-lopte | 5/9 (56%) | 4/12 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 43/94 (46%) | 43/100 (43%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 100/194 (52%) | 94/194 (48%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 3 |
Asovi | 2 | 1 |
STATISTIKE MEČA
Spain
06.01.95, 29 Godina
06.01.95, 29 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Aitor Sanz Llopis vs. Antonio Campo - Međusobni mečevi
27.03.17 | 1. kolo | Aitor Sanz Llopis | Antonio Campo | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | Italy F6 | zemlja |
Aitor Sanz Llopis form & Antonio Campo form
Aitor Sanz Llopis - Posljednji mečevi
Spain F21 - zemlja | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Sebastian Baez | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
30.07.18 kval. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
29.07.18 2. kolo kval. | vs. Dario Montes | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Mikel Aranzabal | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Spain F12 - zemlja | ||||
24.05.18 2. kolo | vs. Orlando Luz | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
22.05.18 1. kolo | vs. Santiago Maresca | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
21.05.18 kval. | vs. Hugo Pontico | 2-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Paul Valsecchi | 6-4, 6-75, 6-4 | detalj meča | |
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Nel Ferrer | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Tunisia F36 - zemlja | ||||
20.11.17 2. kolo kval. | vs. Karlo Kranic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Tunisia F35 - zemlja | ||||
14.11.17 1. kolo | vs. Nicola Ghedin | 2-6, 6-77 | detalj meča | |
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Artur Kulibaba | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
13.11.17 kval. | vs. Oscar Mancineiras Cornella | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Morocco F4 - zemlja | ||||
01.11.17 1. kolo | vs. Laurent Rochette | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
01.11.17 2. kolo | vs. George Von Massow | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Tunisia F32 - zemlja | ||||
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Moritz Trocker | 6-1, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Roja de - zemlja | ||||
11.10.17 2. kolo | vs. Jaume Pla Malfeito | 6-71, 6-74 | detalj meča | |
10.10.17 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Joan Soler | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
09.10.17 2. kolo kval. | vs. Luis Diaz | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
09.10.17 kval. | vs. Francisco Andreu Garcia | 5-7, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Spain F32 - zemlja | ||||
03.10.17 1. kolo | vs. Albert Alcaraz Ivorra | 4-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
02.10.17 1. kolo kval. | vs. James Allemby | 0-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
02.10.17 kval. | vs. Luis Gomar Monio | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Spain F31 - zemlja | ||||
26.09.17 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-4, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Francecs Xavier Peregrino | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Francesco Denicoloi | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
25.09.17 kval. | vs. Mikhail Korovin | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Spain F30 - zemlja | ||||
20.09.17 1. kolo | vs. Javier Marti | 2-6, 7-68, 4-6 | detalj meča | |
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Pablo Schelcher Muro | 6-1, 6-3 | detalj meča |
Antonio Campo - Posljednji mečevi
M25+H Lesa - zemlja | ||||
23.08.21 kval. | vs. Federico Marchetti | 3-6, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Antonio Mazzeo | 0-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
M15 Pescara - zemlja | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Julien De Cuyper | 3-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
M15 Perugia - zemlja | ||||
20.07.21 kval. | vs. Alessandro Pecci | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Federico Marchetti | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Pietro Genovese | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 L'Aquila - zemlja | ||||
12.07.21 2. kolo kval. | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 4-6, 7-5, 8-10 | detalj meča | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Edoardo Monti | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
M25 Casinalbo - zemlja | ||||
07.07.21 2. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
06.07.21 1. kolo | vs. Adrian Obert | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
05.07.21 kval. | vs. Facundo Arias Bisso | 5-7, 6-0, 10-7 | detalj meča | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Alberto Orso | 6-2, 5-7, 10-5 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.06.21 kval. | vs. Petr Bar Biryukov | 4-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Damir Makhmudov | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
25.05.21 kval. | vs. Bulat Galiev | 3-6, 6-2, 4-10 | detalj meča | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Bogdan Seleznev | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
16.04.21 Četvrtfinale | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 2-3, - Antonio Campo - odustajanje | detalj meča | |
15.04.21 2. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
14.04.21 1. kolo | vs. Mark Tryakshin | 6-3, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
13.04.21 kval. | vs. Alberto Orso | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Yerassyl Murat | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
10.04.21 Polufinale | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
09.04.21 Četvrtfinale | vs. Sergey Fomin | 4-5, Sergey Fomin - odustajanje | detalj meča | |
08.04.21 2. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
07.04.21 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
06.04.21 kval. | vs. Ivan Denisov | 6-2, 6-76, 10-6 | detalj meča | |
05.04.21 1. kolo kval. | vs. Piotr Pawlak | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Leonardo Civita-Telles | 4-6, 6-1, 9-11 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Rishab Agarwal | 6-2, 6-0 | detalj meča |