MEČ
27.04.21 | 1. kolo | Agustin Velotti | Roberto Cid Subervi | 5-7, 6-4, 7-65 | Salinas 2 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Agustin Velotti | Roberto Cid Subervi | |
1. servis % | 69/127 (54%) | 64/115 (56%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 48/69 (70%) | 44/64 (69%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 31/58 (53%) | 27/51 (53%) |
Osvojene break-lopte | 4/16 (25%) | 4/14 (29%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 44/115 (38%) | 48/127 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 123/242 (51%) | 119/242 (49%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 3 |
Asovi | 2 | 4 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Agustin Velotti | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-2 | Roberto Cid Subervi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Agustin Velotti | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Roberto Cid Subervi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Agustin Velotti | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Roberto Cid Subervi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Agustin Velotti | 4-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Roberto Cid Subervi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Agustin Velotti | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Roberto Cid Subervi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
5-7 |
2 | ||
Agustin Velotti | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Roberto Cid Subervi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Agustin Velotti | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Roberto Cid Subervi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Agustin Velotti | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Roberto Cid Subervi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Agustin Velotti | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Roberto Cid Subervi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Agustin Velotti | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], A-40 | ||
5-4 | Roberto Cid Subervi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Agustin Velotti | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Roberto Cid Subervi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Agustin Velotti | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Roberto Cid Subervi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Agustin Velotti | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Roberto Cid Subervi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Agustin Velotti | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-4 | Roberto Cid Subervi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Agustin Velotti | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Roberto Cid Subervi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Agustin Velotti | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Roberto Cid Subervi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Agustin Velotti | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 5-3, 6-3, 6-4, 6-5 | ||
(5) | Roberto Cid Subervi | |
0-0 | ||
7-65 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Agustin Velotti vs. Roberto Cid Subervi - Međusobni mečevi
27.04.21 | 1. kolo | Agustin Velotti | Roberto Cid Subervi | 5-7, 6-4, 7-65 | detalj meča | Salinas 2 | tvrda |
08.01.20 | 2. kolo | Roberto Cid Subervi | Agustin Velotti | 6-74, 6-2, 7-613 | detalj meča | Ann Arbor | dvorana |
Agustin Velotti form & Roberto Cid Subervi form
Agustin Velotti - Posljednji mečevi
Aix En - zemlja | ||||
15.06.21 1. kolo | vs. Arthur Cazaux | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Orlando 2 - tvrda | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Sekou Bangoura | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Little Rock - tvrda | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Emilio Gomez | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
Salinas 2 - tvrda | ||||
01.05.21 Polufinale | vs. Nicolas Jarry | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
30.04.21 Četvrtfinale | vs. Kevin King | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
29.04.21 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 6-4, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
27.04.21 1. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 5-7, 6-4, 7-65 | detalj meča | |
Tallahassee Challenger - zemlja | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Yosuke Watanuki | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.04.21 kval. | vs. Sekou Bangoura | 2-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Perry Gregg | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Acapulco - tvrda | ||||
14.03.21 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Musetti | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
13.03.21 1. kolo kval. | vs. Guido Ivan Justo | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
08.03.21 kval. | vs. Alejandro Tabilo | 6-71, 1-6 | detalj meča | |
07.03.21 2. kolo kval. | vs. Tomas Martin Etcheverry | 7-5, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
06.03.21 1. kolo kval. | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
01.03.21 kval. | vs. Francisco Cerundolo | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
28.02.21 2. kolo kval. | vs. Pedro Sakamoto | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
27.02.21 1. kolo kval. | vs. Guido Andreozzi | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
Cordoba - zemlja | ||||
21.02.21 2. kolo kval. | vs. Tomas Barrios Vera | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
20.02.21 1. kolo kval. | vs. Mario Vilella Martinez | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
14.02.21 Finale | vs. Filip Cristian Jianu | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
13.02.21 Polufinale | vs. Federico Arnaboldi | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
12.02.21 Četvrtfinale | vs. Yunseong Chung | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
11.02.21 2. kolo | vs. Marsel Ilhan | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
09.02.21 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 0-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.02.21 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
28.01.21 2. kolo | vs. Daniele Capecchi | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
27.01.21 1. kolo | vs. Keisuke Saitoh | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Campinas Challenger - zemlja | ||||
29.11.20 kval. | vs. Carlos Gomez-Herrera | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
28.11.20 1. kolo kval. | vs. Christian Lindell | 7-5, 6-3 | detalj meča |
Roberto Cid Subervi - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Stefan Kozlov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Keegan Smith | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Merida Challenger - zemlja | ||||
21.03.24 Četvrtfinale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.03.24 2. kolo | vs. David Pichler | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
18.03.24 1. kolo | vs. Aidan Mayo | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
M25 Santo - tvrda | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Peter Bertran | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Miles Jones | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Patricio Alvarado | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Santo - tvrda | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Kiranpal Pannu | 6-4, 6-75, 0-6 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Daniel Vishnick | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Naples - zemlja | ||||
24.02.24 Polufinale | vs. Dmitry Popko | 3-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Toby Alex Kodat | 6-3, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Hunter Heck | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Arvid Nordquist | 1-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Palm - zemlja | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Alex Rybakov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Kaylan Bigun | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Peter Bertran | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Cleveland Challenger - dvorana | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Murphy Cassone | 1-6, 6-77 | detalj meča | |
M25 Wesley - tvrda | ||||
28.01.24 Finale | vs. Nick Chappell | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
28.01.24 Polufinale | vs. Axel Nefve | 7-65, 6-710, 6-1 | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Noah Rubin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Henrik Wiersholm | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. William Grant | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Santo - tvrda | ||||
19.11.23 Četvrtfinale | vs. Kousuke Ogura | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
19.11.23 Polufinale | vs. Facundo Mena | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Tim Ruehl | 6-0, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Angel Josue Maleno Rosario | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Santo - tvrda | ||||
12.11.23 Polufinale | vs. Facundo Mena | 6-1, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
11.11.23 2. kolo | vs. Leonardo Civita-Telles | 6-4, 6-1 | detalj meča |