Bulgaria
29.10.99, 24 Godina
29.10.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Australia
11.05.03, 20 Godina
11.05.03, 20 Godina
Zinovia Vaneva vs. Angelina Subotic - Međusobni mečevi
29.05.17 | 2. kolo kval. | Zinovia Vaneva | Angelina Subotic | 6-0, 7-64 | detalj meča | Nis | zemlja |
Zinovia Vaneva form & Angelina Subotic form
Zinovia Vaneva - Posljednji mečevi
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Sozopol - tvrda | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 0-3, - Zinovia Vaneva - odustajanje | detalj meča | |
11.10.22 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W25 Sozopol - tvrda | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
13.09.22 kval. | vs. Alexandra Iordache | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.01.22 Četvrtfinale | vs. Martina Caregaro | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
29.01.22 2. kolo | vs. Nadine Keller | 4-6, 6-1, 10-7 | detalj meča | |
28.01.22 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
27.01.22 2. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
27.01.22 kval. | vs. Jade Haller | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Mariia Maksimova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
06.09.21 kval. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 4-6, 6-2, 10-6 | detalj meča | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Alexa Karatancheva | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 6-3, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Pazardzhik - zemlja | ||||
27.10.20 kval. | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Emilia Lubenova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Ralitsa Alexandrova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Oona Orpana | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
20.11.19 1. kolo | vs. Ema Vasic | 5-7, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
19.11.19 kval. | vs. Ksenia Khlynova | 4-6, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Venla Ahti | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Viktoriya Petrenko | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
11.11.19 kval. | vs. Linda Sevcikova | 7-64, 4-6, 13-11 | detalj meča | |
10.11.19 2. kolo kval. | vs. Jordina Cegarra Ramirez | 6-3, 2-6, 11-9 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
04.10.19 Četvrtfinale | vs. Ekaterina Reyngold | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
03.10.19 2. kolo | vs. Ania Hertel | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
02.10.19 1. kolo | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 6-75, 6-3, 2-6 | detalj meča |
Angelina Subotic - Posljednji mečevi
W25 Perth - tvrda | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Sri Peddi Reddy | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
W25 Perth - tvrda | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Mai Minokoshi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Rhea Makesar | 6-77, 6-4, 10-4 | detalj meča | |
W15 Vrnjacka - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Natalia Pietras | 6-4, 6-74, 10-4 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Dejana Milenkovic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Celestine Avomo Ella | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Port - tvrda | ||||
10.02.19 1. kolo kval. | vs. Olivia Ley | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Vrnjacka Banja - zemlja | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Valeriya Denisenko | 1-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Emilija Kokanovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Maria Victoria Negoita | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
30.06.18 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Stankovic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Natalie Barbir | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Nis - zemlja | ||||
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Zinovia Vaneva | 0-6, 6-74 | detalj meča | |
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Tereza Svadlenkova | 6-3, 6-2 | detalj meča |