Ukraine
23.03.00, 24 Godina
23.03.00, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Bulgaria
29.10.99, 24 Godina
29.10.99, 24 Godina
Alexandra Pisareva vs. Zinovia Vaneva - Međusobni mečevi
20.02.17 | 2. kolo kval. | Zinovia Vaneva | Alexandra Pisareva | 6-0, 6-0 | detalj meča | Antalya | zemlja |
06.02.17 | kval. | Zinovia Vaneva | Alexandra Pisareva | 6-3, 6-1 | detalj meča | Antalya | zemlja |
Alexandra Pisareva form & Zinovia Vaneva form
Alexandra Pisareva - Posljednji mečevi
W25 Columbus - tvrda | ||||
27.06.22 1. kolo kval. | vs. Akasha Urhobo | 2-6, 6-1, 2-10 | detalj meča | |
W15 Colorado - tvrda | ||||
23.06.22 2. kolo | vs. Ivana Corley | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
22.06.22 1. kolo | vs. Sofiya Lebedeva | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Norman - tvrda | ||||
15.10.21 Četvrtfinale | vs. Martina Zerulo | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
14.10.21 2. kolo | vs. Victoria Mboko | 7-65, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
13.10.21 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
12.10.21 kval. | vs. Dariya Detkovskaya | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Cydnee Wilkinson | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
18.12.17 1. kolo kval. | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 6-70, 4-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Natalia Orlova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Weronika Jasmina Forys | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Julia Piatek | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Ivano Frankivsk - zemlja | ||||
02.08.17 2. kolo | vs. Karin Kennel | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
31.07.17 1. kolo | vs. Anna Novikova | 6-2, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
22.05.17 kval. | vs. Ena Kajevic | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Zhuoma Ni Ma | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
11.04.17 1. kolo | vs. Magali Kempen | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Alicja Zduniak | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
10.04.17 kval. | vs. Meiling Wang | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Ramya Natarajan | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Yasmine Wagner | 4-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
27.03.17 kval. | vs. Sofia Dmitrieva | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
20.02.17 2. kolo kval. | vs. Zinovia Vaneva | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
14.02.17 1. kolo | vs. Karin Kennel | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
13.02.17 kval. | vs. Andrijana Stoilkovic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Aylin Abdioglu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
06.02.17 kval. | vs. Zinovia Vaneva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Heraklion - tvrda | ||||
17.11.16 2. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
15.11.16 1. kolo | vs. Jane Wasserson | 6-2, 6-2 | detalj meča |
Zinovia Vaneva - Posljednji mečevi
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Sozopol - tvrda | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 0-3, - Zinovia Vaneva - odustajanje | detalj meča | |
11.10.22 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W25 Sozopol - tvrda | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
13.09.22 kval. | vs. Alexandra Iordache | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.01.22 2. kolo | vs. Nadine Keller | 4-6, 6-1, 10-7 | detalj meča | |
29.01.22 Četvrtfinale | vs. Martina Caregaro | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
28.01.22 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
27.01.22 kval. | vs. Jade Haller | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.01.22 2. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Mariia Maksimova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 4-6, 6-2, 10-6 | detalj meča | |
06.09.21 kval. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Alexa Karatancheva | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 6-3, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Pazardzhik - zemlja | ||||
27.10.20 kval. | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Emilia Lubenova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Ralitsa Alexandrova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Oona Orpana | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
20.11.19 1. kolo | vs. Ema Vasic | 5-7, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
19.11.19 kval. | vs. Ksenia Khlynova | 4-6, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Venla Ahti | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Viktoriya Petrenko | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
11.11.19 kval. | vs. Linda Sevcikova | 7-64, 4-6, 13-11 | detalj meča | |
10.11.19 2. kolo kval. | vs. Jordina Cegarra Ramirez | 6-3, 2-6, 11-9 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
04.10.19 Četvrtfinale | vs. Ekaterina Reyngold | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
03.10.19 2. kolo | vs. Ania Hertel | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
02.10.19 1. kolo | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 6-75, 6-3, 2-6 | detalj meča |