MEČ
03.12.20 | 2. kolo | Adrian Andreev | Oriol Roca Batalla | 6-3, 6-1 | M15 Madrid | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Adrian Andreev | Oriol Roca Batalla | |
1. servis % | 30/52 (58%) | 36/70 (51%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/30 (77%) | 19/36 (53%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/22 (55%) | 12/34 (35%) |
Osvojene break-lopte | 5/16 (31%) | 1/6 (17%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 39/70 (56%) | 17/52 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 74/122 (61%) | 48/122 (39%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 3 |
Asovi | 2 | 2 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Adrian Andreev vs. Oriol Roca Batalla - Međusobni mečevi
28.11.23 | 1. kolo | Adrian Andreev | Oriol Roca Batalla | 6-4, 7-63 | detalj meča | Maspalomas Challenger | zemlja |
19.06.23 | 1. kolo | Oriol Roca Batalla | Adrian Andreev | 6-1, 6-4 | detalj meča | Montechiarugolo Challenger | zemlja |
03.12.20 | 2. kolo | Adrian Andreev | Oriol Roca Batalla | 6-3, 6-1 | detalj meča | M15 Madrid | zemlja |
Adrian Andreev form & Oriol Roca Batalla form
Adrian Andreev - Posljednji mečevi
Zadar Challenger - zemlja | ||||
24.03.24 Finale | vs. Jozef Kovalik | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
23.03.24 Polufinale | vs. Timofey Skatov | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Enrico Dalla Valle | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Matej Dodig | 6-4, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Clement Chidekh | 2-6, 7-66, 3-6 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Matteo Gigante | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. Laurent Lokoli | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Manama Challenger - tvrda | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Damir Dzumhur | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Lilian Marmousez | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Nottingham Challenger - dvorana | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Ottignies Louvain - dvorana | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Jan Choinski | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
23.01.24 kval. | vs. Guy Den Ouden | 7-63, 7-5 | detalj meča | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Skander Mansouri | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Tenerife 1 - tvrda | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Valentin Royer | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Oeiras 2 - dvorana | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Marius Copil | 2-6, 7-65, 6-76 | detalj meča | |
Oeiras 1 - dvorana | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 6-3, 6-710, 3-6 | detalj meča | |
Maspalomas Challenger - zemlja | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Filip Misolic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.11.23 2. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
Valencia Challenger - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 6-2, 7-65 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Henri Squire | 6-3, 6-3 | detalj meča |
Oriol Roca Batalla - Posljednji mečevi
Girona Challenger - zemlja | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Murcia Challenger - zemlja | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Bengaluru Challenger - tvrda | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Seong Chan Hong | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Maks Kasnikowski | 7-65, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
14.02.24 2. kolo | vs. Tristan Boyer | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Ramkumar Ramanathan | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
Montpellier - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 2-6, 7-65, 1-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Vit Kopriva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Philip Sekulic | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Nonthaburi 3 - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Seong Chan Hong | 6-3, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Maspalomas Challenger - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
Valencia Challenger - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 7-64, 3-6, 6-74 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
29.10.23 Finale | vs. Daniel Michalski | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
28.10.23 Polufinale | vs. Alexander Weis | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
28.10.23 Četvrtfinale | vs. Pol Martin Tiffon | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
25.10.23 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
23.10.23 1. kolo | vs. Gabriele Piraino | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
21.10.23 Finale | vs. Felix Gill | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
20.10.23 Polufinale | vs. Edoardo Lavagno | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
19.10.23 Četvrtfinale | vs. Daniel Michalski | 5-7, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
18.10.23 2. kolo | vs. Max Houkes | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
16.10.23 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Benjamin Hassan | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
04.10.23 2. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-4, 7-62 | detalj meča |