MEČ
04.02.20 | kval. | Adrian Andreev | Alejandro Gomez | 7-5, 6-4 | M25 Palm | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Adrian Andreev | Alejandro Gomez | |
1. servis % | 43/62 (69%) | 38/71 (54%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 30/43 (70%) | 26/38 (68%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/19 (53%) | 14/33 (42%) |
Osvojene break-lopte | 4/9 (44%) | 2/3 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/71 (44%) | 22/62 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 71/133 (53%) | 62/133 (47%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 4 |
Asovi | 3 | 6 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Adrian Andreev | 0-0 | |
0-0, 0-15 | ||
0-1 | Alejandro Gomez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Adrian Andreev | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Alejandro Gomez | |
0-0, 15-15 | ||
2-3 | Alejandro Gomez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Adrian Andreev | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Alejandro Gomez | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Adrian Andreev | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-4 | Alejandro Gomez | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Adrian Andreev | 5-5 | |
0-0 | ||
6-5 | Alejandro Gomez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Adrian Andreev | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
1-0 | Alejandro Gomez | |
0-0, 15-0 | ||
Adrian Andreev | 2-0 | |
0-0, 15-0, 40-A[BP] | ||
2-1 | Alejandro Gomez | |
0-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Adrian Andreev | 3-1 | |
0-0, 0-15 | ||
3-2 | Alejandro Gomez | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-A | ||
Adrian Andreev | 3-3 | |
0-0, 15-0, 40-A[BP] | ||
Adrian Andreev | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Adrian Andreev | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
5-4 | Alejandro Gomez | |
0-0, 15-0 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Adrian Andreev vs. Alejandro Gomez - Međusobni mečevi
04.02.20 | kval. | Adrian Andreev | Alejandro Gomez | 7-5, 6-4 | detalj meča | M25 Palm | zemlja |
Adrian Andreev form & Alejandro Gomez form
Adrian Andreev - Posljednji mečevi
Zadar Challenger - zemlja | ||||
24.03.24 Finale | vs. Jozef Kovalik | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
23.03.24 Polufinale | vs. Timofey Skatov | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Enrico Dalla Valle | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Matej Dodig | 6-4, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Clement Chidekh | 2-6, 7-66, 3-6 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Matteo Gigante | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. Laurent Lokoli | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Manama Challenger - tvrda | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Damir Dzumhur | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Lilian Marmousez | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Nottingham Challenger - dvorana | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Ottignies Louvain - dvorana | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Jan Choinski | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
23.01.24 kval. | vs. Guy Den Ouden | 7-63, 7-5 | detalj meča | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Skander Mansouri | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Tenerife 1 - tvrda | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Valentin Royer | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Oeiras 2 - dvorana | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Marius Copil | 2-6, 7-65, 6-76 | detalj meča | |
Oeiras 1 - dvorana | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 6-3, 6-710, 3-6 | detalj meča | |
Maspalomas Challenger - zemlja | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Filip Misolic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.11.23 2. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
Valencia Challenger - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 6-2, 7-65 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Henri Squire | 6-3, 6-3 | detalj meča |
Alejandro Gomez - Posljednji mečevi
Rio De - tvrda | ||||
16.12.21 2. kolo | vs. Gabriel Decamps | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
14.12.21 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Florianopolis Challenger - zemlja | ||||
06.12.21 kval. | vs. Nicolas Barrientos | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Thomas Kano | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Sao Paulo - zemlja | ||||
30.11.21 1. kolo | vs. Nicolas Jarry | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
29.11.21 kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Wilson Leite | 6-1, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - zemlja | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
22.11.21 kval. | vs. Jose Pereira | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Lucas Kzam | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Barrientos | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
21.10.21 2. kolo | vs. Facundo Mena | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
19.10.21 1. kolo | vs. Jaroslav Pospisil | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
Ambato Challenger - zemlja | ||||
22.09.21 2. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 2-6, 6-711 | detalj meča | |
21.09.21 1. kolo | vs. Cayetano March | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
20.09.21 kval. | vs. Alexis Gautier | 7-67, 6-4 | detalj meča | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Mathieu Perchicot | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Quito Challenger - zemlja | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Facundo Mena | 6-76, 5-7 | detalj meča | |
13.09.21 kval. | vs. Mario Adre Galarraga | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Ibague - zemlja | ||||
12.09.21 Finale | vs. Gustavo Heide | 6-78, 5-7 | detalj meča | |
11.09.21 Polufinale | vs. Juan Alejandro Hernandez | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
10.09.21 Četvrtfinale | vs. Alejandro Mendoza | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
09.09.21 2. kolo | vs. Enrique Bogo | 6-3, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
07.09.21 1. kolo | vs. Marcelo Marino Hidalgo | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Frankfurt - zemlja | ||||
12.08.21 2. kolo | vs. Eduard Esteve Lobato | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.08.21 1. kolo | vs. Giovanni Oradini | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Wetzlar - zemlja | ||||
03.08.21 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Denia - zemlja | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 2-6, 6-4, 6-73 | detalj meča | |
M25 Gandia - zemlja | ||||
22.07.21 2. kolo | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
21.07.21 1. kolo | vs. Mario Mansilla Diez | 5-7, 6-1, 7-62 | detalj meča |