MEČ
22.11.20 | Polufinale | Adrian Andreev | Tim Van Rijthoven | 6-0, 1-0, - odustajanje | M15 Heraklion | tvrda |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Tim Van Rijthoven | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Adrian Andreev | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Tim Van Rijthoven | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Adrian Andreev | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Tim Van Rijthoven | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Adrian Andreev | 5-0 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Tim Van Rijthoven | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Adrian Andreev | 1-0 | |
0-0 | ||
- odustajanje |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Adrian Andreev vs. Tim Van Rijthoven - Međusobni mečevi
30.03.21 | 1. kolo | Tim Van Rijthoven | Adrian Andreev | 6-3, 6-1 | detalj meča | M25 Biel | dvorana |
22.11.20 | Polufinale | Adrian Andreev | Tim Van Rijthoven | 6-0, 1-0, Tim Van Rijthoven - odustajanje | detalj meča | M15 Heraklion | tvrda |
Adrian Andreev form & Tim Van Rijthoven form
Adrian Andreev - Posljednji mečevi
Oeiras 3 - zemlja | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Valentin Royer | 0-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
15.04.24 kval. | vs. Enrico Dalla Valle | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Zadar Challenger - zemlja | ||||
24.03.24 Finale | vs. Jozef Kovalik | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
23.03.24 Polufinale | vs. Timofey Skatov | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Enrico Dalla Valle | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Matej Dodig | 6-4, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Clement Chidekh | 2-6, 7-66, 3-6 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Matteo Gigante | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. Laurent Lokoli | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Manama Challenger - tvrda | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Damir Dzumhur | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Lilian Marmousez | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Nottingham Challenger - dvorana | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Ottignies Louvain - dvorana | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Jan Choinski | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
23.01.24 kval. | vs. Guy Den Ouden | 7-63, 7-5 | detalj meča | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Skander Mansouri | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Tenerife 1 - tvrda | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Valentin Royer | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Oeiras 2 - dvorana | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Marius Copil | 2-6, 7-65, 6-76 | detalj meča | |
Oeiras 1 - dvorana | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 6-3, 6-710, 3-6 | detalj meča | |
Maspalomas Challenger - zemlja | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Filip Misolic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.11.23 2. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 6-4, 7-63 | detalj meča |
Tim Van Rijthoven - Posljednji mečevi
Rotterdam - dvorana | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Maxime Cressy | 3-6, 7-62, 3-6 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
04.02.23 | vs. Alex Molcan | 7-66, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.23 1. kolo kval. | vs. Leandro Riedi | 3-6, 0-3, - Tim Van Rijthoven - odustajanje | detalj meča | |
Pune - tvrda | ||||
04.01.23 2. kolo | vs. Aslan Karatsev | 6-77, 6-78 | detalj meča | |
03.01.23 1. kolo | vs. Radu Albot | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Helsinki Challenger - dvorana | ||||
14.11.22 1. kolo | vs. Zizou Bergs | 6-79, 1-6 | detalj meča | |
Bratislava Challenger - dvorana | ||||
11.11.22 Četvrtfinale | vs. Cem Ilkel | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
10.11.22 2. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-74, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
08.11.22 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Bergamo Challenger - dvorana | ||||
31.10.22 1. kolo | vs. Dominic Stricker | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Antwerp - dvorana | ||||
18.10.22 1. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 7-67, 4-6, 6-74 | detalj meča | |
17.10.22 kval. | vs. Alexander Erler | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 6-3, 7-68 | detalj meča | |
Florence - dvorana | ||||
11.10.22 1. kolo | vs. Mikael Ymer | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
09.10.22 kval. | vs. Gianmarco Ferrari | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
08.10.22 1. kolo kval. | vs. Aziz Dougaz | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Mouilleron Le - dvorana | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Jiri Lehecka | 6-79, 4-6 | detalj meča | |
Sofia - dvorana | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Holger Rune | 6-72, 6-76 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
31.08.22 2. kolo | vs. Casper Ruud | 7-64, 4-6, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.08.22 1. kolo | vs. Zhizhen Zhang | 3-6, 6-74, 7-69, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Indianapolis Challenger - dvorana | ||||
21.07.22 2. kolo | vs. Ben Shelton | 7-67, 2-1, - Tim Van Rijthoven - odustajanje | detalj meča | |
19.07.22 1. kolo | vs. Evan Zhu | 6-72, 7-65, 7-63 | detalj meča | |
Newport - trava | ||||
12.07.22 1. kolo | vs. Mitchell Krueger | 6-77, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
London - trava | ||||
03.07.22 4. kolo | vs. Novak Djokovic | 2-6, 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
01.07.22 3. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-4, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
29.06.22 2. kolo | vs. Reilly Opelka | 6-4, 6-78, 7-67, 7-64 | detalj meča | |
27.06.22 1. kolo | vs. Federico Delbonis | 7-67, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
's-Hertogenbosch - trava | ||||
12.06.22 Finale | vs. Daniil Medvedev | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
11.06.22 Polufinale | vs. Felix Auger Aliassime | 6-3, 1-6, 7-65 | detalj meča | |
10.06.22 Četvrtfinale | vs. Hugo Gaston | 7-62, 6-4 | detalj meča |