MEČ
21.08.17 | 1. kolo kval. | Zorica Spasojevic | Maria Petrovic | 6-2, 6-2 | Vrnjacka Banja | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Bosnia and Herzeg.
08.10.99, 24 Godina
08.10.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Sweden
06.03.02, 22 Godina
06.03.02, 22 Godina
Zorica Spasojevic vs. Maria Petrovic - Međusobni mečevi
21.08.17 | 1. kolo kval. | Zorica Spasojevic | Maria Petrovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | Vrnjacka Banja | zemlja |
Zorica Spasojevic form & Maria Petrovic form
Zorica Spasojevic - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Azradeniz Comlek | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Svetlana Iansitova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Gyulnara Nazarova | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Alina Povidalo | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Podgorica - zemlja | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Anna Pribylova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Anna Bondar | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Vrnjacka Banja - zemlja | ||||
25.08.17 Četvrtfinale | vs. Polina Golubovskaya | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
24.08.17 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
23.08.17 1. kolo | vs. Teodora Mitrovic | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
21.08.17 kval. | vs. Bojana Klincov | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Maria Petrovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Graz - zemlja | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Jana Jablonovska | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Vienna - zemlja | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Regina Husak | 7-69, 6-1 | detalj meča | |
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Anna Bondar | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
11.07.17 1. kolo | vs. Kristina Ostojic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Stosic | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Teodora Sabljarevic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
10.07.17 kval. | vs. Viktoria Surova | 3-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Sofia Sabljarevic | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Yuliya Lysa | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Tarvisio - zemlja | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Reka Szalai | 2-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
26.06.17 kval. | vs. Sara Marcionni | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Maribor - zemlja | ||||
13.06.17 1. kolo | vs. Jana Jablonovska | 2-6, 7-60, 1-6 | detalj meča | |
12.06.17 kval. | vs. Matea Mamic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Moni Potrc | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Anda Karanusic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Tijana Spasojevic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Zoel Kastelic | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Nis - zemlja | ||||
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Rebeka Stolmar | 3-6, 6-3, 6-75 | detalj meča |
Maria Petrovic - Posljednji mečevi
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Ceylin Ipek | 6-3, 4-6, 1-10 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
18.04.23 kval. | vs. Andjela Lazarevic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.04.23 2. kolo kval. | vs. Tara Mihaljevic | 6-3, 2-6, 12-10 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Guzieva | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Elisa Andrea Camerano | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Norrkoping - zemlja | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Mia Chudejova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
24.08.22 1. kolo | vs. Tilde Stromquist | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
23.08.22 kval. | vs. Ida Johansson | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Gabriella Danielsson | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Helsingborg - dvorana | ||||
09.11.21 kval. | vs. Anet Angelika Koskel | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
08.11.21 1. kolo kval. | vs. Cornelia Kack | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Daria Krasnova | 2-6, 7-63, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.05.21 kval. | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 6-4, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 6-75, 7-5, 10-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Ystad - zemlja | ||||
18.06.19 kval. | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Sydney Berlin | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Varberg - zemlja | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Marina Yudanov | 6-78, 1-6 | detalj meča | |
15.05.19 1. kolo | vs. Elin Vilen | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Gothenburg - zemlja | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Alexandra Viktorovitch | 4-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
30.10.18 1. kolo | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
25.10.18 2. kolo | vs. Tiffany William | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
24.10.18 1. kolo | vs. Alexandra Viktorovitch | 6-75, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Karen Barritza | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Ystad - zemlja | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Anna Danilina | 1-6, 1-6 | detalj meča |