MEČ
03.05.23 | 2. kolo | Adam Walton | Alexander Zgirovsky | 6-1, 6-0 | M15 Tbilisi | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Adam Walton | Alexander Zgirovsky | |
1. servis % | 29/47 (62%) | 13/33 (39%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/29 (69%) | 7/13 (54%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/18 (78%) | 4/20 (20%) |
Osvojene break-lopte | 5/7 (71%) | 0/3 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 22/33 (67%) | 13/47 (28%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 56/80 (70%) | 24/80 (30%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 5 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Adam Walton | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Alexander Zgirovsky | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Adam Walton | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Alexander Zgirovsky | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Adam Walton | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Alexander Zgirovsky | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Adam Walton | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Alexander Zgirovsky | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Adam Walton | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Alexander Zgirovsky | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Adam Walton | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Alexander Zgirovsky | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Adam Walton | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Adam Walton vs. Alexander Zgirovsky - Međusobni mečevi
03.05.23 | 2. kolo | Adam Walton | Alexander Zgirovsky | 6-1, 6-0 | detalj meča | M15 Tbilisi | tvrda |
Adam Walton form & Alexander Zgirovsky form
Adam Walton - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
21.03.24 1. kolo | vs. Felix Auger Aliassime | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Pedro Martinez Portero | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-75, 7-63, 6-4 | detalj meča | |
Phoenix Challenger - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Arthur Cazaux | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Liam Broady | 6-71, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Mikhail Kukushkin | 6-2, 2-0, Mikhail Kukushkin - odustajanje | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Thiago Seyboth Wild | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
25.02.24 Finale | vs. Valentin Vacherot | 6-3, 6-75, 6-75 | detalj meča | |
24.02.24 Polufinale | vs. Duje Ajdukovic | 7-5, 7-66 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Mukund Sasikumar | Mukund Sasikumar - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
21.02.24 2. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 6-0, 6-75, 7-64 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Raphael Collignon | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
Bengaluru Challenger - tvrda | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Sumit Nagal | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Gauthier Onclin | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. S D Prajwal Dev | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Burnie 2 - tvrda | ||||
11.02.24 Finale | vs. Dane Sweeny | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
10.02.24 Polufinale | vs. Tristan Schoolkate | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Philip Sekulic | 6-2, 1-6, 7-62 | detalj meča | |
07.02.24 2. kolo | vs. Andre Ilagan | 6-2, 6-73, 6-3 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Jacob Bradshaw | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Burnie 1 - tvrda | ||||
31.01.24 2. kolo | vs. Alex Bolt | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Matthew Hulme | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Matteo Arnaldi | 6-75, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Adelaide - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Jiri Lehecka | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Pedro Cachin | 7-5, 7-62 | detalj meča | |
Canberra Challenger - tvrda | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. David Goffin | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Charlottesville Challenger - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Inaki Montes-De La Torre | 2-6, 6-3, 6-74 | detalj meča |
Alexander Zgirovsky - Posljednji mečevi
M15 Aktobe - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Arslanbek Aitkulov | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Aktobe - dvorana | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Pavel Verbin | 6-74, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Dax Donders | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Gabriele Bosio | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Jasza Szajrych | 6-4, 6-75, 6-76 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 2-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Ivan Kazakov | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Zhangjiagang Challenger - tvrda | ||||
28.08.23 kval. | vs. Linang Xiao | 6-74, 6-77 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Qiulin Wang | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Zhuhai Challenger - tvrda | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Arthur Weber | 6-72, 6-74 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 4-6, 6-4, 1-0, Yusuke Takahashi - odustajanje | detalj meča | |
M25 Yinchuan - tvrda | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Xiaofei Wang | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Astana - tvrda | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Robin Bertrand | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Karan Singh | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Astana Challenger - tvrda | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Neil Oberleitner | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
25.07.23 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
24.07.23 kval. | vs. Daniil Glinka | 6-74, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Sanjar Fayziev | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Uriage - zemlja | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Tristan Lamasine | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Rodrigo Alujas | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
15.06.23 1. kolo | vs. Rrezart Cungu | 2-6, 6-4, 6-71 | detalj meča | |
M25 Kursumlijska - zemlja | ||||
11.06.23 Finale | vs. Sebastian Gima | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
10.06.23 Polufinale | vs. Sebastian Prechtel | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
09.06.23 Četvrtfinale | vs. Leonardo Aboian | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
08.06.23 2. kolo | vs. Sergei Pogosian | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
06.06.23 kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-4, 6-3 | detalj meča |