Georgia
17.10.98, 25 Godina
17.10.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Bulgaria
29.10.99, 24 Godina
29.10.99, 24 Godina
Anna Kadagidze vs. Zinovia Vaneva - Međusobni mečevi
19.11.18 | 2. kolo kval. | Zinovia Vaneva | Anna Kadagidze | 6-1, 6-0 | detalj meča | Antalya | tvrda |
Anna Kadagidze form & Zinovia Vaneva form
Anna Kadagidze - Posljednji mečevi
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kuprina | 2-6, 2-3, - Anna Kadagidze - odustajanje | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Luna Meers | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Zinovia Vaneva | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Batumi - tvrda | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Aleksandra Kuznetsova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
25.07.18 1. kolo | vs. Zani Barnard | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Tbilisi - tvrda | ||||
29.04.18 1. kolo kval. | vs. Sadafmoh Tolibova | 0-6, 0-3, - Anna Kadagidze - odustajanje | detalj meča | |
Batumi - tvrda | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Tatia Mikadze | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
05.10.16 1. kolo | vs. Victoria Ariadna Beccio | 1-6, 1-4, - Anna Kadagidze - odustajanje | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
29.06.15 kval. | vs. Sofia Vaynberg | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
22.06.15 1. kolo kval. | vs. Regina Husak | - | detalj meča | |
Adana - tvrda | ||||
01.06.15 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
20.10.14 kval. | vs. Vishesh Vishnu | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
13.10.14 1. kolo | vs. Anastasia Zhovtiuk | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
06.10.14 1. kolo | vs. Chinenye Izuogu | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
11.08.14 1. kolo kval. | vs. Liudmila Gazzaeva | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
04.08.14 1. kolo kval. | vs. Chaoyi Chen | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
28.07.14 1. kolo kval. | vs. Tamara Pichkhadze | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Konya - tvrda | ||||
23.06.14 1. kolo | vs. Lyuboslava Peruhova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Adana - zemlja | ||||
09.06.14 kval. | vs. Ekaterina Tsiklauri | 0-6, 0-4, - Anna Kadagidze - odustajanje | detalj meča | |
Adana - tvrda | ||||
02.06.14 1. kolo | vs. Agne Cepelyte | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
05.05.14 kval. | vs. Ida Alfredsson | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
28.04.14 1. kolo | vs. Pia Konig | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
28.04.14 kval. | vs. Teodora Radosavljevic | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
21.04.14 kval. | vs. Milica Sljukic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
11.11.13 1. kolo | vs. Alisa Martinov | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
04.11.13 1. kolo | vs. Anastasiya Shestakova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
23.09.13 1. kolo kval. | vs. Ana Jikia | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Batumi - tvrda | ||||
16.09.13 1. kolo kval. | vs. Natalia Orlova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Izmir - tvrda | ||||
15.07.13 1. kolo | vs. Huliya Esen | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Adana - tvrda | ||||
27.05.13 1. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 0-6, 0-6 | detalj meča |
Zinovia Vaneva - Posljednji mečevi
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Sozopol - tvrda | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 0-3, - Zinovia Vaneva - odustajanje | detalj meča | |
11.10.22 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W25 Sozopol - tvrda | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
13.09.22 kval. | vs. Alexandra Iordache | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.01.22 Četvrtfinale | vs. Martina Caregaro | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
29.01.22 2. kolo | vs. Nadine Keller | 4-6, 6-1, 10-7 | detalj meča | |
28.01.22 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
27.01.22 2. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
27.01.22 kval. | vs. Jade Haller | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Mariia Maksimova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
06.09.21 kval. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 4-6, 6-2, 10-6 | detalj meča | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Alexa Karatancheva | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 6-3, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Pazardzhik - zemlja | ||||
27.10.20 kval. | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Emilia Lubenova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Ralitsa Alexandrova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Oona Orpana | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
20.11.19 1. kolo | vs. Ema Vasic | 5-7, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
19.11.19 kval. | vs. Ksenia Khlynova | 4-6, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Venla Ahti | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Viktoriya Petrenko | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
11.11.19 kval. | vs. Linda Sevcikova | 7-64, 4-6, 13-11 | detalj meča | |
10.11.19 2. kolo kval. | vs. Jordina Cegarra Ramirez | 6-3, 2-6, 11-9 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
04.10.19 Četvrtfinale | vs. Ekaterina Reyngold | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
03.10.19 2. kolo | vs. Ania Hertel | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
02.10.19 1. kolo | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 6-75, 6-3, 2-6 | detalj meča |