MEČ
11.11.19 | 2. kolo kval. | Adrian Bodmer | Denis Parshutin | 6-1, 6-0 | M15 Heraklion | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ukraine
30.01.00, 24 Godina
30.01.00, 24 Godina
Adrian Bodmer vs. Denis Parshutin - Međusobni mečevi
11.11.19 | 2. kolo kval. | Adrian Bodmer | Denis Parshutin | 6-1, 6-0 | detalj meča | M15 Heraklion | tvrda |
Adrian Bodmer form & Denis Parshutin form
Adrian Bodmer - Posljednji mečevi
M15 Heraklion - tvrda | ||||
10.03.24 Finale | vs. Jacob Bradshaw | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
09.03.24 Polufinale | vs. Drew Van Orderlain | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Oleg Prihodko | 5-7, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Evangelos Kypriotis | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Alexander Brown | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Amit Shamash | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Benjamin Pietri | - | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Daniel Paty | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
14.11.23 kval. | vs. Younes Lalami Laaroussi | - | detalj meča | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Vladimir Kravec | 6-0, 2-0, Vladimir Kravec - odustajanje | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Yshai Oliel | - | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Elmer Moller | 6-72, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Vladimir Holban | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Kenneth Raisma | 3-6, 6-1, 8-10 | detalj meča | |
Zug Challenger - zemlja | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Viktor Durasovic | 6-73, 6-75 | detalj meča | |
M15 Innsbruck - zemlja | ||||
21.07.22 2. kolo | vs. Max Houkes | 7-68, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
20.07.22 1. kolo | vs. Cayetano March | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
18.07.22 2. kolo kval. | vs. Niklas Waldner | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
18.07.22 kval. | vs. Gabriele Moghini | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Hans Peter Kaufmann | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
M25 Telfs - zemlja | ||||
11.07.22 kval. | vs. Jonas Schaer | 6-4, 5-7, 6-10 | detalj meča | |
11.07.22 2. kolo kval. | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Grygorii Kysilov | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Bern - zemlja | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Mark Lajal | 1-6, 6-77 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
25.06.22 Polufinale | vs. Ben Patael | 7-60, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
24.06.22 Četvrtfinale | vs. Samir Banerjee | 6-72, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
23.06.22 2. kolo | vs. Sahar Simon | 6-3, 4-6, 6-1 | detalj meča |
Denis Parshutin - Posljednji mečevi
M25 Antalya - zemlja | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Vyshkovo - zemlja | ||||
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Riccardo Tavilla | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Gabriel Donev | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Bielinskyi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Daniil Glinka | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Joel Link | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 5-7, 7-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Gabriele Moghini | 6-4, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Danylo Semenov | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Vladimir Korolev | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Dalibor Svrcina | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Keisuke Saitoh | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
31.08.20 2. kolo kval. | vs. Mykyta Rassolov | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
31.08.20 kval. | vs. Anatoliy Petrenko | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Nikita Starkou | 7-61, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Seita Watanabe | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Daniil Glinka | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Adrian Bodmer | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Mihailo Popovic | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Hans Peter Kaufmann | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Irpin - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Guilherme Clezar | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Daniil Savelev | 3-6, 6-1, 4-6 | detalj meča |