MEČ
20.05.21 | 2. kolo | Adrian Andreev | Dayne Kelly | 6-2, 6-2 | M25 Pensacola | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Adrian Andreev | Dayne Kelly | |
1. servis % | 29/38 (76%) | 33/58 (57%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/29 (76%) | 19/33 (58%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/9 (67%) | 7/25 (28%) |
Osvojene break-lopte | 5/13 (38%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/58 (55%) | 10/38 (26%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 60/96 (63%) | 36/96 (38%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 7 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Adrian Andreev | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Dayne Kelly | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Adrian Andreev | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Dayne Kelly | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Adrian Andreev | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Dayne Kelly | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Adrian Andreev | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Dayne Kelly | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Adrian Andreev | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Dayne Kelly | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Adrian Andreev | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
2-1 | Dayne Kelly | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Adrian Andreev | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Dayne Kelly | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Adrian Andreev | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Dayne Kelly | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Adrian Andreev vs. Dayne Kelly - Međusobni mečevi
20.05.21 | 2. kolo | Adrian Andreev | Dayne Kelly | 6-2, 6-2 | detalj meča | M25 Pensacola | zemlja |
Adrian Andreev form & Dayne Kelly form
Adrian Andreev - Posljednji mečevi
Zadar Challenger - zemlja | ||||
24.03.24 Finale | vs. Jozef Kovalik | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
23.03.24 Polufinale | vs. Timofey Skatov | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Enrico Dalla Valle | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Matej Dodig | 6-4, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Clement Chidekh | 2-6, 7-66, 3-6 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Matteo Gigante | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. Laurent Lokoli | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Manama Challenger - tvrda | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Damir Dzumhur | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Lilian Marmousez | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Nottingham Challenger - dvorana | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Ottignies Louvain - dvorana | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Jan Choinski | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
23.01.24 kval. | vs. Guy Den Ouden | 7-63, 7-5 | detalj meča | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Skander Mansouri | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Tenerife 1 - tvrda | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Valentin Royer | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Oeiras 2 - dvorana | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Marius Copil | 2-6, 7-65, 6-76 | detalj meča | |
Oeiras 1 - dvorana | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 6-3, 6-710, 3-6 | detalj meča | |
Maspalomas Challenger - zemlja | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Filip Misolic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.11.23 2. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
Valencia Challenger - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 6-2, 7-65 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Henri Squire | 6-3, 6-3 | detalj meča |
Dayne Kelly - Posljednji mečevi
M25 Darwin - tvrda | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Henrik Wiersholm | 4-4, - Dayne Kelly - odustajanje | detalj meča | |
M15 Caloundra - tvrda | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Isaac Becroft | 6-4, 3-6, - Dayne Kelly - odustajanje | detalj meča | |
M15 Caloundra - tvrda | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Jack Loutit | 3-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Cihan Akay | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
Gwangju Challenger - tvrda | ||||
01.05.23 kval. | vs. Daniel Masur | 7-5, 3-6, 6-77 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Seon Yong Han | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
Seoul Challenger - tvrda | ||||
24.04.23 kval. | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-76, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sanhui Shin | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Jakarta - tvrda | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Jea Moon Lee | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Jakarta - tvrda | ||||
16.04.23 Finale | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
15.04.23 Polufinale | vs. Yuta Shimizu | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
14.04.23 Četvrtfinale | vs. Tristan Schoolkate | 3-6, 7-62, 6-3 | detalj meča | |
13.04.23 2. kolo | vs. Patrik Rikl | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.04.23 1. kolo | vs. Makoto Ochi | 6-4, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
M15 Singapore - tvrda | ||||
09.04.23 Finale | vs. Arthur Weber | 7-5, 2-6, 7-66 | detalj meča | |
08.04.23 Polufinale | vs. Sanhui Shin | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
07.04.23 Četvrtfinale | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
06.04.23 2. kolo | vs. Ray Ho | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
05.04.23 1. kolo | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Canberra - zemlja | ||||
24.03.23 2. kolo | vs. Charlie Camus | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
24.03.23 Četvrtfinale | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
M25 Canberra - zemlja | ||||
17.03.23 Četvrtfinale | vs. Marc Polmans | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
16.03.23 2. kolo | vs. Naoki Tajima | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Jake Delaney | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
27.02.23 kval. | vs. Nikola Milojevic | 6-70, 4-6 | detalj meča | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Sidharth Rawat | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Bengaluru Challenger - tvrda | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Yunseong Chung | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
Burnie Challenger - tvrda | ||||
02.02.23 2. kolo | vs. James McCabe | 6-73, 0-6 | detalj meča | |
31.01.23 1. kolo | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča |