China
01.12.00, 23 Godina
01.12.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Bulgaria
29.10.99, 24 Godina
29.10.99, 24 Godina
Shou Na Mu vs. Zinovia Vaneva - Međusobni mečevi
29.04.18 | 2. kolo kval. | Zinovia Vaneva | Shou Na Mu | 6-4, 6-4 | detalj meča | Antalya | zemlja |
11.02.18 | 2. kolo kval. | Shou Na Mu | Zinovia Vaneva | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | Antalya | tvrda |
Shou Na Mu form & Zinovia Vaneva form
Shou Na Mu - Posljednji mečevi
W15 Anning - zemlja | ||||
23.09.19 1. kolo | vs. Zhenghua Xiao | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Anning - zemlja | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Mana Kawamura | 6-77, 1-6 | detalj meča | |
W15 Anning - zemlja | ||||
11.09.19 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.09.19 1. kolo | vs. Holly Verner | 7-5, 6-76, 6-4 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
09.07.19 kval. | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Puntila Namwong | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
02.07.19 kval. | vs. Xinyu Cai | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Dami Lee | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Gimcheon - tvrda | ||||
18.06.19 kval. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Han-Bit Lee | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Gimcheon - tvrda | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
12.06.19 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
11.06.19 kval. | vs. Heejin Han | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Mi Jin Kim | 7-612, 6-2 | detalj meča | |
W15 Nanchang - zemlja | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Ying Zhang | 1-6, 0-3, - Shou Na Mu - odustajanje | detalj meča | |
05.03.19 kval. | vs. Natasha Palha | 6-2, 7-67 | detalj meča | |
W15 Nanchang - zemlja | ||||
28.02.19 2. kolo | vs. Xuliu Sun | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.02.19 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
26.02.19 kval. | vs. Eun Se Jang | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Ai Qi Chen | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.01.19 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
30.01.19 1. kolo | vs. Miriana Tona | 3-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
29.01.19 kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 5-7, 7-5, 10-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.01.19 2. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
23.01.19 1. kolo | vs. Ulyana Ayzatulina | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.01.19 kval. | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 7-61, 6-10 | detalj meča | |
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Susan Doldan | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Anning - zemlja | ||||
26.09.18 2. kolo | vs. Hua-Chen Lee | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
24.09.18 1. kolo | vs. Jiaying He | 7-5, 7-5 | detalj meča |
Zinovia Vaneva - Posljednji mečevi
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Sozopol - tvrda | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 0-3, - Zinovia Vaneva - odustajanje | detalj meča | |
11.10.22 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W25 Sozopol - tvrda | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
13.09.22 kval. | vs. Alexandra Iordache | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.01.22 2. kolo | vs. Nadine Keller | 4-6, 6-1, 10-7 | detalj meča | |
29.01.22 Četvrtfinale | vs. Martina Caregaro | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
28.01.22 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
27.01.22 2. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
27.01.22 kval. | vs. Jade Haller | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Mariia Maksimova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 4-6, 6-2, 10-6 | detalj meča | |
06.09.21 kval. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Alexa Karatancheva | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 6-3, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Pazardzhik - zemlja | ||||
27.10.20 kval. | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Emilia Lubenova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Ralitsa Alexandrova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Oona Orpana | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
20.11.19 1. kolo | vs. Ema Vasic | 5-7, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
19.11.19 kval. | vs. Ksenia Khlynova | 4-6, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Venla Ahti | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Viktoriya Petrenko | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
11.11.19 kval. | vs. Linda Sevcikova | 7-64, 4-6, 13-11 | detalj meča | |
10.11.19 2. kolo kval. | vs. Jordina Cegarra Ramirez | 6-3, 2-6, 11-9 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
04.10.19 Četvrtfinale | vs. Ekaterina Reyngold | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
03.10.19 2. kolo | vs. Ania Hertel | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
02.10.19 1. kolo | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 6-75, 6-3, 2-6 | detalj meča |