INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Sowjanya Bavisetti vs. Ziyi Yang - Međusobni mečevi
26.09.18 | 2. kolo | Ziyi Yang | Sowjanya Bavisetti | 6-4, 3-0, Ziyi Yang - odustajanje | detalj meča | Anning | zemlja |
21.09.18 | Polufinale | Ziyi Yang | Sowjanya Bavisetti | 6-3, 6-4 | detalj meča | Anning | zemlja |
Sowjanya Bavisetti form & Ziyi Yang form
Sowjanya Bavisetti - Posljednji mečevi
W35 Nagpur - zemlja | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Soha Sadiq | 2-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
27.02.24 kval. | vs. Anjali Rathi | 6-4, 3-6, 9-11 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Diva Bhatia | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
29.01.24 kval. | vs. Ekaterina Yashina | 0-6, 7-64, 2-6 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Saily Prashantkumar Thakkar | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Alicia Smith | 1-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Perth - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Taylah Preston | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Perth - tvrda | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Laquisa Khan | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Santo - zemlja | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Santo - zemlja | ||||
21.06.23 2. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
20.06.23 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W60 Sumter - tvrda | ||||
13.06.23 kval. | vs. Layne Sleeth | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Emma Lella | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
30.05.23 1. kolo | vs. Zeel Desai | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
W25 Platja - zemlja | ||||
09.05.23 kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 2-6, 0-3, - Sowjanya Bavisetti - odustajanje | detalj meča | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W60 Oeiras - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W100 Oeiras - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Bujumbura - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W25 Bujumbura - zemlja | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 6-3, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
05.04.23 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W40 Bengaluru - tvrda | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bengaluru - dvorana | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Emily Welker | 1-6, 6-4, 0-4, - Sowjanya Bavisetti - odustajanje | detalj meča | |
W25 Navi - tvrda | ||||
20.12.22 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 7-64, 1-6 | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
15.12.22 2. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 0-3, - Sowjanya Bavisetti - odustajanje | detalj meča | |
14.12.22 1. kolo | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 1-3, - Sowjanya Bavisetti - odustajanje | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Nina Stojanovic | 1-6, 3-6 | detalj meča |
Ziyi Yang - Posljednji mečevi
W15 Jakarta - tvrda | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Shuo Feng | 6-74, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
W15 Kuching - tvrda | ||||
28.02.23 kval. | vs. Margot Phanthala | 7-61, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Kristen Seabury | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kuala - tvrda | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Ai Yamaguchi | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Riyah Dugar | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Nanning - tvrda | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Ji-Hee Choi | 6-71, 1-6 | detalj meča | |
W15 Anning - zemlja | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Jiangxue Han | 5-7, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W15 Anning - zemlja | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Meiqi Guo | 6-1, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. Jiaying He | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
20.08.19 kval. | vs. Xuliu Sun | 3-6, 7-66, 6-10 | detalj meča | |
18.08.19 1. kolo kval. | vs. Siqi Cao | 2-6, 7-5, 11-9 | detalj meča | |
W25 Huangshan - tvrda | ||||
13.08.19 kval. | vs. Yexin Ma | 6-4, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Hongding Dong | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Qujing - dvorana | ||||
15.07.19 kval. | vs. Yidi Yang | 6-1, 5-7, 6-10 | detalj meča | |
14.07.19 1. kolo kval. | vs. Alexandra Cannizzaro | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Ulanqab - tvrda | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Chang Liu | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
09.07.19 kval. | vs. Yidi Yang | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Yiming Dang | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Tianjin - tvrda | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Carol Zhao | 6-1, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
W25 Naiman - tvrda | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
26.06.19 1. kolo | vs. Alana Parnaby | 6-2, 3-6, 6-0 | detalj meča | |
24.06.19 kval. | vs. Yuxin Zhang | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Hengyang - tvrda | ||||
11.06.19 kval. | vs. Ziyue Sun | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Katya Malikova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Shenzhen - tvrda | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 5-7, 0-6 | detalj meča | |
05.06.19 kval. | vs. Jiatian Qi | 7-61, 1-0, Jiatian Qi - odustajanje | detalj meča | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Chang Liu | 7-68, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
W25 Luzhou - tvrda | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Chang Liu | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
28.05.19 kval. | vs. Xinlei Guan | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Wuhan - tvrda | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Siqi Cao | 1-6, 0-6 | detalj meča |